Italy
- Дата
- 24 окт. 2026, 11:19
- Продължителност
- 30:15
Отбор 1
Победител
13
:
Отбор 2
Загуба
9
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
13
Отбор 1
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
![]() |
80 | 25 | 15 | 1 | +10 | 1.67 | 1.14 | 109.8 | 1.63 | 81.8% | — | 24.0% | 253 | 0.0% | 24.9% | 47.2% | 3.03° | 4.21° | 891 ms | 1,500 ms | 12 | 0 | 3 | 4 | 7 | 57.0% | 1.8% | — | 4 | 4 | 50.0% | 1/2 | 10 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 24 | 14 | 3 | +10 | 1.71 | 1.09 | 131.8 | 1.66 | 77.3% | — | 54.2% | 267 | 0.0% | 39.7% | 63.7% | 2.58° | 3.42° | 609 ms | 1,234 ms | 84 | 0 | 1 | 1 | 9 | 58.6% | 3.8% | — | 3 | 1 | 75.0% | 1/3 | 5 | 2 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 18 | 14 | 5 | +4 | 1.29 | 0.82 | 81.7 | 1.31 | 81.8% | — | 11.1% | 313 | 0.0% | 23.0% | 59.7% | 3.23° | 5.09° | 727 ms | 1,500 ms | 0 | 0 | 3 | 4 | 8 | 58.9% | 2.8% | — | 3 | 2 | 60.0% | 1/2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 18 | 14 | 5 | +4 | 1.29 | 0.82 | 92.7 | 1.31 | 77.3% | — | 16.7% | 250 | 0.0% | 30.0% | 67.9% | 2.12° | 2.72° | 734 ms | 1,469 ms | 69 | 1 | 3 | 2 | 9 | 62.5% | 0.6% | — | 2 | 1 | 66.7% | 1/4 | 6 | 1 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 3 | 18 | 2 | -15 | 0.17 | 0.14 | 18.1 | 0.21 | 54.6% | — | 0.0% | 146 | 0.0% | 11.0% | 84.0% | 7.78° | 9.37° | 234 ms | 445 ms | 30 | 0 | 3 | 2 | 5 | 43.6% | 1.0% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
9
Отбор 2
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 81%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
— | 80 | 21 | 17 | 3 | +4 | 1.24 | 0.95 | 90.0 | 1.24 | 63.6% | — | 19.0% | 395 | 0.0% | 18.5% | 63.8% | 3.64° | 5.96° | 891 ms | 1,484 ms | 49 | 0 | 3 | 3 | 5 | 64.9% | 4.6% | — | 4 | 2 | 66.7% | 1/2 | 7 | 0 | 0 | 1 |
|
|
87 | 16 | 19 | 4 | -3 | 0.84 | 0.73 | 79.4 | 0.93 | 59.1% | — | 56.3% | 199 | 0.0% | 25.1% | 62.8% | 3.19° | 3.56° | 781 ms | 1,344 ms | 36 | 0 | 7 | 2 | 3 | 54.2% | 2.9% | — | 1 | 1 | 50.0% | 0/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | |
|
|
— | 80 | 14 | 17 | 4 | -3 | 0.82 | 0.64 | 78.1 | 0.87 | 54.6% | — | 57.1% | 284 | 0.0% | 26.8% | 48.6% | 3.82° | 5.51° | 672 ms | 1,297 ms | 12 | 0 | 1 | 1 | 5 | 56.5% | 1.7% | — | 2 | 3 | 40.0% | 0/3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 12 | 17 | 1 | -5 | 0.71 | 0.55 | 59.8 | 0.78 | 63.6% | — | 50.0% | 90 | 0.0% | 31.1% | 77.8% | 2.22° | 2.35° | 1,109 ms | 1,477 ms | 8 | 0 | 0 | 3 | 5 | 51.9% | 2.1% | — | 2 | 4 | 33.3% | 0/5 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 9 | 18 | 7 | -9 | 0.50 | 0.41 | 69.6 | 0.70 | 63.6% | — | 44.4% | 259 | 0.0% | 21.2% | 47.1% | 2.41° | 3.59° | 766 ms | 1,422 ms | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 63.6% | 5.2% | — | 1 | 2 | 33.3% | 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
22 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
80
BETTY COOPER
80Рейтинг1.63
ADR109.8
K/D1.67
KAST81.8%
Entry успех50.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S10 K
AWP8 K
AK-472 K
Glock-182 K
USP-S2 K- Изстрели
- 253
- Увреждащи изстрели
- 24.9%
- Crosshair грешка
- 3.03°
- Preaim грешка
- 4.21°
- Aim response
- 891ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
80
Ezmon
80Рейтинг1.66
ADR131.8
K/D1.71
KAST77.3%
Entry успех75.0%
Clutch-ове1/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S10 K
Desert Eagle5 K
USP-S3 K
Galil AR2 K
Tec-92 K- Изстрели
- 267
- Увреждащи изстрели
- 39.7%
- Crosshair грешка
- 2.58°
- Preaim грешка
- 3.42°
- Aim response
- 609ms
- Time to damage
- 1,234ms
Отбор 1
80
Jim Levenstein
80Рейтинг1.31
ADR81.7
K/D1.29
KAST81.8%
Entry успех60.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-475 K
AUG5 K
XM10143 K
G3SG12 K
SG 5531 K- Изстрели
- 313
- Увреждащи изстрели
- 23.0%
- Crosshair грешка
- 3.23°
- Preaim грешка
- 5.09°
- Aim response
- 727ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
80
BEAST
80Рейтинг1.31
ADR92.7
K/D1.29
KAST77.3%
Entry успех66.7%
Clutch-ове1/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S8 K
Galil AR4 K
AK-473 K
FAMAS2 K
AWP2 K- Изстрели
- 250
- Увреждащи изстрели
- 30.0%
- Crosshair грешка
- 2.12°
- Preaim грешка
- 2.72°
- Aim response
- 734ms
- Time to damage
- 1,469ms
Отбор 1
GOAT OF PAIN
—80
Рейтинг0.21
ADR18.1
K/D0.17
KAST54.6%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-471 K
MP71 K
M4A1-S1 K
M4A40 K
Glock-180 K- Изстрели
- 146
- Увреждащи изстрели
- 11.0%
- Crosshair грешка
- 7.78°
- Preaim грешка
- 9.37°
- Aim response
- 234ms
- Time to damage
- 445ms
Отбор 2
Саня+сварщик
—80
Рейтинг1.24
ADR90.0
K/D1.24
KAST63.6%
Entry успех66.7%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A411 K
M4A1-S4 K
AWP2 K
Tec-92 K
Glock-181 K- Изстрели
- 395
- Увреждащи изстрели
- 18.5%
- Crosshair грешка
- 3.64°
- Preaim грешка
- 5.96°
- Aim response
- 891ms
- Time to damage
- 1,484ms
Отбор 2
Xiiro
87
Рейтинг0.93
ADR79.4
K/D0.84
KAST59.1%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S5 K
USP-S4 K
MP72 K
AK-471 K
MAC-101 K- Изстрели
- 199
- Увреждащи изстрели
- 25.1%
- Crosshair грешка
- 3.19°
- Preaim грешка
- 3.56°
- Aim response
- 781ms
- Time to damage
- 1,344ms
Отбор 2
Дежурный
—80
Рейтинг0.87
ADR78.1
K/D0.82
KAST54.6%
Entry успех40.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Galil AR3 K
M4A1-S3 K
XM10142 K
SSG 081 K
MAC-101 K- Изстрели
- 284
- Увреждащи изстрели
- 26.8%
- Crosshair грешка
- 3.82°
- Preaim грешка
- 5.51°
- Aim response
- 672ms
- Time to damage
- 1,297ms
Отбор 2
80
嫌いGUAPO嫌い
80Рейтинг0.78
ADR59.8
K/D0.71
KAST63.6%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/5
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Galil AR5 K
Desert Eagle2 K
AK-472 K
Five-SeveN1 K
AWP1 K- Изстрели
- 90
- Увреждащи изстрели
- 31.1%
- Crosshair грешка
- 2.22°
- Preaim грешка
- 2.35°
- Aim response
- 1,109ms
- Time to damage
- 1,477ms
Отбор 2
bomzikovbomz73
—80
Рейтинг0.70
ADR69.6
K/D0.50
KAST63.6%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-473 K
M4A1-S3 K
AUG1 K
Glock-181 K
Tec-91 K- Изстрели
- 259
- Увреждащи изстрели
- 21.2%
- Crosshair грешка
- 2.41°
- Preaim грешка
- 3.59°
- Aim response
- 766ms
- Time to damage
- 1,422ms
Weapon intelligence
26 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2515 | ||||||
| 2413 | ||||||
| 1814 | ||||||
| 1813 | ||||||
| 317 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
GOAT OF PAIN
Дежурный
Jim Levenstein
Xiiro
Ezmon
BETTY COOPER
Дежурный
Саня+сварщик
BETTY COOPER
BETTY COOPER
Саня+сварщик
Jim Levenstein
BEAST
BETTY COOPER
嫌いGUAPO嫌い
嫌いGUAPO嫌い
Дежурный
嫌いGUAPO嫌い
嫌いGUAPO嫌い
GOAT OF PAIN
bomzikovbomz73
bomzikovbomz73Head-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
7:815 Директни срещи
Саня+сварщик7:310 Директни срещи
Xiiro8:19 Директни срещи
bomzikovbomz733:69 Директни срещи
BEAST4:59 Директни срещи
Саня+сварщик5:38 Директни срещи
Xiiro5:38 Директни срещи
嫌いGUAPO嫌い6:17 Директни срещи
bomzikovbomz733:47 Директни срещи
Саня+сварщик4:37 Директни срещи
嫌いGUAPO嫌いАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
12.010.0
Отбор 1 имаше предимство
86.875.3
Отбор 1 имаше предимство
13.012.0
Отбор 1 имаше предимство
4.01.0
Отбор 1 имаше предимство
698.4812.9
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
M4A1-S
45 убийства и 0 щети в този мач.
Моменти от демото
62 засечени моментаОтличителни моменти
1v3
1v3
1v2
1v1
1v1
5K
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG
WALLBANG
BLIND
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 253 | 24.9% | 14.7% | 47.2% | 3.03° | 4.21° | 891ms | 1,500ms | 0/0 |
![]() | 267 | 39.7% | 18.6% | 63.7% | 2.58° | 3.42° | 609ms | 1,234ms | 1/0 |
![]() | 313 | 23.0% | 3.3% | 59.7% | 3.23° | 5.09° | 727ms | 1,500ms | 0/0 |
![]() | 250 | 30.0% | 9.9% | 67.9% | 2.12° | 2.72° | 734ms | 1,469ms | 2/0 |
| 146 | 11.0% | 5.6% | 84.0% | 7.78° | 9.37° | 234ms | 445ms | 1/0 | |
| 395 | 18.5% | 4.8% | 63.8% | 3.64° | 5.96° | 891ms | 1,484ms | 3/0 | |
| 199 | 25.1% | 22.6% | 62.8% | 3.19° | 3.56° | 781ms | 1,344ms | 3/0 | |
| 284 | 26.8% | 12.8% | 48.6% | 3.82° | 5.51° | 672ms | 1,297ms | 0/0 | |
![]() | 90 | 31.1% | 23.5% | 77.8% | 2.22° | 2.35° | 1,109ms | 1,477ms | 0/0 |
| 259 | 21.2% | 9.1% | 47.1% | 2.41° | 3.59° | 766ms | 1,422ms | 1/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0
