Dust2
- Дата
- 14 окт. 2026, 21:25
- Продължителност
- 32:12
Отбор 1
Загуба
8
:
Отбор 2
Победител
13
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
8
Отбор 1
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 81%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 20 | 15 | 5 | +5 | 1.33 | 0.95 | 111.5 | 1.51 | 85.7% | — | 55.0% | 391 | 0.0% | 14.8% | 48.3% | 4.98° | 6.14° | 703 ms | 1,492 ms | 230 | 0 | 7 | 3 | 6 | 55.2% | 6.5% | — | 1 | 1 | 50.0% | 1/2 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
— | 80 | 19 | 16 | 5 | +3 | 1.19 | 0.90 | 84.7 | 1.36 | 85.7% | — | 84.2% | 208 | 0.0% | 24.5% | 48.5% | 2.50° | 2.95° | 898 ms | 1,477 ms | 46 | 0 | 7 | 5 | 6 | 54.4% | 6.5% | — | 2 | 0 | 100.0% | 0/2 | 4 | 1 | 0 | 0 |
|
|
80 | 15 | 16 | 4 | -1 | 0.94 | 0.71 | 79.0 | 1.17 | 85.7% | — | 40.0% | 280 | 0.0% | 17.5% | 70.7% | 3.51° | 3.89° | 609 ms | 1,484 ms | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 | 42.6% | 5.1% | — | 5 | 1 | 83.3% | 0/1 | 4 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
83 | 9 | 7 | 3 | +2 | 1.29 | 0.43 | 54.1 | 1.07 | 85.7% | — | 66.7% | 127 | 0.0% | 21.3% | 70.1% | 3.39° | 4.85° | 1,000 ms | 1,500 ms | 126 | 0 | 0 | 0 | 14 | 51.7% | 2.2% | — | 1 | 2 | 33.3% | 0/8 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 9 | 15 | 4 | -6 | 0.60 | 0.43 | 46.8 | 0.67 | 61.9% | — | 55.6% | 186 | 0.0% | 14.0% | 38.2% | 2.63° | 3.42° | 820 ms | 1,500 ms | 32 | 0 | 0 | 3 | 6 | 45.1% | 3.5% | — | 4 | 4 | 50.0% | 0/0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
13
Отбор 2
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 18 | 13 | 1 | +5 | 1.38 | 0.86 | 73.5 | 1.16 | 61.9% | — | 27.8% | 107 | 0.0% | 23.4% | 54.2% | 3.94° | 5.69° | 1,281 ms | 1,500 ms | 10 | 0 | 2 | 0 | 8 | 49.9% | 6.8% | — | 3 | 5 | 37.5% | 1/4 | 3 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 15 | 12 | 7 | +3 | 1.25 | 0.71 | 80.1 | 1.19 | 76.2% | — | 53.3% | 321 | 0.0% | 14.0% | 57.9% | 11.12° | 12.28° | 875 ms | 1,336 ms | 89 | 1 | 2 | 2 | 9 | 54.7% | 6.6% | — | 0 | 2 | 0.0% | 1/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 13 | 15 | 5 | -2 | 0.87 | 0.62 | 80.7 | 0.98 | 66.7% | — | 30.8% | 161 | 0.0% | 26.1% | 56.5% | 2.35° | 2.95° | 711 ms | 1,070 ms | 351 | 0 | 1 | 0 | 6 | 52.2% | 6.1% | — | 1 | 1 | 50.0% | 0/2 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 11 | 14 | 4 | -3 | 0.79 | 0.52 | 50.5 | 0.90 | 76.2% | — | 54.5% | 215 | 0.0% | 14.0% | 40.5% | 5.37° | 7.48° | 594 ms | 1,266 ms | 43 | 1 | 1 | 1 | 7 | 50.4% | 5.0% | — | 1 | 2 | 33.3% | 0/2 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 11 | 18 | 7 | -7 | 0.61 | 0.52 | 73.3 | 0.85 | 71.4% | — | 27.3% | 288 | 0.0% | 17.7% | 45.5% | 4.33° | 6.75° | 703 ms | 1,500 ms | 51 | 0 | 1 | 4 | 3 | 51.3% | 5.4% | — | 3 | 3 | 50.0% | 0/0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Round intelligence
21 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
ObjectiveV potoke167
ObjectiveDESERT IGOR tilt167
ObjectiveMASTER SAYA167
Objectivesh1zo666167
Objectivetax166
ObjectiveV potoke167
Objective𝙩𝙪𝙧𝙗𝙤167
Objectivehard *ick167
ObjectiveErdis9167
ObjectiveEfe166
Objectivetax166
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
𝙩𝙪𝙧𝙗𝙤
80
Рейтинг1.51
ADR111.5
K/D1.33
KAST85.7%
Entry успех50.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-475 K
AWP4 K
MAC-103 K
M4A1-S3 K
FAMAS2 K- Изстрели
- 391
- Увреждащи изстрели
- 14.8%
- Crosshair грешка
- 4.98°
- Preaim грешка
- 6.14°
- Aim response
- 703ms
- Time to damage
- 1,492ms
Отбор 1
Efe
—80
Рейтинг1.36
ADR84.7
K/D1.19
KAST85.7%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-477 K
M4A1-S6 K
Glock-182 K
USP-S2 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 208
- Увреждащи изстрели
- 24.5%
- Crosshair грешка
- 2.50°
- Preaim грешка
- 2.95°
- Aim response
- 898ms
- Time to damage
- 1,477ms
Отбор 1
Erdis9
80
Рейтинг1.17
ADR79.0
K/D0.94
KAST85.7%
Entry успех83.3%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S6 K
AWP3 K
AK-473 K
Glock-183 K
M4A40 K- Изстрели
- 280
- Увреждащи изстрели
- 17.5%
- Crosshair грешка
- 3.51°
- Preaim грешка
- 3.89°
- Aim response
- 609ms
- Time to damage
- 1,484ms
Отбор 1
sh1zo666
83
Рейтинг1.07
ADR54.1
K/D1.29
KAST85.7%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/8
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
Desert Eagle2 K
M4A41 K
AWP1 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 127
- Увреждащи изстрели
- 21.3%
- Crosshair грешка
- 3.39°
- Preaim грешка
- 4.85°
- Aim response
- 1,000ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
TEAL'C
80
Рейтинг0.67
ADR46.8
K/D0.60
KAST61.9%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S4 K
AWP3 K
Desert Eagle1 K
AK-471 K
M4A40 K- Изстрели
- 186
- Увреждащи изстрели
- 14.0%
- Crosshair грешка
- 2.63°
- Preaim грешка
- 3.42°
- Aim response
- 820ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
V potoke
80
Рейтинг1.16
ADR73.5
K/D1.38
KAST61.9%
Entry успех37.5%
Clutch-ове1/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP9 K
SSG 084 K
USP-S4 K
AK-471 K
P20000 K- Изстрели
- 107
- Увреждащи изстрели
- 23.4%
- Crosshair грешка
- 3.94°
- Preaim грешка
- 5.69°
- Aim response
- 1,281ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
tax
80
Рейтинг1.19
ADR80.1
K/D1.25
KAST76.2%
Entry успех0.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-476 K
MAC-104 K
Desert Eagle2 K
M4A1-S2 K
Galil AR1 K- Изстрели
- 321
- Увреждащи изстрели
- 14.0%
- Crosshair грешка
- 11.12°
- Preaim грешка
- 12.28°
- Aim response
- 875ms
- Time to damage
- 1,336ms
Отбор 2
DESERT IGOR tilt
80
Рейтинг0.98
ADR80.7
K/D0.87
KAST66.7%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP4 K
AK-472 K
Glock-182 K
M4A41 K
Galil AR1 K- Изстрели
- 161
- Увреждащи изстрели
- 26.1%
- Crosshair грешка
- 2.35°
- Preaim грешка
- 2.95°
- Aim response
- 711ms
- Time to damage
- 1,070ms
Отбор 2
MASTER SAYA
80
Рейтинг0.90
ADR50.5
K/D0.79
KAST76.2%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP3 K
AK-473 K
Desert Eagle2 K
M4A41 K
MP91 K- Изстрели
- 215
- Увреждащи изстрели
- 14.0%
- Crosshair грешка
- 5.37°
- Preaim грешка
- 7.48°
- Aim response
- 594ms
- Time to damage
- 1,266ms
Отбор 2
hard *ick
80
Рейтинг0.85
ADR73.3
K/D0.61
KAST71.4%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
M4A1-S2 K
USP-S2 K
AWP1 K
MAC-101 K- Изстрели
- 288
- Увреждащи изстрели
- 17.7%
- Crosshair грешка
- 4.33°
- Preaim грешка
- 6.75°
- Aim response
- 703ms
- Time to damage
- 1,500ms
Weapon intelligence
18 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | ||||||
| 1915 | ||||||
| 1516 | ||||||
| 97 | ||||||
| 915 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
MASTER SAYA
sh1zo666
DESERT IGOR tilt
MASTER SAYA
V potoke
V potoke
tax
hard *ick
TEAL'C
sh1zo666
V potoke
TEAL'C
tax
Erdis9
TEAL'C
V potoke
hard *ick
V potoke
𝙩𝙪𝙧𝙗𝙤
TEAL'C
hard *ickHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
5:49 Директни срещи
Efe5:49 Директни срещи
𝙩𝙪𝙧𝙗𝙤3:58 Директни срещи
Erdis93:58 Директни срещи
𝙩𝙪𝙧𝙗𝙤2:57 Директни срещи
𝙩𝙪𝙧𝙗𝙤5:27 Директни срещи
Efe3:47 Директни срещи
Erdis94:37 Директни срещи
Erdis93:47 Директни срещи
TEAL'C0:66 Директни срещи
EfeАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
13.08.0
Отбор 1 имаше предимство
75.271.6
Отбор 1 имаше предимство
15.07.0
Отбор 2 имаше предимство
1.02.0
Отбор 1 имаше предимство
780.4802.9
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
36 убийства и 5,000 щети в този мач.
Моменти от демото
56 засечени моментаОтличителни моменти
1v2
1v2
1v2
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 391 | 14.8% | 18.3% | 48.3% | 4.98° | 6.14° | 703ms | 1,492ms | 1/3 | |
| 208 | 24.5% | 33.3% | 48.5% | 2.50° | 2.95° | 898ms | 1,477ms | 0/2 | |
| 280 | 17.5% | 16.3% | 70.7% | 3.51° | 3.89° | 609ms | 1,484ms | 0/0 | |
| 127 | 21.3% | 19.5% | 70.1% | 3.39° | 4.85° | 1,000ms | 1,500ms | 0/2 | |
| 186 | 14.0% | 17.1% | 38.2% | 2.63° | 3.42° | 820ms | 1,500ms | 0/2 | |
| 107 | 23.4% | 19.2% | 54.2% | 3.94° | 5.69° | 1,281ms | 1,500ms | 1/1 | |
| 321 | 14.0% | 18.5% | 57.9% | 11.12° | 12.28° | 875ms | 1,336ms | 1/2 | |
| 161 | 26.1% | 6.8% | 56.5% | 2.35° | 2.95° | 711ms | 1,070ms | 1/0 | |
| 215 | 14.0% | 17.5% | 40.5% | 5.37° | 7.48° | 594ms | 1,266ms | 1/0 | |
| 288 | 17.7% | 11.5% | 45.5% | 4.33° | 6.75° | 703ms | 1,500ms | 0/1 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0

