Shelter2
- Дата
- 23 окт. 2026, 17:02
- Продължителност
- 32:32
Отбор 1
Загуба
8
:
Отбор 2
Победител
13
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
8
Отбор 1
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 81%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
— | 80 | 19 | 16 | 4 | +3 | 1.19 | 0.90 | 93.4 | 1.35 | 81.0% | — | 63.2% | 205 | 0.0% | 27.8% | 28.1% | 3.67° | 4.56° | 906 ms | 1,375 ms | 4 | 0 | 2 | 1 | 5 | 60.6% | 3.7% | — | 4 | 1 | 80.0% | 0/5 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 17 | 17 | 7 | 0 | 1.00 | 0.81 | 115.0 | 1.33 | 81.0% | — | 47.1% | 282 | 0.0% | 28.7% | 39.6% | 3.47° | 5.70° | 750 ms | 1,102 ms | 42 | 0 | 1 | 3 | 4 | 56.7% | 2.2% | — | 4 | 3 | 57.1% | 0/3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
|
|
— | 80 | 14 | 17 | 3 | -3 | 0.82 | 0.67 | 75.9 | 0.88 | 57.1% | — | 50.0% | 216 | 0.0% | 25.0% | 46.0% | 2.36° | 3.95° | 500 ms | 813 ms | 0 | 0 | 4 | 3 | 4 | 57.4% | 0.9% | — | 2 | 3 | 40.0% | 0/1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 13 | 15 | 4 | -2 | 0.87 | 0.62 | 66.1 | 0.90 | 61.9% | — | 53.8% | 162 | 0.0% | 24.7% | 44.4% | 3.92° | 6.08° | 594 ms | 1,391 ms | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 52.9% | 4.2% | — | 2 | 1 | 66.7% | 0/1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
86 | 12 | 14 | 2 | -2 | 0.86 | 0.57 | 45.0 | 0.91 | 76.2% | — | 25.0% | 188 | 0.0% | 18.1% | 40.4% | 8.43° | 8.85° | 891 ms | 1,453 ms | 34 | 0 | 3 | 3 | 7 | 56.0% | 6.6% | — | 0 | 1 | 0.0% | 0/3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
13
Отбор 2
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
![]() |
80 | 25 | 12 | 1 | +13 | 2.08 | 1.19 | 91.6 | 1.64 | 76.2% | — | 40.0% | 213 | 0.0% | 28.6% | 63.4% | 6.47° | 7.85° | 734 ms | 1,234 ms | 12 | 0 | 5 | 2 | 9 | 60.9% | 12.3% | — | 2 | 0 | 100.0% | 1/4 | 4 | 3 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 19 | 13 | 6 | +6 | 1.46 | 0.90 | 100.8 | 1.46 | 81.0% | — | 47.4% | 279 | 0.0% | 25.8% | 59.1% | 2.71° | 5.40° | 953 ms | 1,500 ms | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 59.2% | 1.2% | — | 1 | 1 | 50.0% | 1/2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 16 | 14 | 5 | +2 | 1.14 | 0.76 | 89.3 | 1.17 | 71.4% | — | 43.8% | 237 | 0.0% | 25.3% | 46.4% | 4.17° | 6.83° | 711 ms | 1,164 ms | 33 | 0 | 2 | 3 | 7 | 58.3% | 2.4% | — | 3 | 3 | 50.0% | 1/2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 10 | 17 | 6 | -7 | 0.59 | 0.48 | 54.2 | 0.74 | 71.4% | — | 40.0% | 144 | 0.0% | 18.8% | 54.2% | 3.50° | 4.44° | 688 ms | 1,141 ms | 2 | 0 | 3 | 2 | 4 | 58.1% | 5.0% | — | 0 | 1 | 0.0% | 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 9 | 19 | 5 | -10 | 0.47 | 0.43 | 63.7 | 0.66 | 66.7% | — | 66.7% | 186 | 0.0% | 24.2% | 32.8% | 2.84° | 4.27° | 750 ms | 1,266 ms | 10 | 0 | 0 | 4 | 2 | 57.2% | 2.6% | — | 3 | 7 | 30.0% | 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
21 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
men.ser
—80
Рейтинг1.35
ADR93.4
K/D1.19
KAST81.0%
Entry успех80.0%
Clutch-ове0/5
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
MP78 K
AWP4 K
AK-473 K
Glock-182 K
XM10141 K- Изстрели
- 205
- Увреждащи изстрели
- 27.8%
- Crosshair грешка
- 3.67°
- Preaim грешка
- 4.56°
- Aim response
- 906ms
- Time to damage
- 1,375ms
Отбор 1
colorblind baguette
—80
Рейтинг1.33
ADR115.0
K/D1.00
KAST81.0%
Entry успех57.1%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-475 K
UMP-453 K
MAC-102 K
USP-S2 K
MP91 K- Изстрели
- 282
- Увреждащи изстрели
- 28.7%
- Crosshair грешка
- 3.47°
- Preaim грешка
- 5.70°
- Aim response
- 750ms
- Time to damage
- 1,102ms
Отбор 1
lm69st
—80
Рейтинг0.88
ADR75.9
K/D0.82
KAST57.1%
Entry успех40.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
UMP-452 K
USP-S2 K
M4A41 K
MAC-101 K- Изстрели
- 216
- Увреждащи изстрели
- 25.0%
- Crosshair грешка
- 2.36°
- Preaim грешка
- 3.95°
- Aim response
- 500ms
- Time to damage
- 813ms
Отбор 1
.-.
—80
Рейтинг0.90
ADR66.1
K/D0.87
KAST61.9%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S6 K
AK-473 K
Desert Eagle3 K
USP-S1 K
M4A40 K- Изстрели
- 162
- Увреждащи изстрели
- 24.7%
- Crosshair грешка
- 3.92°
- Preaim грешка
- 6.08°
- Aim response
- 594ms
- Time to damage
- 1,391ms
Отбор 1
Xiiro
86
Рейтинг0.91
ADR45.0
K/D0.86
KAST76.2%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S4 K
Glock-182 K
MAC-102 K
SSG 081 K
AWP1 K- Изстрели
- 188
- Увреждащи изстрели
- 18.1%
- Crosshair грешка
- 8.43°
- Preaim грешка
- 8.85°
- Aim response
- 891ms
- Time to damage
- 1,453ms
Отбор 2
80
Сммрти ищешь??
80Рейтинг1.64
ADR91.6
K/D2.08
KAST76.2%
Entry успех100.0%
Clutch-ове1/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-478 K
M4A1-S6 K
Desert Eagle4 K
M4A42 K
FAMAS2 K- Изстрели
- 213
- Увреждащи изстрели
- 28.6%
- Crosshair грешка
- 6.47°
- Preaim грешка
- 7.85°
- Aim response
- 734ms
- Time to damage
- 1,234ms
Отбор 2
80
Loteram
80Рейтинг1.46
ADR100.8
K/D1.46
KAST81.0%
Entry успех50.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4710 K
M4A1-S4 K
MAG-72 K
AWP1 K
P2501 K- Изстрели
- 279
- Увреждащи изстрели
- 25.8%
- Crosshair грешка
- 2.71°
- Preaim грешка
- 5.40°
- Aim response
- 953ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
80
< blank >
80Рейтинг1.17
ADR89.3
K/D1.14
KAST71.4%
Entry успех50.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4710 K
MP92 K
Desert Eagle1 K
M4A41 K
Galil AR1 K- Изстрели
- 237
- Увреждащи изстрели
- 25.3%
- Crosshair грешка
- 4.17°
- Preaim грешка
- 6.83°
- Aim response
- 711ms
- Time to damage
- 1,164ms
Отбор 2
80
KIBALbl4
80Рейтинг0.74
ADR54.2
K/D0.59
KAST71.4%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP4 K
Desert Eagle3 K
AK-473 K
MP90 K
M4A40 K- Изстрели
- 144
- Увреждащи изстрели
- 18.8%
- Crosshair грешка
- 3.50°
- Preaim грешка
- 4.44°
- Aim response
- 688ms
- Time to damage
- 1,141ms
Отбор 2
80
Chomikthc
80Рейтинг0.66
ADR63.7
K/D0.47
KAST66.7%
Entry успех30.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Glock-182 K
P2502 K
AK-471 K
Tec-91 K
Galil AR1 K- Изстрели
- 186
- Увреждащи изстрели
- 24.2%
- Crosshair грешка
- 2.84°
- Preaim грешка
- 4.27°
- Aim response
- 750ms
- Time to damage
- 1,266ms
Weapon intelligence
23 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1916 | ||||||
| 1717 | ||||||
| 1417 | ||||||
| 1315 | ||||||
| 1214 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
< blank >
Chomikthc
men.ser
Chomikthc
colorblind baguette
.-.
colorblind baguette
< blank >
lm69st
lm69st
< blank >
lm69st
Chomikthc
Chomikthc
KIBALbl4
Loteram
Chomikthc
Chomikthc
colorblind baguette
Xiiro
ChomikthcHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
3:710 Директни срещи
< blank >3:69 Директни срещи
Loteram3:69 Директни срещи
Сммрти ищешь??2:68 Директни срещи
Сммрти ищешь??2:68 Директни срещи
Сммрти ищешь??5:38 Директни срещи
Chomikthc5:38 Директни срещи
< blank >3:58 Директни срещи
Xiiro2:57 Директни срещи
colorblind baguette5:27 Директни срещи
.-.Автоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
12.09.0
Отбор 2 имаше предимство
79.179.9
Отбор 2 имаше предимство
12.013.0
Отбор 2 имаше предимство
0.03.0
Отбор 1 имаше предимство
726.7786.4
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
47 убийства и 6,345 щети в този мач.
Моменти от демото
40 засечени моментаОтличителни моменти
1v2
1v1
1v1
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG · SMOKE
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
NOSCOPE
AIRBORNE
SMOKE
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 205 | 27.8% | 26.7% | 28.1% | 3.67° | 4.56° | 906ms | 1,375ms | 0/0 | |
| 282 | 28.7% | 14.9% | 39.6% | 3.47° | 5.70° | 750ms | 1,102ms | 0/0 | |
| 216 | 25.0% | 15.9% | 46.0% | 2.36° | 3.95° | 500ms | 813ms | 1/0 | |
| 162 | 24.7% | 20.0% | 44.4% | 3.92° | 6.08° | 594ms | 1,391ms | 0/0 | |
| 188 | 18.1% | 12.5% | 40.4% | 8.43° | 8.85° | 891ms | 1,453ms | 1/1 | |
![]() | 213 | 28.6% | 17.4% | 63.4% | 6.47° | 7.85° | 734ms | 1,234ms | 0/1 |
![]() | 279 | 25.8% | 19.7% | 59.1% | 2.71° | 5.40° | 953ms | 1,500ms | 1/0 |
![]() | 237 | 25.3% | 13.9% | 46.4% | 4.17° | 6.83° | 711ms | 1,164ms | 0/0 |
![]() | 144 | 18.8% | 13.8% | 54.2% | 3.50° | 4.44° | 688ms | 1,141ms | 0/0 |
![]() | 186 | 24.2% | 19.1% | 32.8% | 2.84° | 4.27° | 750ms | 1,266ms | 0/1 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0

