Italy
- Дата
- 2 ноем. 2026, 17:17
- Продължителност
- 17:09
Отбор 1
Загуба
2
:
Отбор 2
Победител
9
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
2
Отбор 1
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 81%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
![]() |
87 | 8 | 10 | 4 | -2 | 0.80 | 0.73 | 110.6 | 1.21 | 90.9% | — | 75.0% | 85 | 0.0% | 29.4% | 59.0% | 1.52° | 1.86° | 1,188 ms | 1,500 ms | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 | 45.1% | 2.8% | — | 0 | 1 | 0.0% | 0/3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 7 | 9 | 1 | -2 | 0.78 | 0.64 | 51.7 | 0.62 | 36.4% | — | 85.7% | 33 | 0.0% | 42.4% | 60.6% | 1.75° | 1.94° | 1,422 ms | 1,500 ms | 10 | 0 | 1 | 0 | 2 | 56.2% | 2.3% | — | 0 | 1 | 0.0% | 1/2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 6 | 10 | 3 | -4 | 0.60 | 0.55 | 61.6 | 0.62 | 54.6% | — | 16.7% | 106 | 0.0% | 20.8% | 47.2% | 2.60° | 3.03° | 953 ms | 1,445 ms | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 43.7% | 3.3% | — | 2 | 2 | 50.0% | 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 5 | 11 | 1 | -6 | 0.45 | 0.45 | 42.4 | 0.40 | 45.5% | — | 40.0% | 49 | 0.0% | 24.5% | 52.1% | 3.06° | 3.51° | 906 ms | 1,500 ms | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 48.1% | 4.2% | — | 1 | 1 | 50.0% | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 0 | 10 | 1 | -10 | 0.00 | 0.00 | 16.6 | 0.00 | 27.3% | — | 0.0% | 48 | 0.0% | 16.7% | 58.3% | 1.38° | 2.98° | 922 ms | 1,492 ms | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 28.5% | 3.1% | — | 0 | 3 | 0.0% | 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
9
Отбор 2
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 87%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
![]() |
80 | 19 | 4 | 3 | +15 | 4.75 | 1.73 | 157.5 | 2.51 | 90.9% | — | 31.6% | 156 | 0.0% | 30.8% | 73.1% | 1.58° | 2.58° | 969 ms | 1,500 ms | 54 | 0 | 0 | 0 | 7 | 48.1% | 2.2% | — | 1 | 0 | 100.0% | 1/2 | 5 | 1 | 1 | 0 |
|
|
![]() |
90 | 10 | 5 | 5 | +5 | 2.00 | 0.91 | 97.8 | 1.51 | 81.8% | — | 20.0% | 154 | 0.0% | 20.8% | 77.9% | 2.47° | 5.51° | 1,000 ms | 1,500 ms | 76 | 0 | 0 | 1 | 6 | 58.8% | 6.2% | — | 4 | 0 | 100.0% | 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
87 | 8 | 3 | 1 | +5 | 2.67 | 0.73 | 62.5 | 1.44 | 100.0% | — | 50.0% | 102 | 0.0% | 11.8% | 53.9% | 3.56° | 4.38° | 1,281 ms | 1,500 ms | 48 | 0 | 2 | 0 | 8 | 59.5% | 6.2% | — | 0 | 0 | 0.0% | 0/1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
88 | 8 | 8 | 6 | 0 | 1.00 | 0.73 | 73.3 | 1.12 | 72.7% | — | 25.0% | 112 | 0.0% | 17.9% | 56.3% | 4.04° | 4.64° | 953 ms | 1,305 ms | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 57.4% | 3.6% | — | 2 | 2 | 50.0% | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
89 | 4 | 6 | 5 | -2 | 0.67 | 0.36 | 50.8 | 0.84 | 81.8% | — | 25.0% | 86 | 0.0% | 20.9% | 43.0% | 2.86° | 3.99° | 508 ms | 1,211 ms | 30 | 0 | 0 | 0 | 5 | 65.1% | 1.7% | — | 1 | 1 | 50.0% | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
11 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
87
Thirsty
87Рейтинг1.21
ADR110.6
K/D0.80
KAST90.9%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Desert Eagle3 K
M4A1-S2 K
SSG 081 K
AK-471 K
Zeus x271 K- Изстрели
- 85
- Увреждащи изстрели
- 29.4%
- Crosshair грешка
- 1.52°
- Preaim грешка
- 1.86°
- Aim response
- 1,188ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
80
Lyzer | Tapok
80Рейтинг0.62
ADR51.7
K/D0.78
KAST36.4%
Entry успех0.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Desert Eagle6 K
AWP1 K- Изстрели
- 33
- Увреждащи изстрели
- 42.4%
- Crosshair грешка
- 1.75°
- Preaim грешка
- 1.94°
- Aim response
- 1,422ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
80
Lyzer | Tapo4ek
80Рейтинг0.62
ADR61.6
K/D0.60
KAST54.6%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
SSG 082 K
FAMAS1 K
AK-471 K
MP91 K
AWP1 K- Изстрели
- 106
- Увреждащи изстрели
- 20.8%
- Crosshair грешка
- 2.60°
- Preaim грешка
- 3.03°
- Aim response
- 953ms
- Time to damage
- 1,445ms
Отбор 1
80
Lyzer | TuFeLьKa
80Рейтинг0.40
ADR42.4
K/D0.45
KAST45.5%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
SSG 084 K
M4A1-S1 K
M4A40 K
AK-470 K
P20000 K- Изстрели
- 49
- Увреждащи изстрели
- 24.5%
- Crosshair грешка
- 3.06°
- Preaim грешка
- 3.51°
- Aim response
- 906ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
80
Lyzer | Slanec
80Рейтинг0.00
ADR16.6
K/D0.00
KAST27.3%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A40 K
Desert Eagle0 K
M4A1-S0 K
USP-S0 K- Изстрели
- 48
- Увреждащи изстрели
- 16.7%
- Crosshair грешка
- 1.38°
- Preaim грешка
- 2.98°
- Aim response
- 922ms
- Time to damage
- 1,492ms
Отбор 2
80
веселъе
80Рейтинг2.51
ADR157.5
K/D4.75
KAST90.9%
Entry успех100.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4712 K
AWP4 K
Dual Berettas1 K
Desert Eagle1 K
HE Grenade1 K- Изстрели
- 156
- Увреждащи изстрели
- 30.8%
- Crosshair грешка
- 1.58°
- Preaim грешка
- 2.58°
- Aim response
- 969ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
90
Fidjiッ
90Рейтинг1.51
ADR97.8
K/D2.00
KAST81.8%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-479 K
R8 Revolver1 K
Desert Eagle0 K- Изстрели
- 154
- Увреждащи изстрели
- 20.8%
- Crosshair грешка
- 2.47°
- Preaim грешка
- 5.51°
- Aim response
- 1,000ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
87
Xiiro
87Рейтинг1.44
ADR62.5
K/D2.67
KAST100.0%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
SSG 086 K
Glock-181 K
M4A1-S1 K
M4A40 K
AWP0 K- Изстрели
- 102
- Увреждащи изстрели
- 11.8%
- Crosshair грешка
- 3.56°
- Preaim грешка
- 4.38°
- Aim response
- 1,281ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
88
Codrin
88Рейтинг1.12
ADR73.3
K/D1.00
KAST72.7%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
SSG 083 K
AK-472 K
Glock-181 K
AWP1 K
USP-S1 K- Изстрели
- 112
- Увреждащи изстрели
- 17.9%
- Crosshair грешка
- 4.04°
- Preaim грешка
- 4.64°
- Aim response
- 953ms
- Time to damage
- 1,305ms
Отбор 2
89
Martin
89Рейтинг0.84
ADR50.8
K/D0.67
KAST81.8%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S2 K
MAC-101 K
P2501 K
AK-470 K
M4A40 K- Изстрели
- 86
- Увреждащи изстрели
- 20.9%
- Crosshair грешка
- 2.86°
- Preaim грешка
- 3.99°
- Aim response
- 508ms
- Time to damage
- 1,211ms
Weapon intelligence
20 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 | ||||||
| 79 | ||||||
| 610 | ||||||
| 511 | ||||||
| 09 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
Head-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
5:27 Директни срещи
Lyzer | Tapok5:16 Директни срещи
Thirsty5:05 Директни срещи
Lyzer | Slanec4:15 Директни срещи
Lyzer | Tapo4ek0:44 Директни срещи
Lyzer | Tapo4ek3:14 Директни срещи
Lyzer | TuFeLьKa3:14 Директни срещи
Thirsty3:14 Директни срещи
Lyzer | TuFeLьKa2:24 Директни срещи
Thirsty3:03 Директни срещи
Lyzer | Tapo4ekАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 2 имаше предимство
3.08.0
Отбор 2 имаше предимство
56.688.4
Отбор 1 имаше предимство
5.02.0
Равенство
1.01.0
Отбор 2 имаше предимство
1,094.1939.5
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
25 убийства и 2,911 щети в този мач.
Моменти от демото
31 засечени моментаОтличителни моменти
1v2
1v1
4K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 85 | 29.4% | 22.2% | 59.0% | 1.52° | 1.86° | 1,188ms | 1,500ms | 0/0 |
![]() | 33 | 42.4% | 40.0% | 60.6% | 1.75° | 1.94° | 1,422ms | 1,500ms | 0/0 |
![]() | 106 | 20.8% | 9.1% | 47.2% | 2.60° | 3.03° | 953ms | 1,445ms | 0/0 |
![]() | 49 | 24.5% | 15.4% | 52.1% | 3.06° | 3.51° | 906ms | 1,500ms | 2/0 |
![]() | 48 | 16.7% | 0.0% | 58.3% | 1.38° | 2.98° | 922ms | 1,492ms | 0/0 |
![]() | 156 | 30.8% | 18.4% | 73.1% | 1.58° | 2.58° | 969ms | 1,500ms | 2/0 |
![]() | 154 | 20.8% | 5.4% | 77.9% | 2.47° | 5.51° | 1,000ms | 1,500ms | 2/1 |
![]() | 102 | 11.8% | 26.7% | 53.9% | 3.56° | 4.38° | 1,281ms | 1,500ms | 1/0 |
![]() | 112 | 17.9% | 10.0% | 56.3% | 4.04° | 4.64° | 953ms | 1,305ms | 1/0 |
![]() | 86 | 20.9% | 10.0% | 43.0% | 2.86° | 3.99° | 508ms | 1,211ms | 0/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0