Dust2
- Дата
- 16 окт. 2026, 18:07
- Продължителност
- 28:55
Отбор 1
Победител
13
:
Отбор 2
Загуба
6
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
13
Отбор 1
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 81%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 28 | 11 | 1 | +17 | 2.55 | 1.47 | 138.7 | 2.06 | 84.2% | — | 60.7% | 34 | 0.0% | 82.4% | 41.2% | 23.47° | 23.84° | 141 ms | 172 ms | 48 | 0 | 5 | 0 | 11 | 48.9% | 3.9% | — | 8 | 0 | 100.0% | 0/2 | 4 | 4 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 23 | 11 | 0 | +12 | 2.09 | 1.21 | 107.5 | 1.72 | 79.0% | — | 73.9% | 30 | 0.0% | 80.0% | 23.3% | 17.24° | 19.08° | 313 ms | 531 ms | 9 | 0 | 1 | 3 | 10 | 51.5% | 10.5% | — | 2 | 1 | 66.7% | 2/3 | 3 | 1 | 1 | 1 | |
|
|
80 | 13 | 10 | 3 | +3 | 1.30 | 0.68 | 73.6 | 1.12 | 68.4% | — | 61.5% | 245 | 0.0% | 17.1% | 61.9% | 3.31° | 4.42° | 672 ms | 1,227 ms | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 50.1% | 5.3% | — | 2 | 1 | 66.7% | 0/1 | 4 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 6 | 12 | 4 | -6 | 0.50 | 0.32 | 45.3 | 0.52 | 52.6% | — | 16.7% | 165 | 0.0% | 17.0% | 67.7% | 2.57° | 3.70° | 813 ms | 1,367 ms | 108 | 0 | 0 | 1 | 7 | 51.7% | 8.7% | — | 1 | 3 | 25.0% | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
86 | 4 | 14 | 3 | -10 | 0.29 | 0.21 | 33.0 | 0.32 | 47.4% | — | 50.0% | 85 | 0.0% | 17.6% | 56.5% | 2.48° | 3.75° | 313 ms | 1,500 ms | 60 | 0 | 0 | 2 | 5 | 26.0% | 2.3% | — | 0 | 1 | 0.0% | 0/2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
6
Отбор 2
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
— | 80 | 15 | 13 | 2 | +2 | 1.15 | 0.79 | 80.0 | 0.99 | 47.4% | — | 13.3% | 98 | 0.0% | 26.5% | 70.4% | 3.92° | 4.54° | 1,500 ms | 1,500 ms | 76 | 0 | 0 | 1 | 7 | 49.2% | 7.7% | — | 2 | 4 | 33.3% | 1/3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
|
|
80 | 14 | 15 | 3 | -1 | 0.93 | 0.74 | 81.0 | 0.98 | 57.9% | — | 50.0% | 78 | 0.0% | 30.8% | 65.4% | 2.96° | 2.96° | 1,266 ms | 1,500 ms | 66 | 1 | 0 | 1 | 4 | 49.4% | 5.6% | — | 1 | 1 | 50.0% | 0/2 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
— | 80 | 12 | 14 | 4 | -2 | 0.86 | 0.63 | 68.7 | 0.88 | 57.9% | — | 25.0% | 80 | 0.0% | 33.8% | 72.5% | 2.00° | 2.77° | 1,406 ms | 1,500 ms | 15 | 0 | 1 | 2 | 5 | 53.4% | 3.2% | — | 3 | 4 | 42.9% | 0/2 | 4 | 0 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 7 | 17 | 4 | -10 | 0.41 | 0.37 | 42.3 | 0.44 | 52.6% | — | 28.6% | 235 | 0.0% | 13.2% | 14.1% | 5.77° | 7.53° | 625 ms | 1,375 ms | 18 | 2 | 4 | 1 | 2 | 48.5% | 4.1% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
80 | 5 | 16 | 3 | -11 | 0.31 | 0.26 | 46.6 | 0.31 | 42.1% | — | 0.0% | 93 | 0.0% | 19.4% | 32.3% | 2.67° | 2.83° | 781 ms | 1,500 ms | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 49.3% | 3.8% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
19 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
Objective小米已解锁 Bootloader167
ObjectiveStanton Cree167
Objectivecat167
Objectivecat167
Objective< blank >167
Objectivecat167
Objectivecat167
Objectivecat166
Objectivecat166
Objective< blank >167
Objective< blank >166
Objective小米已解锁 Bootloader166
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
cat
80
Рейтинг2.06
ADR138.7
K/D2.55
KAST84.2%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Desert Eagle16 K
AWP12 K
Glock-180 K- Изстрели
- 34
- Увреждащи изстрели
- 82.4%
- Crosshair грешка
- 23.47°
- Preaim грешка
- 23.84°
- Aim response
- 141ms
- Time to damage
- 172ms
Отбор 1
小米已解锁 Bootloader
80
Рейтинг1.72
ADR107.5
K/D2.09
KAST79.0%
Entry успех66.7%
Clutch-ове2/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Desert Eagle15 K
AWP8 K
Knife1 K- Изстрели
- 30
- Увреждащи изстрели
- 80.0%
- Crosshair грешка
- 17.24°
- Preaim грешка
- 19.08°
- Aim response
- 313ms
- Time to damage
- 531ms
Отбор 1
Stanton Cree
80
Рейтинг1.12
ADR73.6
K/D1.30
KAST68.4%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A43 K
AK-473 K
USP-S2 K
M4A1-S2 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 245
- Увреждащи изстрели
- 17.1%
- Crosshair грешка
- 3.31°
- Preaim грешка
- 4.42°
- Aim response
- 672ms
- Time to damage
- 1,227ms
Отбор 1
na
80
Рейтинг0.52
ADR45.3
K/D0.50
KAST52.6%
Entry успех25.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-472 K
M4A1-S2 K
Glock-181 K
HE Grenade1 K
M4A40 K- Изстрели
- 165
- Увреждащи изстрели
- 17.0%
- Crosshair грешка
- 2.57°
- Preaim грешка
- 3.70°
- Aim response
- 813ms
- Time to damage
- 1,367ms
Отбор 1
Xiiro
86
Рейтинг0.32
ADR33.0
K/D0.29
KAST47.4%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
USP-S2 K
Glock-181 K
HE Grenade1 K
P20000 K
SSG 080 K- Изстрели
- 85
- Увреждащи изстрели
- 17.6%
- Crosshair грешка
- 2.48°
- Preaim грешка
- 3.75°
- Aim response
- 313ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
< blank >
—80
Рейтинг0.99
ADR80.0
K/D1.15
KAST47.4%
Entry успех33.3%
Clutch-ове1/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP13 K
Desert Eagle1 K
HE Grenade1 K
M4A40 K
AK-470 K- Изстрели
- 98
- Увреждащи изстрели
- 26.5%
- Crosshair грешка
- 3.92°
- Preaim грешка
- 4.54°
- Aim response
- 1,500ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
IM[control]
80
Рейтинг0.98
ADR81.0
K/D0.93
KAST57.9%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP10 K
Desert Eagle1 K
M4A41 K
Glock-181 K
USP-S1 K- Изстрели
- 78
- Увреждащи изстрели
- 30.8%
- Crosshair грешка
- 2.96°
- Preaim грешка
- 2.96°
- Aim response
- 1,266ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
brat1k
—80
Рейтинг0.88
ADR68.7
K/D0.86
KAST57.9%
Entry успех42.9%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP8 K
Desert Eagle2 K
Galil AR1 K
HE Grenade1 K
XM10140 K- Изстрели
- 80
- Увреждащи изстрели
- 33.8%
- Crosshair грешка
- 2.00°
- Preaim грешка
- 2.77°
- Aim response
- 1,406ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
where winds meet
—80
Рейтинг0.44
ADR42.3
K/D0.41
KAST52.6%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
MP5-SD2 K
MAC-101 K
AWP1 K
Glock-181 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 235
- Увреждащи изстрели
- 13.2%
- Crosshair грешка
- 5.77°
- Preaim грешка
- 7.53°
- Aim response
- 625ms
- Time to damage
- 1,375ms
Отбор 2
NR_PaXaN
80
Рейтинг0.31
ADR46.6
K/D0.31
KAST42.1%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP3 K
Desert Eagle1 K
Knife1 K
AK-470 K
XM10140 K- Изстрели
- 93
- Увреждащи изстрели
- 19.4%
- Crosshair грешка
- 2.67°
- Preaim грешка
- 2.83°
- Aim response
- 781ms
- Time to damage
- 1,500ms
Weapon intelligence
21 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 288 | ||||||
| 239 | ||||||
| 1310 | ||||||
| 612 | ||||||
| 414 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
IM[control]
brat1k
where winds meet
< blank >
< blank >
brat1k
Xiiro
NR_PaXaN
Stanton Cree
NR_PaXaN
na
< blank >
< blank >
小米已解锁 Bootloader
where winds meet
na
brat1k
na
brat1kHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
8:210 Директни срещи
IM[control]3:710 Директни срещи
小米已解锁 Bootloader7:18 Директни срещи
NR_PaXaN5:27 Директни срещи
IM[control]4:37 Директни срещи
na3:47 Директни срещи
< blank >3:47 Директни срещи
brat1k1:56 Директни срещи
cat5:16 Директни срещи
< blank >4:26 Директни срещи
brat1kАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
13.06.0
Отбор 1 имаше предимство
79.663.7
Равенство
6.06.0
Отбор 1 имаше предимство
2.01.0
Отбор 1 имаше предимство
496.41,130.6
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AWP
55 убийства и 10,303 щети в този мач.
Моменти от демото
58 засечени моментаОтличителни моменти
1v2
1v1
1v1
5K
4K
4K
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG · SMOKE
WALLBANG · BLIND
NOSCOPE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
NOSCOPE
WALLBANG
NOSCOPE
BLIND
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
NOSCOPE
NOSCOPE
NOSCOPE
BLIND
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 34 | 82.4% | 50.0% | 41.2% | 23.47° | 23.84° | 141ms | 172ms | 0/0 | |
| 30 | 80.0% | 62.1% | 23.3% | 17.24° | 19.08° | 313ms | 531ms | 1/1 | |
| 245 | 17.1% | 23.8% | 61.9% | 3.31° | 4.42° | 672ms | 1,227ms | 0/0 | |
| 165 | 17.0% | 5.3% | 67.7% | 2.57° | 3.70° | 813ms | 1,367ms | 0/0 | |
| 85 | 17.6% | 11.1% | 56.5% | 2.48° | 3.75° | 313ms | 1,500ms | 0/0 | |
| 98 | 26.5% | 8.6% | 70.4% | 3.92° | 4.54° | 1,500ms | 1,500ms | 3/2 | |
| 78 | 30.8% | 27.3% | 65.4% | 2.96° | 2.96° | 1,266ms | 1,500ms | 0/1 | |
| 80 | 33.8% | 13.8% | 72.5% | 2.00° | 2.77° | 1,406ms | 1,500ms | 1/2 | |
| 235 | 13.2% | 5.0% | 14.1% | 5.77° | 7.53° | 625ms | 1,375ms | 0/1 | |
| 93 | 19.4% | 0.0% | 32.3% | 2.67° | 2.83° | 781ms | 1,500ms | 0/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0