Anubis
- Дата
- 23 окт. 2026, 19:50
- Продължителност
- 27:22
Отбор 1
Победител
13
:
Отбор 2
Загуба
5
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
13
Отбор 1
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 21 | 12 | 4 | +9 | 1.75 | 1.17 | 121.9 | 1.74 | 83.3% | — | 52.4% | 571 | 0.0% | 12.3% | 49.5% | 6.19° | 10.30° | 703 ms | 1,266 ms | 12 | 0 | 3 | 2 | 6 | 61.5% | 4.5% | — | 5 | 0 | 100.0% | 0/2 | 5 | 0 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 16 | 8 | 4 | +8 | 2.00 | 0.89 | 104.4 | 1.52 | 77.8% | — | 75.0% | 378 | 0.0% | 16.9% | 70.6% | 3.79° | 5.44° | 828 ms | 1,500 ms | 90 | 0 | 4 | 0 | 11 | 56.6% | 6.1% | — | 2 | 1 | 66.7% | 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 14 | 7 | 2 | +7 | 2.00 | 0.78 | 66.7 | 1.40 | 88.9% | — | 28.6% | 191 | 0.0% | 17.8% | 56.5% | 3.03° | 3.76° | 1,000 ms | 1,500 ms | 70 | 1 | 1 | 2 | 11 | 58.4% | 8.1% | — | 3 | 1 | 75.0% | 1/1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 11 | 10 | 11 | +1 | 1.10 | 0.61 | 77.3 | 1.17 | 77.8% | — | 36.4% | 225 | 0.0% | 19.1% | 51.1% | 7.17° | 8.38° | 1,078 ms | 1,500 ms | 71 | 2 | 1 | 3 | 8 | 56.5% | 2.6% | — | 0 | 0 | 0.0% | 0/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 11 | 10 | 4 | +1 | 1.10 | 0.61 | 66.2 | 1.03 | 72.2% | — | 36.4% | 181 | 0.0% | 18.2% | 63.5% | 4.57° | 7.99° | 844 ms | 1,281 ms | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 59.1% | 7.1% | — | 4 | 2 | 66.7% | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
5
Отбор 2
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 82%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
86 | 12 | 14 | 1 | -2 | 0.86 | 0.67 | 61.3 | 0.75 | 44.4% | — | 75.0% | 161 | 0.0% | 17.4% | 59.0% | 5.85° | 6.35° | 797 ms | 1,203 ms | 46 | 0 | 3 | 0 | 4 | 53.7% | 6.8% | — | 1 | 1 | 50.0% | 1/3 | 5 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 11 | 15 | 4 | -4 | 0.73 | 0.61 | 85.7 | 0.89 | 61.1% | — | 81.8% | 182 | 0.0% | 23.1% | 46.7% | 1.83° | 2.88° | 844 ms | 1,500 ms | 201 | 0 | 0 | 1 | 3 | 48.6% | 2.1% | — | 1 | 2 | 33.3% | 0/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 8 | 16 | 3 | -8 | 0.50 | 0.44 | 51.5 | 0.60 | 61.1% | — | 50.0% | 188 | 0.0% | 19.7% | 60.6% | 1.93° | 3.76° | 797 ms | 1,344 ms | 4 | 0 | 1 | 1 | 3 | 57.6% | 7.7% | — | 0 | 4 | 0.0% | 0/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
85 | 8 | 16 | 1 | -8 | 0.50 | 0.44 | 43.8 | 0.40 | 38.9% | — | 62.5% | 41 | 0.0% | 39.0% | 65.9% | 2.48° | 3.11° | 1,094 ms | 1,500 ms | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 54.4% | 17.2% | — | 1 | 4 | 20.0% | 0/4 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 7 | 16 | 3 | -9 | 0.44 | 0.39 | 50.7 | 0.43 | 44.4% | — | 57.1% | 160 | 0.0% | 16.9% | 54.4% | 2.47° | 3.69° | 734 ms | 1,438 ms | 39 | 0 | 1 | 1 | 4 | 46.6% | 5.9% | — | 1 | 3 | 25.0% | 0/4 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
18 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
ObjectiveWraxx280
ObjectiveXiiro280
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
Wraxx
80
Рейтинг1.74
ADR121.9
K/D1.75
KAST83.3%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4715 K
MP73 K
Desert Eagle1 K
MP91 K
HE Grenade1 K- Изстрели
- 571
- Увреждащи изстрели
- 12.3%
- Crosshair грешка
- 6.19°
- Preaim грешка
- 10.30°
- Aim response
- 703ms
- Time to damage
- 1,266ms
Отбор 1
xotix
80
Рейтинг1.52
ADR104.4
K/D2.00
KAST77.8%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4711 K
Desert Eagle2 K
M4A1-S2 K
USP-S1 K
M4A40 K- Изстрели
- 378
- Увреждащи изстрели
- 16.9%
- Crosshair грешка
- 3.79°
- Preaim грешка
- 5.44°
- Aim response
- 828ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
Throw
80
Рейтинг1.40
ADR66.7
K/D2.00
KAST88.9%
Entry успех75.0%
Clutch-ове1/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP6 K
M4A1-S6 K
USP-S1 K
HE Grenade1 K
M4A40 K- Изстрели
- 191
- Увреждащи изстрели
- 17.8%
- Crosshair грешка
- 3.03°
- Preaim грешка
- 3.76°
- Aim response
- 1,000ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
𝖒𝖆𝖏𝖐𝖑
80
Рейтинг1.17
ADR77.3
K/D1.10
KAST77.8%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-477 K
M4A1-S2 K
Glock-181 K
Desert Eagle1 K
M4A40 K- Изстрели
- 225
- Увреждащи изстрели
- 19.1%
- Crosshair грешка
- 7.17°
- Preaim грешка
- 8.38°
- Aim response
- 1,078ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
Ecrolyn
80
Рейтинг1.03
ADR66.2
K/D1.10
KAST72.2%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-475 K
M4A1-S3 K
Galil AR1 K
Desert Eagle1 K
Glock-181 K- Изстрели
- 181
- Увреждащи изстрели
- 18.2%
- Crosshair грешка
- 4.57°
- Preaim грешка
- 7.99°
- Aim response
- 844ms
- Time to damage
- 1,281ms
Отбор 2
Xiiro
86
Рейтинг0.75
ADR61.3
K/D0.86
KAST44.4%
Entry успех50.0%
Clutch-ове1/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
SSG 083 K
Glock-182 K
USP-S2 K
Sawed-Off1 K- Изстрели
- 161
- Увреждащи изстрели
- 17.4%
- Crosshair грешка
- 5.85°
- Preaim грешка
- 6.35°
- Aim response
- 797ms
- Time to damage
- 1,203ms
Отбор 2
Jyrkos
80
Рейтинг0.89
ADR85.7
K/D0.73
KAST61.1%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
USP-S4 K
Galil AR2 K
AK-471 K
MP91 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 182
- Увреждащи изстрели
- 23.1%
- Crosshair грешка
- 1.83°
- Preaim грешка
- 2.88°
- Aim response
- 844ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
Rocken
80
Рейтинг0.60
ADR51.5
K/D0.50
KAST61.1%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A42 K
Five-SeveN2 K
AK-472 K
Tec-91 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 188
- Увреждащи изстрели
- 19.7%
- Crosshair грешка
- 1.93°
- Preaim грешка
- 3.76°
- Aim response
- 797ms
- Time to damage
- 1,344ms
Отбор 2
3zev
85
Рейтинг0.40
ADR43.8
K/D0.50
KAST38.9%
Entry успех20.0%
Clutch-ове0/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Desert Eagle3 K
AK-472 K
AWP2 K
Glock-181 K
XM10141 K- Изстрели
- 41
- Увреждащи изстрели
- 39.0%
- Crosshair грешка
- 2.48°
- Preaim грешка
- 3.11°
- Aim response
- 1,094ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
-zyBen
80
Рейтинг0.43
ADR50.7
K/D0.44
KAST44.4%
Entry успех25.0%
Clutch-ове0/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Glock-183 K
M4A42 K
AK-472 K
M4A1-S1 K
Nova0 K- Изстрели
- 160
- Увреждащи изстрели
- 16.9%
- Crosshair грешка
- 2.47°
- Preaim грешка
- 3.69°
- Aim response
- 734ms
- Time to damage
- 1,438ms
Weapon intelligence
23 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2112 | ||||||
| 167 | ||||||
| 147 | ||||||
| 1110 | ||||||
| 1110 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
Head-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
8:19 Директни срещи
3zev5:27 Директни срещи
Xiiro2:57 Директни срещи
xotix2:57 Директни срещи
Throw2:57 Директни срещи
Wraxx3:47 Директни срещи
Wraxx2:46 Директни срещи
Ecrolyn3:36 Директни срещи
Wraxx4:15 Директни срещи
Ecrolyn0:44 Директни срещи
xotixАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
14.04.0
Отбор 1 имаше предимство
87.358.6
Отбор 1 имаше предимство
9.06.0
Равенство
1.01.0
Отбор 2 имаше предимство
860.6832.2
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
49 убийства и 6,939 щети в този мач.
Моменти от демото
39 засечени моментаОтличителни моменти
1v1
1v1
4K
4K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
SMOKE · BLIND
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 571 | 12.3% | 22.2% | 49.5% | 6.19° | 10.30° | 703ms | 1,266ms | 1/0 | |
| 378 | 16.9% | 16.0% | 70.6% | 3.79° | 5.44° | 828ms | 1,500ms | 0/1 | |
| 191 | 17.8% | 12.2% | 56.5% | 3.03° | 3.76° | 1,000ms | 1,500ms | 1/0 | |
| 225 | 19.1% | 11.3% | 51.1% | 7.17° | 8.38° | 1,078ms | 1,500ms | 1/0 | |
| 181 | 18.2% | 15.2% | 63.5% | 4.57° | 7.99° | 844ms | 1,281ms | 1/0 | |
| 161 | 17.4% | 35.0% | 59.0% | 5.85° | 6.35° | 797ms | 1,203ms | 0/0 | |
| 182 | 23.1% | 24.5% | 46.7% | 1.83° | 2.88° | 844ms | 1,500ms | 0/1 | |
| 188 | 19.7% | 15.8% | 60.6% | 1.93° | 3.76° | 797ms | 1,344ms | 0/0 | |
| 41 | 39.0% | 52.9% | 65.9% | 2.48° | 3.11° | 1,094ms | 1,500ms | 0/3 | |
| 160 | 16.9% | 30.3% | 54.4% | 2.47° | 3.69° | 734ms | 1,438ms | 0/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0

