Ancient
- Дата
- 16 окт. 2026, 22:18
- Продължителност
- 34:28
Отбор 1
Победител
13
:
Отбор 2
Загуба
11
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
13
Отбор 1
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 81%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 25 | 16 | 7 | +9 | 1.56 | 1.04 | 114.3 | 1.53 | 75.0% | — | 16.0% | 383 | 0.0% | 25.8% | 50.8% | 3.92° | 5.36° | 813 ms | 1,500 ms | 273 | 1 | 4 | 4 | 8 | 55.9% | 2.8% | — | 3 | 2 | 60.0% | 2/6 | 4 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 23 | 17 | 8 | +6 | 1.35 | 0.96 | 92.0 | 1.43 | 83.3% | — | 60.9% | 823 | 0.0% | 9.1% | 55.2% | 3.26° | 6.65° | 875 ms | 1,500 ms | 231 | 0 | 2 | 8 | 7 | 50.8% | 0.9% | — | 3 | 3 | 50.0% | 0/1 | 7 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
86 | 16 | 16 | 2 | 0 | 1.00 | 0.67 | 57.9 | 0.96 | 66.7% | — | 43.8% | 229 | 0.0% | 14.8% | 69.0% | 6.16° | 6.54° | 789 ms | 1,102 ms | 57 | 0 | 4 | 0 | 8 | 55.6% | 3.4% | — | 2 | 0 | 100.0% | 0/3 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 13 | 18 | 13 | -5 | 0.72 | 0.54 | 75.0 | 0.94 | 70.8% | — | 23.1% | 314 | 0.0% | 18.2% | 57.6% | 3.48° | 4.13° | 1,047 ms | 1,500 ms | 159 | 0 | 3 | 1 | 7 | 48.2% | 1.7% | — | 1 | 4 | 20.0% | 1/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 11 | 21 | 10 | -10 | 0.52 | 0.46 | 71.7 | 0.76 | 70.8% | — | 45.5% | 279 | 0.0% | 20.8% | 54.2% | 3.79° | 5.18° | 469 ms | 1,156 ms | 318 | 0 | 4 | 4 | 3 | 54.0% | 0.5% | — | 2 | 4 | 33.3% | 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
11
Отбор 2
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 23 | 16 | 2 | +7 | 1.44 | 0.96 | 81.2 | 1.41 | 83.3% | — | 43.5% | 400 | 0.0% | 18.8% | 39.0% | 3.25° | 5.37° | 813 ms | 1,359 ms | 91 | 1 | 4 | 4 | 8 | 64.1% | 5.7% | — | 4 | 1 | 80.0% | 2/9 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 22 | 16 | 4 | +6 | 1.38 | 0.92 | 82.0 | 1.29 | 70.8% | — | 54.5% | 382 | 0.0% | 14.7% | 44.0% | 4.21° | 4.99° | 883 ms | 1,375 ms | 69 | 0 | 4 | 1 | 8 | 60.1% | 7.2% | — | 4 | 5 | 44.4% | 1/2 | 6 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 17 | 19 | 5 | -2 | 0.89 | 0.71 | 93.3 | 1.03 | 62.5% | — | 47.1% | 275 | 0.0% | 23.3% | 57.8% | 2.94° | 3.51° | 656 ms | 1,352 ms | 223 | 0 | 5 | 2 | 5 | 56.4% | 4.3% | — | 2 | 0 | 100.0% | 0/0 | 5 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 16 | 19 | 12 | -3 | 0.84 | 0.67 | 90.8 | 1.14 | 79.2% | — | 75.0% | 387 | 0.0% | 14.2% | 43.2% | 5.51° | 9.35° | 531 ms | 1,281 ms | 386 | 2 | 3 | 4 | 5 | 56.8% | 3.5% | — | 1 | 2 | 33.3% | 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 9 | 18 | 6 | -9 | 0.50 | 0.38 | 45.2 | 0.64 | 66.7% | — | 44.4% | 249 | 0.0% | 13.3% | 58.6% | 2.29° | 3.56° | 500 ms | 1,500 ms | 11 | 1 | 1 | 6 | 6 | 54.3% | 1.5% | — | 2 | 3 | 40.0% | 0/4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
24 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
ObjectiveEnzo169
Objectivenowr-169
ObjectiveMatador170
ObjectiveMatador170
ObjectiveEnzo170
ObjectiveXiiro169
Objectivenowr-170
Objectivekill0Z169
ObjectiveDEDEE170
ObjectiveEnzo170
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
Enzo
80
Рейтинг1.53
ADR114.3
K/D1.56
KAST75.0%
Entry успех60.0%
Clutch-ове2/6
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-479 K
AWP4 K
P903 K
M4A1-S3 K
MP72 K- Изстрели
- 383
- Увреждащи изстрели
- 25.8%
- Crosshair грешка
- 3.92°
- Preaim грешка
- 5.36°
- Aim response
- 813ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
tonymontana
80
Рейтинг1.43
ADR92.0
K/D1.35
KAST83.3%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-476 K
M4A1-S6 K
USP-S4 K
Negev3 K
Desert Eagle2 K- Изстрели
- 823
- Увреждащи изстрели
- 9.1%
- Crosshair грешка
- 3.26°
- Preaim грешка
- 6.65°
- Aim response
- 875ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
Xiiro
86
Рейтинг0.96
ADR57.9
K/D1.00
KAST66.7%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-476 K
M4A1-S6 K
AWP2 K
SSG 082 K
M4A40 K- Изстрели
- 229
- Увреждащи изстрели
- 14.8%
- Crosshair грешка
- 6.16°
- Preaim грешка
- 6.54°
- Aim response
- 789ms
- Time to damage
- 1,102ms
Отбор 1
666
80
Рейтинг0.94
ADR75.0
K/D0.72
KAST70.8%
Entry успех20.0%
Clutch-ове1/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-478 K
M4A1-S3 K
AWP1 K
SSG 081 K
M4A40 K- Изстрели
- 314
- Увреждащи изстрели
- 18.2%
- Crosshair грешка
- 3.48°
- Preaim грешка
- 4.13°
- Aim response
- 1,047ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
Matador
80
Рейтинг0.76
ADR71.7
K/D0.52
KAST70.8%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-473 K
M4A1-S3 K
MP92 K
Galil AR2 K
Dual Berettas1 K- Изстрели
- 279
- Увреждащи изстрели
- 20.8%
- Crosshair грешка
- 3.79°
- Preaim грешка
- 5.18°
- Aim response
- 469ms
- Time to damage
- 1,156ms
Отбор 2
kill0Z
80
Рейтинг1.41
ADR81.2
K/D1.44
KAST83.3%
Entry успех80.0%
Clutch-ове2/9
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-479 K
Desert Eagle3 K
Tec-92 K
MP92 K
M4A1-S2 K- Изстрели
- 400
- Увреждащи изстрели
- 18.8%
- Crosshair грешка
- 3.25°
- Preaim грешка
- 5.37°
- Aim response
- 813ms
- Time to damage
- 1,359ms
Отбор 2
nowr-
80
Рейтинг1.29
ADR82.0
K/D1.38
KAST70.8%
Entry успех44.4%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-478 K
M4A1-S7 K
MP93 K
Tec-91 K
MAC-101 K- Изстрели
- 382
- Увреждащи изстрели
- 14.7%
- Crosshair грешка
- 4.21°
- Preaim грешка
- 4.99°
- Aim response
- 883ms
- Time to damage
- 1,375ms
Отбор 2
DEDEE
80
Рейтинг1.03
ADR93.3
K/D0.89
KAST62.5%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S8 K
AWP3 K
Tec-92 K
USP-S2 K
AK-471 K- Изстрели
- 275
- Увреждащи изстрели
- 23.3%
- Crosshair грешка
- 2.94°
- Preaim грешка
- 3.51°
- Aim response
- 656ms
- Time to damage
- 1,352ms
Отбор 2
onr
80
Рейтинг1.14
ADR90.8
K/D0.84
KAST79.2%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-476 K
Desert Eagle3 K
Glock-182 K
MP92 K
USP-S2 K- Изстрели
- 387
- Увреждащи изстрели
- 14.2%
- Crosshair грешка
- 5.51°
- Preaim грешка
- 9.35°
- Aim response
- 531ms
- Time to damage
- 1,281ms
Отбор 2
Enesowski^
80
Рейтинг0.64
ADR45.2
K/D0.50
KAST66.7%
Entry успех40.0%
Clutch-ове0/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S5 K
Desert Eagle2 K
AK-471 K
MAC-101 K
M4A40 K- Изстрели
- 249
- Увреждащи изстрели
- 13.3%
- Crosshair грешка
- 2.29°
- Preaim грешка
- 3.56°
- Aim response
- 500ms
- Time to damage
- 1,500ms
Weapon intelligence
21 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2516 | ||||||
| 2317 | ||||||
| 1616 | ||||||
| 1317 | ||||||
| 1121 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
666
Enzo
Matador
666
nowr-
Enzo
tonymontana
tonymontana
onr
onr
nowr-
Enesowski^
tonymontana
666
nowr-
nowr-
Matador
Enesowski^
Enesowski^
nowr-
kill0Z
Matador
Matador
666Head-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
10:313 Директни срещи
tonymontana7:411 Директни срещи
Enzo5:510 Директни срещи
Xiiro6:39 Директни срещи
6663:69 Директни срещи
tonymontana5:49 Директни срещи
6661:78 Директни срещи
Enzo2:68 Директни срещи
tonymontana6:28 Директни срещи
onr6:28 Директни срещи
MatadorАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 2 имаше предимство
11.013.0
Отбор 1 имаше предимство
82.278.5
Равенство
17.017.0
Равенство
3.03.0
Отбор 2 имаше предимство
803.5703.6
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
57 убийства и 7,284 щети в този мач.
Моменти от демото
67 засечени моментаОтличителни моменти
1v3
1v2
1v2
1v1
1v1
1v1
4K
4K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 383 | 25.8% | 4.0% | 50.8% | 3.92° | 5.36° | 813ms | 1,500ms | 0/1 | |
| 823 | 9.1% | 18.9% | 55.2% | 3.26° | 6.65° | 875ms | 1,500ms | 2/5 | |
| 229 | 14.8% | 19.5% | 69.0% | 6.16° | 6.54° | 789ms | 1,102ms | 1/1 | |
| 314 | 18.2% | 5.6% | 57.6% | 3.48° | 4.13° | 1,047ms | 1,500ms | 0/0 | |
| 279 | 20.8% | 7.9% | 54.2% | 3.79° | 5.18° | 469ms | 1,156ms | 1/0 | |
| 400 | 18.8% | 13.8% | 39.0% | 3.25° | 5.37° | 813ms | 1,359ms | 1/0 | |
| 382 | 14.7% | 27.9% | 44.0% | 4.21° | 4.99° | 883ms | 1,375ms | 3/1 | |
| 275 | 23.3% | 14.3% | 57.8% | 2.94° | 3.51° | 656ms | 1,352ms | 1/1 | |
| 387 | 14.2% | 14.4% | 43.2% | 5.51° | 9.35° | 531ms | 1,281ms | 0/1 | |
| 249 | 13.3% | 28.2% | 58.6% | 2.29° | 3.56° | 500ms | 1,500ms | 0/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0

