Inferno
- Дата
- 14 окт. 2026, 21:07
- Продължителност
- 11:29
Отбор 1
Загуба
5
:
Отбор 2
Победител
9
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
5
Отбор 1
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 11 | 10 | 2 | +1 | 1.10 | 0.79 | 91.7 | 1.19 | 71.4% | — | 72.7% | 175 | 0.0% | 17.7% | 49.1% | 3.92° | 4.13° | 828 ms | 1,375 ms | 72 | 0 | 0 | 1 | 4 | 58.3% | 1.3% | — | 8 | 4 | 66.7% | 1/4 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 5 | 10 | 1 | -5 | 0.50 | 0.36 | 34.3 | 0.42 | 42.9% | — | 40.0% | 129 | 0.0% | 13.2% | 57.8% | 4.44° | 5.73° | 578 ms | 1,188 ms | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 57.8% | 6.6% | — | 1 | 1 | 50.0% | 1/7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
9
Отбор 2
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 82%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
83 | 13 | 5 | 2 | +8 | 2.60 | 0.93 | 100.4 | 1.53 | 71.4% | — | 30.8% | 84 | 0.0% | 45.2% | 71.4% | 2.36° | 2.94° | 758 ms | 1,141 ms | 263 | 0 | 3 | 0 | 9 | 54.1% | 4.8% | — | 0 | 2 | 0.0% | 6/9 | 5 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 7 | 11 | 3 | -4 | 0.64 | 0.50 | 54.7 | 0.74 | 64.3% | — | 14.3% | 215 | 0.0% | 9.8% | 37.7% | 6.26° | 9.59° | 625 ms | 1,125 ms | 42 | 0 | 0 | 3 | 3 | 47.0% | 1.2% | — | 5 | 7 | 41.7% | 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
14 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
ObjectiveКИКАЙ ФАКЕРА РТА95
Objectivemlody g95
ObjectiveWLN95
Lobby intelligence
4 играчиВсички играчи
Отбор 1
WLN
80
Рейтинг1.19
ADR91.7
K/D1.10
KAST71.4%
Entry успех66.7%
Clutch-ове1/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A42 K
MP92 K
Glock-182 K
Galil AR1 K
SG 5531 K- Изстрели
- 175
- Увреждащи изстрели
- 17.7%
- Crosshair грешка
- 3.92°
- Preaim грешка
- 4.13°
- Aim response
- 828ms
- Time to damage
- 1,375ms
Отбор 1
mlody g
80
Рейтинг0.42
ADR34.3
K/D0.50
KAST42.9%
Entry успех50.0%
Clutch-ове1/7
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Galil AR2 K
M4A1-S2 K
AK-471 K
M4A40 K
Desert Eagle0 K- Изстрели
- 129
- Увреждащи изстрели
- 13.2%
- Crosshair грешка
- 4.44°
- Preaim грешка
- 5.73°
- Aim response
- 578ms
- Time to damage
- 1,188ms
Отбор 2
sh1zo666
83
Рейтинг1.53
ADR100.4
K/D2.60
KAST71.4%
Entry успех0.0%
Clutch-ове6/9
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Desert Eagle3 K
AK-473 K
M4A1-S3 K
Glock-182 K
Sawed-Off2 K- Изстрели
- 84
- Увреждащи изстрели
- 45.2%
- Crosshair грешка
- 2.36°
- Preaim грешка
- 2.94°
- Aim response
- 758ms
- Time to damage
- 1,141ms
Отбор 2
КИКАЙ ФАКЕРА РТА
80
Рейтинг0.74
ADR54.7
K/D0.64
KAST64.3%
Entry успех41.7%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
MP72 K
Sawed-Off1 K
AWP1 K
Negev1 K
Galil AR1 K- Изстрели
- 215
- Увреждащи изстрели
- 9.8%
- Crosshair грешка
- 6.26°
- Preaim грешка
- 9.59°
- Aim response
- 625ms
- Time to damage
- 1,125ms
Weapon intelligence
17 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | ||
|---|---|---|---|
| 1110 | |||
| 510 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
КИКАЙ ФАКЕРА РТА
mlody g
КИКАЙ ФАКЕРА РТА
КИКАЙ ФАКЕРА РТА
WLN
sh1zo666
WLN
КИКАЙ ФАКЕРА РТА
КИКАЙ ФАКЕРА РТА
КИКАЙ ФАКЕРА РТА
WLN
sh1zo666
WLN
КИКАЙ ФАКЕРА РТАHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
9:514 Директни срещи
КИКАЙ ФАКЕРА РТА3:811 Директни срещи
sh1zo6662:57 Директни срещи
sh1zo6662:24 Директни срещи
mlody gАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
9.05.0
Отбор 2 имаше предимство
63.077.5
Отбор 2 имаше предимство
1.03.0
Отбор 2 имаше предимство
2.06.0
Отбор 2 имаше предимство
739.6712.0
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
M4A1-S
6 убийства и 0 щети в този мач.
Моменти от демото
21 засечени моментаОтличителни моменти
1v2
1v2
1v2
1v2
1v2
1v2
1v1
1v1
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
SMOKE
BLIND
SMOKE
AIRBORNE
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 175 | 17.7% | 37.5% | 49.1% | 3.92° | 4.13° | 828ms | 1,375ms | 0/2 | |
| 129 | 13.2% | 11.1% | 57.8% | 4.44° | 5.73° | 578ms | 1,188ms | 0/0 | |
| 84 | 45.2% | 9.7% | 71.4% | 2.36° | 2.94° | 758ms | 1,141ms | 0/0 | |
| 215 | 9.8% | 3.4% | 37.7% | 6.26° | 9.59° | 625ms | 1,125ms | 0/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0