Vertigo
- Дата
- 28 окт. 2026, 11:31
- Продължителност
- 17:11
Отбор 1
Загуба
4
:
Отбор 2
Победител
10
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
4
Отбор 1
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 81%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
![]() |
87 | 13 | 11 | 2 | +2 | 1.18 | 0.93 | 98.9 | 1.31 | 78.6% | — | 53.8% | 133 | 0.0% | 34.6% | 56.8% | 3.08° | 4.85° | 750 ms | 1,141 ms | 135 | 0 | 0 | 1 | 3 | 49.5% | 4.6% | — | 6 | 1 | 85.7% | 0/0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 11 | 10 | 3 | +1 | 1.10 | 0.79 | 86.6 | 1.14 | 71.4% | — | 54.5% | 134 | 0.0% | 26.9% | 43.6% | 2.78° | 5.84° | 672 ms | 992 ms | 37 | 0 | 2 | 2 | 4 | 57.4% | 3.5% | — | 2 | 1 | 66.7% | 0/0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 10 | 10 | 3 | 0 | 1.00 | 0.71 | 84.4 | 0.97 | 57.1% | — | 50.0% | 135 | 0.0% | 30.4% | 63.0% | 4.13° | 4.77° | 750 ms | 1,063 ms | 15 | 0 | 1 | 1 | 4 | 58.0% | 4.6% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 9 | 11 | 2 | -2 | 0.82 | 0.64 | 62.9 | 0.85 | 64.3% | — | 66.7% | 126 | 0.0% | 27.0% | 20.8% | 3.85° | 5.29° | 859 ms | 1,242 ms | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 51.2% | 4.7% | — | 1 | 0 | 100.0% | 0/0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 0 | 2 | 1 | -2 | 0.00 | 0.00 | 4.9 | 0.74 | 100.0% | — | 0.0% | 17 | 0.0% | 17.6% | 52.9% | 2.78° | 2.58° | 1,500 ms | 1,500 ms | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 48.3% | 3.1% | — | 0 | 0 | 0.0% | 0/9 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
10
Отбор 2
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
![]() |
80 | 13 | 7 | 2 | +6 | 1.86 | 0.93 | 95.6 | 1.45 | 78.6% | — | 46.2% | 157 | 0.0% | 24.8% | 61.1% | 4.31° | 7.54° | 516 ms | 1,000 ms | 31 | 0 | 5 | 0 | 7 | 57.2% | 7.8% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 9 | 8 | 3 | +1 | 1.13 | 0.64 | 73.1 | 1.16 | 85.7% | — | 66.7% | 179 | 0.0% | 12.8% | 72.6% | 15.85° | 17.58° | 391 ms | 1,031 ms | 88 | 0 | 1 | 2 | 6 | 55.9% | 2.4% | — | 0 | 1 | 0.0% | 1/2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 9 | 9 | 0 | 0 | 1.00 | 0.64 | 79.4 | 1.01 | 71.4% | — | 66.7% | 153 | 0.0% | 22.2% | 37.9% | 3.23° | 4.19° | 609 ms | 1,102 ms | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 64.8% | 6.0% | — | 3 | 1 | 75.0% | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 7 | 8 | 1 | -1 | 0.88 | 0.50 | 55.3 | 0.80 | 64.3% | — | 57.1% | 132 | 0.0% | 22.0% | 68.2% | 3.74° | 5.66° | 703 ms | 1,500 ms | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 52.6% | 3.4% | — | 1 | 3 | 25.0% | 1/2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 5 | 11 | 1 | -6 | 0.45 | 0.36 | 29.5 | 0.48 | 64.3% | — | 40.0% | 100 | 0.0% | 17.0% | 57.0% | 6.34° | 6.90° | 828 ms | 1,500 ms | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 | 61.5% | 2.7% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
14 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
Objectiveкруиз лиро190
Objectiveкруиз лиро190
Objectiveкруиз лиро190
Objectivezuv1x189
Objective6kolpak9190
Objective6kolpak9190
ObjectiveDem0190
ObjectiveDem0189
Objectiveкруиз лиро189
За този рунд няма запазени подробни събития.
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
87
Xiiro
87Рейтинг1.31
ADR98.9
K/D1.18
KAST78.6%
Entry успех85.7%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S9 K
AK-472 K
Desert Eagle1 K
Glock-181 K
M4A40 K- Изстрели
- 133
- Увреждащи изстрели
- 34.6%
- Crosshair грешка
- 3.08°
- Preaim грешка
- 4.85°
- Aim response
- 750ms
- Time to damage
- 1,141ms
Отбор 1
1
—80
Рейтинг1.14
ADR86.6
K/D1.10
KAST71.4%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
Glock-182 K
M4A41 K
Galil AR1 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 134
- Увреждащи изстрели
- 26.9%
- Crosshair грешка
- 2.78°
- Preaim грешка
- 5.84°
- Aim response
- 672ms
- Time to damage
- 992ms
Отбор 1
80
Arizona Ranger
80Рейтинг0.97
ADR84.4
K/D1.00
KAST57.1%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S4 K
M4A42 K
MP72 K
AK-472 K
P20000 K- Изстрели
- 135
- Увреждащи изстрели
- 30.4%
- Crosshair грешка
- 4.13°
- Preaim грешка
- 4.77°
- Aim response
- 750ms
- Time to damage
- 1,063ms
Отбор 1
80
MAAJN
80Рейтинг0.85
ADR62.9
K/D0.82
KAST64.3%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
MP95 K
Dual Berettas2 K
AK-471 K
M4A1-S1 K
M4A40 K- Изстрели
- 126
- Увреждащи изстрели
- 27.0%
- Crosshair грешка
- 3.85°
- Preaim грешка
- 5.29°
- Aim response
- 859ms
- Time to damage
- 1,242ms
Отбор 1
machine destroyerツ
—80
Рейтинг0.74
ADR4.9
K/D0.00
KAST100.0%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/9
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
P20000 K
USP-S0 K- Изстрели
- 17
- Увреждащи изстрели
- 17.6%
- Crosshair грешка
- 2.78°
- Preaim грешка
- 2.58°
- Aim response
- 1,500ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
80
круиз лиро
80Рейтинг1.45
ADR95.6
K/D1.86
KAST78.6%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-477 K
USP-S2 K
Galil AR1 K
Glock-181 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 157
- Увреждащи изстрели
- 24.8%
- Crosshair грешка
- 4.31°
- Preaim грешка
- 7.54°
- Aim response
- 516ms
- Time to damage
- 1,000ms
Отбор 2
80
Dem0
80Рейтинг1.16
ADR73.1
K/D1.13
KAST85.7%
Entry успех0.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-476 K
Galil AR1 K
USP-S1 K
Zeus x271 K
P20000 K- Изстрели
- 179
- Увреждащи изстрели
- 12.8%
- Crosshair грешка
- 15.85°
- Preaim грешка
- 17.58°
- Aim response
- 391ms
- Time to damage
- 1,031ms
Отбор 2
ne smotri suda naxyi
—80
Рейтинг1.01
ADR79.4
K/D1.00
KAST71.4%
Entry успех75.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-473 K
Galil AR2 K
AWP1 K
Glock-181 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 153
- Увреждащи изстрели
- 22.2%
- Crosshair грешка
- 3.23°
- Preaim грешка
- 4.19°
- Aim response
- 609ms
- Time to damage
- 1,102ms
Отбор 2
80
zuv1x
80Рейтинг0.80
ADR55.3
K/D0.88
KAST64.3%
Entry успех25.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
Glock-182 K
Desert Eagle1 K
Galil AR0 K- Изстрели
- 132
- Увреждащи изстрели
- 22.0%
- Crosshair грешка
- 3.74°
- Preaim грешка
- 5.66°
- Aim response
- 703ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
80
6kolpak9
80Рейтинг0.48
ADR29.5
K/D0.45
KAST64.3%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Galil AR1 K
AK-471 K
Glock-181 K
Knife1 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 100
- Увреждащи изстрели
- 17.0%
- Crosshair грешка
- 6.34°
- Preaim грешка
- 6.90°
- Aim response
- 828ms
- Time to damage
- 1,500ms
Weapon intelligence
17 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1311 | ||||||
| 1110 | ||||||
| 1010 | ||||||
| 911 | ||||||
| 01 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
Head-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
1:56 Директни срещи
круиз лиро5:16 Директни срещи
zuv1x1:56 Директни срещи
14:26 Директни срещи
ne smotri suda naxyi3:36 Директни срещи
ne smotri suda naxyi3:36 Директни срещи
13:25 Директни срещи
MAAJN3:25 Директни срещи
круиз лиро3:25 Директни срещи
круиз лиро4:04 Директни срещи
6kolpak9Автоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
9.04.0
Отбор 1 имаше предимство
67.566.6
Отбор 2 имаше предимство
5.010.0
Отбор 2 имаше предимство
0.02.0
Отбор 2 имаше предимство
769.7595.2
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
30 убийства и 4,151 щети в този мач.
Моменти от демото
35 засечени моментаОтличителни моменти
1v2
1v2
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG · SMOKE
WALLBANG · SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 133 | 34.6% | 14.8% | 56.8% | 3.08° | 4.85° | 750ms | 1,141ms | 1/0 |
| 134 | 26.9% | 17.0% | 43.6% | 2.78° | 5.84° | 672ms | 992ms | 1/0 | |
![]() | 135 | 30.4% | 15.6% | 63.0% | 4.13° | 4.77° | 750ms | 1,063ms | 0/2 |
![]() | 126 | 27.0% | 20.6% | 20.8% | 3.85° | 5.29° | 859ms | 1,242ms | 0/0 |
| 17 | 17.6% | 0.0% | 52.9% | 2.78° | 2.58° | 1,500ms | 1,500ms | 0/0 | |
![]() | 157 | 24.8% | 13.3% | 61.1% | 4.31° | 7.54° | 516ms | 1,000ms | 0/1 |
![]() | 179 | 12.8% | 21.2% | 72.6% | 15.85° | 17.58° | 391ms | 1,031ms | 1/1 |
| 153 | 22.2% | 20.6% | 37.9% | 3.23° | 4.19° | 609ms | 1,102ms | 1/2 | |
![]() | 132 | 22.0% | 24.1% | 68.2% | 3.74° | 5.66° | 703ms | 1,500ms | 1/0 |
![]() | 100 | 17.0% | 10.5% | 57.0% | 6.34° | 6.90° | 828ms | 1,500ms | 1/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0