Office
- Дата
- 23 окт. 2026, 21:06
- Продължителност
- 12:01
Отбор 1
Победител
7
:
Отбор 2
Загуба
2
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
7
Отбор 1
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 84%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
![]() |
80 | 10 | 4 | 2 | +6 | 2.50 | 1.11 | 109.3 | 1.67 | 77.8% | — | 40.0% | 87 | 0.0% | 18.4% | 62.8% | 2.85° | 2.66° | 1,078 ms | 1,391 ms | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 58.1% | 10.0% | — | 1 | 0 | 100.0% | 1/1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
94 | 9 | 4 | 3 | +5 | 2.25 | 1.00 | 90.0 | 1.60 | 88.9% | — | 66.7% | 257 | 0.0% | 11.3% | 42.8% | 6.68° | 9.11° | 734 ms | 1,297 ms | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 57.4% | 4.3% | — | 2 | 2 | 50.0% | 0/0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
87 | 8 | 4 | 1 | +4 | 2.00 | 0.89 | 85.6 | 1.47 | 88.9% | — | 37.5% | 158 | 0.0% | 18.4% | 43.7% | 5.65° | 8.12° | 516 ms | 1,031 ms | 4 | 0 | 1 | 1 | 5 | 58.8% | 7.4% | — | 0 | 0 | 0.0% | 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1.00 | 0.56 | 42.2 | 0.90 | 77.8% | — | 80.0% | 75 | 0.0% | 16.0% | 45.9% | 4.54° | 7.32° | 563 ms | 828 ms | 4 | 0 | 3 | 2 | 4 | 58.1% | 6.1% | — | 1 | 2 | 33.3% | 0/0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 1 | 5 | 5 | -4 | 0.20 | 0.11 | 53.1 | 0.60 | 77.8% | — | 0.0% | 129 | 0.0% | 15.5% | 29.7% | 4.61° | 5.90° | 531 ms | 1,141 ms | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 55.2% | 6.1% | — | 0 | 0 | 0.0% | 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
2
Отбор 2
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
![]() |
80 | 8 | 6 | 0 | +2 | 1.33 | 0.89 | 74.2 | 1.06 | 55.6% | — | 12.5% | 181 | 0.0% | 11.6% | 39.8% | 8.46° | 9.45° | 531 ms | 1,391 ms | 89 | 0 | 1 | 0 | 3 | 53.0% | 1.7% | — | 1 | 1 | 50.0% | 1/4 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 5 | 7 | 0 | -2 | 0.71 | 0.56 | 56.0 | 0.73 | 66.7% | — | 60.0% | 140 | 0.0% | 11.4% | 10.7% | 6.18° | 8.74° | 391 ms | 1,352 ms | 46 | 0 | 0 | 0 | 2 | 39.0% | 1.2% | — | 1 | 0 | 100.0% | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 4 | 7 | 0 | -3 | 0.57 | 0.44 | 51.8 | 0.60 | 55.6% | — | 75.0% | 92 | 0.0% | 12.0% | 71.7% | 1.91° | 2.85° | 313 ms | 672 ms | 45 | 0 | 0 | 0 | 3 | 28.4% | 0.9% | — | 2 | 3 | 40.0% | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 3 | 7 | 2 | -4 | 0.43 | 0.33 | 58.6 | 0.49 | 55.6% | — | 33.3% | 92 | 0.0% | 17.4% | 31.5% | 4.77° | 9.42° | 828 ms | 1,445 ms | 54 | 0 | 0 | 0 | 2 | 51.5% | 3.9% | — | 0 | 0 | 0.0% | 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 2 | 7 | 5 | -5 | 0.29 | 0.22 | 55.1 | 0.64 | 77.8% | — | 50.0% | 212 | 0.0% | 8.5% | 48.6% | 4.96° | 8.55° | 383 ms | 984 ms | 37 | 0 | 0 | 1 | 2 | 44.4% | 5.6% | — | 0 | 0 | 0.0% | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
9 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
За този рунд няма запазени подробни събития.
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
80
Umi
80Рейтинг1.67
ADR109.3
K/D2.50
KAST77.8%
Entry успех100.0%
Clutch-ове1/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP5 K
Desert Eagle2 K
SSG 081 K
USP-S1 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 87
- Увреждащи изстрели
- 18.4%
- Crosshair грешка
- 2.85°
- Preaim грешка
- 2.66°
- Aim response
- 1,078ms
- Time to damage
- 1,391ms
Отбор 1
94
6cix
94Рейтинг1.60
ADR90.0
K/D2.25
KAST88.9%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A47 K
USP-S2 K
P20000 K
XM10140 K
Desert Eagle0 K- Изстрели
- 257
- Увреждащи изстрели
- 11.3%
- Crosshair грешка
- 6.68°
- Preaim грешка
- 9.11°
- Aim response
- 734ms
- Time to damage
- 1,297ms
Отбор 1
87
Xiiro
87Рейтинг1.47
ADR85.6
K/D2.00
KAST88.9%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
MP73 K
USP-S2 K
M4A41 K
MAC-101 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 158
- Увреждащи изстрели
- 18.4%
- Crosshair грешка
- 5.65°
- Preaim грешка
- 8.12°
- Aim response
- 516ms
- Time to damage
- 1,031ms
Отбор 1
80
omar essien
80Рейтинг0.90
ADR42.2
K/D1.00
KAST77.8%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Desert Eagle2 K
M4A42 K
AK-471 K
MAC-100 K
M4A1-S0 K- Изстрели
- 75
- Увреждащи изстрели
- 16.0%
- Crosshair грешка
- 4.54°
- Preaim грешка
- 7.32°
- Aim response
- 563ms
- Time to damage
- 828ms
Отбор 1
80
Itzcoatl Poottezumah
80Рейтинг0.60
ADR53.1
K/D0.20
KAST77.8%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
SSG 081 K
M4A40 K
P20000 K
MP90 K
MAC-100 K- Изстрели
- 129
- Увреждащи изстрели
- 15.5%
- Crosshair грешка
- 4.61°
- Preaim грешка
- 5.90°
- Aim response
- 531ms
- Time to damage
- 1,141ms
Отбор 2
80
Tobias "Toby" Beecher 2
80Рейтинг1.06
ADR74.2
K/D1.33
KAST55.6%
Entry успех50.0%
Clutch-ове1/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
Tec-92 K
AWP2 K
Glock-180 K
MAC-100 K- Изстрели
- 181
- Увреждащи изстрели
- 11.6%
- Crosshair грешка
- 8.46°
- Preaim грешка
- 9.45°
- Aim response
- 531ms
- Time to damage
- 1,391ms
Отбор 2
80
BÖRÜ
80Рейтинг0.73
ADR56.0
K/D0.71
KAST66.7%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
MAC-102 K
XM10142 K
P901 K
Glock-180 K- Изстрели
- 140
- Увреждащи изстрели
- 11.4%
- Crosshair грешка
- 6.18°
- Preaim грешка
- 8.74°
- Aim response
- 391ms
- Time to damage
- 1,352ms
Отбор 2
OP1EK4CZYK
—80
Рейтинг0.60
ADR51.8
K/D0.57
KAST55.6%
Entry успех40.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Negev2 K
MAC-101 K
Glock-181 K
M4A40 K
MP70 K- Изстрели
- 92
- Увреждащи изстрели
- 12.0%
- Crosshair грешка
- 1.91°
- Preaim грешка
- 2.85°
- Aim response
- 313ms
- Time to damage
- 672ms
Отбор 2
80
Lord of War
80Рейтинг0.49
ADR58.6
K/D0.43
KAST55.6%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S2 K
XM10141 K
M4A40 K
Glock-180 K
MAC-100 K- Изстрели
- 92
- Увреждащи изстрели
- 17.4%
- Crosshair грешка
- 4.77°
- Preaim грешка
- 9.42°
- Aim response
- 828ms
- Time to damage
- 1,445ms
Отбор 2
80
??
80Рейтинг0.64
ADR55.1
K/D0.29
KAST77.8%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
MAC-102 K
Glock-180 K
AK-470 K
Negev0 K- Изстрели
- 212
- Увреждащи изстрели
- 8.5%
- Crosshair грешка
- 4.96°
- Preaim грешка
- 8.55°
- Aim response
- 383ms
- Time to damage
- 984ms
Weapon intelligence
16 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 104 | ||||||
| 94 | ||||||
| 84 | ||||||
| 55 | ||||||
| 15 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
Head-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
0:44 Директни срещи
6cix1:34 Директни срещи
Xiiro2:24 Директни срещи
Umi0:33 Директни срещи
Xiiro0:33 Директни срещи
Tobias "Toby" Beecher 20:33 Директни срещи
omar essien1:23 Директни срещи
Umi2:13 Директни срещи
6cix2:13 Директни срещи
OP1EK4CZYK0:22 Директни срещи
OP1EK4CZYKАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Равенство
4.04.0
Отбор 1 имаше предимство
76.059.1
Отбор 1 имаше предимство
9.01.0
Равенство
1.01.0
Отбор 2 имаше предимство
664.4502.7
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
M4A4
10 убийства и 1,713 щети в този мач.
Моменти от демото
26 засечени моментаОтличителни моменти
1v2
1v1
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
SMOKE
NOSCOPE
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 87 | 18.4% | 27.8% | 62.8% | 2.85° | 2.66° | 1,078ms | 1,391ms | 1/2 |
![]() | 257 | 11.3% | 24.1% | 42.8% | 6.68° | 9.11° | 734ms | 1,297ms | 1/1 |
![]() | 158 | 18.4% | 21.2% | 43.7% | 5.65° | 8.12° | 516ms | 1,031ms | 0/0 |
![]() | 75 | 16.0% | 30.8% | 45.9% | 4.54° | 7.32° | 563ms | 828ms | 0/0 |
![]() | 129 | 15.5% | 5.0% | 29.7% | 4.61° | 5.90° | 531ms | 1,141ms | 0/1 |
![]() | 181 | 11.6% | 3.0% | 39.8% | 8.46° | 9.45° | 531ms | 1,391ms | 1/0 |
![]() | 140 | 11.4% | 15.4% | 10.7% | 6.18° | 8.74° | 391ms | 1,352ms | 0/0 |
| 92 | 12.0% | 26.3% | 71.7% | 1.91° | 2.85° | 313ms | 672ms | 0/0 | |
![]() | 92 | 17.4% | 10.7% | 31.5% | 4.77° | 9.42° | 828ms | 1,445ms | 0/1 |
![]() | 212 | 8.5% | 25.0% | 48.6% | 4.96° | 8.55° | 383ms | 984ms | 0/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0