Inferno
- Дата
- 16 окт. 2026, 17:29
- Продължителност
- 25:06
Отбор 1
Победител
13
:
Отбор 2
Загуба
5
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
13
Отбор 1
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 81%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
— | 80 | 16 | 12 | 6 | +4 | 1.33 | 0.89 | 82.8 | 1.42 | 88.9% | — | 31.3% | 307 | 0.0% | 12.4% | 74.2% | 4.82° | 7.84° | 781 ms | 1,313 ms | 218 | 1 | 2 | 6 | 6 | 57.2% | 2.3% | — | 5 | 3 | 62.5% | 1/2 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
80 | 15 | 11 | 6 | +4 | 1.36 | 0.83 | 97.1 | 1.42 | 88.9% | — | 60.0% | 190 | 0.0% | 23.7% | 63.5% | 4.70° | 7.28° | 906 ms | 1,500 ms | 240 | 0 | 2 | 4 | 7 | 59.4% | 6.7% | — | 2 | 1 | 66.7% | 0/0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 15 | 10 | 6 | +5 | 1.50 | 0.83 | 83.1 | 1.35 | 77.8% | — | 46.7% | 359 | 0.0% | 12.5% | 54.7% | 7.50° | 8.87° | 875 ms | 1,344 ms | 332 | 0 | 3 | 1 | 8 | 53.0% | 6.9% | — | 2 | 0 | 100.0% | 0/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 13 | 11 | 7 | +2 | 1.18 | 0.72 | 82.1 | 1.27 | 83.3% | — | 38.5% | 257 | 0.0% | 16.3% | 71.9% | 7.78° | 8.82° | 797 ms | 1,500 ms | 219 | 2 | 4 | 3 | 7 | 55.6% | 5.3% | — | 1 | 2 | 33.3% | 0/0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
86 | 13 | 12 | 5 | +1 | 1.08 | 0.72 | 80.1 | 1.23 | 88.9% | — | 53.8% | 294 | 0.0% | 14.6% | 68.7% | 4.09° | 6.17° | 625 ms | 1,125 ms | 8 | 0 | 7 | 4 | 7 | 53.3% | 4.7% | — | 1 | 1 | 50.0% | 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
5
Отбор 2
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 21 | 14 | 2 | +7 | 1.50 | 1.17 | 113.6 | 1.68 | 88.9% | — | 52.4% | 290 | 0.0% | 22.1% | 62.8% | 3.61° | 4.51° | 617 ms | 1,391 ms | 105 | 0 | 5 | 2 | 5 | 56.0% | 5.6% | — | 2 | 0 | 100.0% | 0/4 | 5 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 12 | 15 | 0 | -3 | 0.80 | 0.67 | 56.9 | 0.87 | 66.7% | — | 50.0% | 113 | 0.0% | 19.5% | 44.2% | 3.49° | 4.99° | 703 ms | 1,102 ms | 87 | 0 | 1 | 3 | 3 | 60.3% | 6.9% | — | 3 | 3 | 50.0% | 0/5 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 10 | 15 | 3 | -5 | 0.67 | 0.56 | 86.6 | 0.84 | 61.1% | — | 50.0% | 250 | 0.0% | 20.4% | 54.8% | 3.99° | 4.93° | 820 ms | 1,289 ms | 194 | 0 | 1 | 2 | 3 | 51.6% | 6.6% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 7 | 15 | 6 | -8 | 0.47 | 0.39 | 69.1 | 0.69 | 66.7% | — | 57.1% | 140 | 0.0% | 17.1% | 40.7% | 3.50° | 5.01° | 1,047 ms | 1,484 ms | 139 | 0 | 1 | 2 | 3 | 53.3% | 14.4% | — | 2 | 4 | 33.3% | 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 5 | 14 | 4 | -9 | 0.36 | 0.28 | 33.7 | 0.38 | 50.0% | — | 20.0% | 203 | 0.0% | 11.3% | 53.7% | 6.35° | 8.18° | 703 ms | 1,500 ms | 116 | 1 | 2 | 1 | 4 | 57.0% | 2.1% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
18 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
Objective✠☠CsataKacsa☠✠165
Objective✠☠CsataKacsa☠✠256
ObjectiveXiiro256
ObjectiveLirikal Katana256
ObjectiveKOBIAN165
Objective𝐃𝐚𝐫𝐰𝐞𝐧 ❤165
ObjectiveKOBIAN165
ObjectiveKOBIAN165
ObjectiveAre165
Objective✠☠CsataKacsa☠✠165
ObjectiveAre165
ObjectiveATALYX165
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
♕𝕜𝔼𝕋𝕚ℤ⛟♿
—80
Рейтинг1.42
ADR82.8
K/D1.33
KAST88.9%
Entry успех62.5%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-475 K
Desert Eagle3 K
AWP2 K
M4A1-S2 K
MAC-101 K- Изстрели
- 307
- Увреждащи изстрели
- 12.4%
- Crosshair грешка
- 4.82°
- Preaim грешка
- 7.84°
- Aim response
- 781ms
- Time to damage
- 1,313ms
Отбор 1
Are
80
Рейтинг1.42
ADR97.1
K/D1.36
KAST88.9%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-477 K
Desert Eagle3 K
USP-S2 K
MAC-101 K
MP91 K- Изстрели
- 190
- Увреждащи изстрели
- 23.7%
- Crosshair грешка
- 4.70°
- Preaim грешка
- 7.28°
- Aim response
- 906ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
KOBIAN
80
Рейтинг1.35
ADR83.1
K/D1.50
KAST77.8%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-475 K
M4A1-S5 K
Glock-182 K
Galil AR1 K
Five-SeveN1 K- Изстрели
- 359
- Увреждащи изстрели
- 12.5%
- Crosshair грешка
- 7.50°
- Preaim грешка
- 8.87°
- Aim response
- 875ms
- Time to damage
- 1,344ms
Отбор 1
✠☠CsataKacsa☠✠
80
Рейтинг1.27
ADR82.1
K/D1.18
KAST83.3%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP3 K
Five-SeveN2 K
AK-472 K
M4A1-S2 K
M4A41 K- Изстрели
- 257
- Увреждащи изстрели
- 16.3%
- Crosshair грешка
- 7.78°
- Preaim грешка
- 8.82°
- Aim response
- 797ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
Xiiro
86
Рейтинг1.23
ADR80.1
K/D1.08
KAST88.9%
Entry успех50.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-478 K
SSG 081 K
AWP1 K
MAC-101 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 294
- Увреждащи изстрели
- 14.6%
- Crosshair грешка
- 4.09°
- Preaim грешка
- 6.17°
- Aim response
- 625ms
- Time to damage
- 1,125ms
Отбор 2
sıradanbiri
80
Рейтинг1.68
ADR113.6
K/D1.50
KAST88.9%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A48 K
Tec-93 K
MP92 K
M4A1-S2 K
USP-S2 K- Изстрели
- 290
- Увреждащи изстрели
- 22.1%
- Crosshair грешка
- 3.61°
- Preaim грешка
- 4.51°
- Aim response
- 617ms
- Time to damage
- 1,391ms
Отбор 2
ATALYX
80
Рейтинг0.87
ADR56.9
K/D0.80
KAST66.7%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/5
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP3 K
Tec-92 K
USP-S2 K
M4A1-S2 K
SSG 081 K- Изстрели
- 113
- Увреждащи изстрели
- 19.5%
- Crosshair грешка
- 3.49°
- Preaim грешка
- 4.99°
- Aim response
- 703ms
- Time to damage
- 1,102ms
Отбор 2
𝐃𝐚𝐫𝐰𝐞𝐧 ❤
80
Рейтинг0.84
ADR86.6
K/D0.67
KAST61.1%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S4 K
AK-473 K
Tec-92 K
Five-SeveN1 K
M4A40 K- Изстрели
- 250
- Увреждащи изстрели
- 20.4%
- Crosshair грешка
- 3.99°
- Preaim грешка
- 4.93°
- Aim response
- 820ms
- Time to damage
- 1,289ms
Отбор 2
LEAXYﺦ
80
Рейтинг0.69
ADR69.1
K/D0.47
KAST66.7%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP3 K
M4A1-S2 K
Desert Eagle1 K
Glock-181 K
M4A40 K- Изстрели
- 140
- Увреждащи изстрели
- 17.1%
- Crosshair грешка
- 3.50°
- Preaim грешка
- 5.01°
- Aim response
- 1,047ms
- Time to damage
- 1,484ms
Отбор 2
Lirikal Katana
80
Рейтинг0.38
ADR33.7
K/D0.36
KAST50.0%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A42 K
AK-471 K
MP91 K
M4A1-S1 K
P20000 K- Изстрели
- 203
- Увреждащи изстрели
- 11.3%
- Crosshair грешка
- 6.35°
- Preaim грешка
- 8.18°
- Aim response
- 703ms
- Time to damage
- 1,500ms
Weapon intelligence
19 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1612 | ||||||
| 1511 | ||||||
| 1510 | ||||||
| 1311 | ||||||
| 1311 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
Xiiro
✠☠CsataKacsa☠✠
LEAXYﺦ
ATALYX
♕𝕜𝔼𝕋𝕚ℤ⛟♿
✠☠CsataKacsa☠✠
LEAXYﺦ
ATALYX
ATALYX
Are
𝐃𝐚𝐫𝐰𝐞𝐧 ❤
𝐃𝐚𝐫𝐰𝐞𝐧 ❤
♕𝕜𝔼𝕋𝕚ℤ⛟♿
LEAXYﺦ
LEAXYﺦ
♕𝕜𝔼𝕋𝕚ℤ⛟♿
Lirikal Katana
Lirikal KatanaHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
3:69 Директни срещи
sıradanbiri7:18 Директни срещи
LEAXYﺦ5:38 Директни срещи
𝐃𝐚𝐫𝐰𝐞𝐧 ❤3:58 Директни срещи
sıradanbiri4:48 Директни срещи
ATALYX2:57 Директни срещи
sıradanbiri5:27 Директни срещи
ATALYX2:46 Директни срещи
sıradanbiri5:05 Директни срещи
Lirikal Katana4:15 Директни срещи
𝐃𝐚𝐫𝐰𝐞𝐧 ❤Автоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
11.07.0
Отбор 1 имаше предимство
85.072.0
Отбор 1 имаше предимство
18.010.0
Отбор 1 имаше предимство
2.00.0
Отбор 2 имаше предимство
798.9752.5
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
32 убийства и 4,356 щети в този мач.
Моменти от демото
48 засечени моментаОтличителни моменти
1v2
1v1
4K
4K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
BLIND
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 307 | 12.4% | 9.5% | 74.2% | 4.82° | 7.84° | 781ms | 1,313ms | 1/1 | |
| 190 | 23.7% | 17.5% | 63.5% | 4.70° | 7.28° | 906ms | 1,500ms | 1/1 | |
| 359 | 12.5% | 11.4% | 54.7% | 7.50° | 8.87° | 875ms | 1,344ms | 0/2 | |
| 257 | 16.3% | 10.3% | 71.9% | 7.78° | 8.82° | 797ms | 1,500ms | 0/2 | |
| 294 | 14.6% | 14.9% | 68.7% | 4.09° | 6.17° | 625ms | 1,125ms | 1/1 | |
| 290 | 22.1% | 18.7% | 62.8% | 3.61° | 4.51° | 617ms | 1,391ms | 0/3 | |
| 113 | 19.5% | 20.7% | 44.2% | 3.49° | 4.99° | 703ms | 1,102ms | 0/0 | |
| 250 | 20.4% | 10.6% | 54.8% | 3.99° | 4.93° | 820ms | 1,289ms | 0/4 | |
| 140 | 17.1% | 12.9% | 40.7% | 3.50° | 5.01° | 1,047ms | 1,484ms | 0/0 | |
| 203 | 11.3% | 5.0% | 53.7% | 6.35° | 8.18° | 703ms | 1,500ms | 0/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0

