Ancient
- Дата
- 11 окт. 2026, 15:38
- Продължителност
- 21:57
Отбор 1
Победител
13
:
Отбор 2
Загуба
3
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
13
Отбор 1
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 82%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
83 | 22 | 6 | 3 | +16 | 3.67 | 1.38 | 115.6 | 1.99 | 75.0% | — | 31.8% | 347 | 0.0% | 18.7% | 65.1% | 3.31° | 5.77° | 672 ms | 1,211 ms | 244 | 0 | 3 | 1 | 10 | 59.4% | 2.4% | — | 0 | 1 | 0.0% | 0/1 | 4 | 1 | 2 | 0 | |
|
|
— | 80 | 16 | 12 | 5 | +4 | 1.33 | 1.00 | 104.8 | 1.45 | 81.3% | — | 50.0% | 354 | 0.0% | 17.8% | 41.4% | 3.85° | 6.82° | 594 ms | 1,250 ms | 62 | 0 | 1 | 1 | 4 | 56.9% | 6.8% | — | 4 | 3 | 57.1% | 0/0 | 4 | 1 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 13 | 8 | 3 | +5 | 1.63 | 0.81 | 75.2 | 1.30 | 75.0% | — | 30.8% | 231 | 0.0% | 21.6% | 63.9% | 3.49° | 4.14° | 875 ms | 1,266 ms | 103 | 0 | 3 | 1 | 9 | 57.9% | 7.4% | — | 1 | 0 | 100.0% | 1/4 | 6 | 0 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 11 | 13 | 8 | -2 | 0.85 | 0.69 | 96.1 | 1.22 | 87.5% | — | 45.5% | 183 | 0.0% | 24.6% | 50.3% | 3.69° | 4.83° | 719 ms | 1,125 ms | 123 | 1 | 0 | 3 | 3 | 58.1% | 3.9% | — | 4 | 2 | 66.7% | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
89 | 2 | 10 | 5 | -8 | 0.20 | 0.13 | 24.6 | 0.49 | 75.0% | — | 100.0% | 160 | 0.0% | 15.0% | 59.1% | 4.72° | 9.41° | 633 ms | 1,453 ms | 52 | 2 | 1 | 2 | 8 | 62.2% | 1.7% | — | 0 | 1 | 0.0% | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
3
Отбор 2
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 14 | 13 | 2 | +1 | 1.08 | 0.88 | 94.5 | 1.06 | 50.0% | — | 28.6% | 195 | 0.0% | 25.1% | 64.6% | 4.01° | 6.25° | 938 ms | 1,234 ms | 20 | 0 | 0 | 2 | 3 | 53.4% | 4.3% | — | 2 | 1 | 66.7% | 0/2 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 13 | 12 | 0 | +1 | 1.08 | 0.81 | 91.8 | 1.17 | 68.8% | — | 30.8% | 121 | 0.0% | 34.7% | 54.5% | 2.41° | 4.12° | 727 ms | 1,133 ms | 10 | 0 | 4 | 2 | 5 | 48.2% | 4.2% | — | 2 | 1 | 66.7% | 0/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
— | 80 | 9 | 13 | 0 | -4 | 0.69 | 0.56 | 55.6 | 0.75 | 62.5% | — | 66.7% | 134 | 0.0% | 16.4% | 47.8% | 4.63° | 4.56° | 453 ms | 1,125 ms | 95 | 0 | 3 | 1 | 3 | 54.4% | 4.3% | — | 1 | 1 | 50.0% | 0/4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
80 | 6 | 15 | 3 | -9 | 0.40 | 0.38 | 50.5 | 0.48 | 56.3% | — | 50.0% | 139 | 0.0% | 18.0% | 51.8% | 4.38° | 5.85° | 906 ms | 1,500 ms | 3 | 0 | 2 | 5 | 1 | 51.0% | 8.7% | — | 2 | 4 | 33.3% | 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
— | 80 | 4 | 12 | 2 | -8 | 0.33 | 0.25 | 31.6 | 0.31 | 43.8% | — | 25.0% | 140 | 0.0% | 17.9% | 45.0% | 3.20° | 3.29° | 578 ms | 1,500 ms | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 61.7% | 4.7% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
16 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
Objective✈️OČTAVÍA AiRLÍNEŠ✈170
Objectivevase1914170
ObjectiveDeeJayiT169
Objective✈️OČTAVÍA AiRLÍNEŠ✈170
Objective✈️OČTAVÍA AiRLÍNEŠ✈170
Objectivesh1zo666169
Objectivesh1zo666169
Objectivesh1zo666169
ObjectiveSilvio169
ObjectiveSlavikS**169
ObjectiveLeBwA170
Objective✈️OČTAVÍA AiRLÍNEŠ✈170
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
sh1zo666
83
Рейтинг1.99
ADR115.6
K/D3.67
KAST75.0%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-478 K
MP73 K
Desert Eagle3 K
AWP2 K
M4A42 K- Изстрели
- 347
- Увреждащи изстрели
- 18.7%
- Crosshair грешка
- 3.31°
- Preaim грешка
- 5.77°
- Aim response
- 672ms
- Time to damage
- 1,211ms
Отбор 1
SlavikS**
—80
Рейтинг1.45
ADR104.8
K/D1.33
KAST81.3%
Entry успех57.1%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
M4A43 K
Tec-93 K
Dual Berettas2 K
Glock-181 K- Изстрели
- 354
- Увреждащи изстрели
- 17.8%
- Crosshair грешка
- 3.85°
- Preaim грешка
- 6.82°
- Aim response
- 594ms
- Time to damage
- 1,250ms
Отбор 1
✈️OČTAVÍA AiRLÍNEŠ✈
—80
Рейтинг1.30
ADR75.2
K/D1.63
KAST75.0%
Entry успех100.0%
Clutch-ове1/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-475 K
M4A1-S5 K
USP-S3 K
Glock-182 K
M4A40 K- Изстрели
- 231
- Увреждащи изстрели
- 21.6%
- Crosshair грешка
- 3.49°
- Preaim грешка
- 4.14°
- Aim response
- 875ms
- Time to damage
- 1,266ms
Отбор 1
DeeJayiT
—80
Рейтинг1.22
ADR96.1
K/D0.85
KAST87.5%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
USP-S2 K
XM10141 K
P2501 K
Galil AR1 K- Изстрели
- 183
- Увреждащи изстрели
- 24.6%
- Crosshair грешка
- 3.69°
- Preaim грешка
- 4.83°
- Aim response
- 719ms
- Time to damage
- 1,125ms
Отбор 1
vase1914
89
Рейтинг0.49
ADR24.6
K/D0.20
KAST75.0%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Tec-91 K
MP5-SD1 K
AK-470 K
MP70 K
Glock-180 K- Изстрели
- 160
- Увреждащи изстрели
- 15.0%
- Crosshair грешка
- 4.72°
- Preaim грешка
- 9.41°
- Aim response
- 633ms
- Time to damage
- 1,453ms
Отбор 2
LeBwA
80
Рейтинг1.06
ADR94.5
K/D1.08
KAST50.0%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A44 K
Galil AR4 K
AWP2 K
M4A1-S2 K
AK-471 K- Изстрели
- 195
- Увреждащи изстрели
- 25.1%
- Crosshair грешка
- 4.01°
- Preaim грешка
- 6.25°
- Aim response
- 938ms
- Time to damage
- 1,234ms
Отбор 2
πPaBwA
80
Рейтинг1.17
ADR91.8
K/D1.08
KAST68.8%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP6 K
M4A43 K
MP92 K
Desert Eagle1 K
Glock-181 K- Изстрели
- 121
- Увреждащи изстрели
- 34.7%
- Crosshair грешка
- 2.41°
- Preaim грешка
- 4.12°
- Aim response
- 727ms
- Time to damage
- 1,133ms
Отбор 2
Silvio
—80
Рейтинг0.75
ADR55.6
K/D0.69
KAST62.5%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S3 K
AWP2 K
Desert Eagle1 K
AK-471 K
Glock-181 K- Изстрели
- 134
- Увреждащи изстрели
- 16.4%
- Crosshair грешка
- 4.63°
- Preaim грешка
- 4.56°
- Aim response
- 453ms
- Time to damage
- 1,125ms
Отбор 2
mako enjoyer
80
Рейтинг0.48
ADR50.5
K/D0.40
KAST56.3%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
USP-S3 K
Desert Eagle1 K
AK-471 K
M4A1-S1 K
P20000 K- Изстрели
- 139
- Увреждащи изстрели
- 18.0%
- Crosshair грешка
- 4.38°
- Preaim грешка
- 5.85°
- Aim response
- 906ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
Frostbyte
—80
Рейтинг0.31
ADR31.6
K/D0.33
KAST43.8%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-471 K
FAMAS1 K
MAC-101 K
M4A1-S1 K
M4A40 K- Изстрели
- 140
- Увреждащи изстрели
- 17.9%
- Crosshair грешка
- 3.20°
- Preaim грешка
- 3.29°
- Aim response
- 578ms
- Time to damage
- 1,500ms
Weapon intelligence
18 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 226 | ||||||
| 1612 | ||||||
| 137 | ||||||
| 1113 | ||||||
| 28 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
πPaBwA
mako enjoyer
Frostbyte
vase1914
LeBwA
SlavikS**
mako enjoyer
Frostbyte
SlavikS**
DeeJayiT
mako enjoyer
SlavikS**
sh1zo666
Silvio
mako enjoyer
DeeJayiTHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
5:38 Директни срещи
πPaBwA3:47 Директни срещи
DeeJayiT4:37 Директни срещи
Silvio3:47 Директни срещи
sh1zo6663:36 Директни срещи
πPaBwA3:36 Директни срещи
LeBwA0:55 Директни срещи
sh1zo6664:15 Директни срещи
mako enjoyer1:45 Директни срещи
LeBwA1:45 Директни срещи
πPaBwAАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
9.07.0
Отбор 1 имаше предимство
83.264.8
Отбор 2 имаше предимство
8.010.0
Отбор 1 имаше предимство
1.00.0
Отбор 1 имаше предимство
699.0757.5
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
25 убийства и 3,453 щети в този мач.
Моменти от демото
40 засечени моментаОтличителни моменти
1v1
4K
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 347 | 18.7% | 10.6% | 65.1% | 3.31° | 5.77° | 672ms | 1,211ms | 0/0 | |
| 354 | 17.8% | 12.5% | 41.4% | 3.85° | 6.82° | 594ms | 1,250ms | 1/0 | |
| 231 | 21.6% | 10.6% | 63.9% | 3.49° | 4.14° | 875ms | 1,266ms | 2/0 | |
| 183 | 24.6% | 15.4% | 50.3% | 3.69° | 4.83° | 719ms | 1,125ms | 0/0 | |
| 160 | 15.0% | 10.8% | 59.1% | 4.72° | 9.41° | 633ms | 1,453ms | 0/0 | |
| 195 | 25.1% | 14.0% | 64.6% | 4.01° | 6.25° | 938ms | 1,234ms | 0/1 | |
| 121 | 34.7% | 12.8% | 54.5% | 2.41° | 4.12° | 727ms | 1,133ms | 0/0 | |
| 134 | 16.4% | 20.6% | 47.8% | 4.63° | 4.56° | 453ms | 1,125ms | 2/1 | |
| 139 | 18.0% | 14.8% | 51.8% | 4.38° | 5.85° | 906ms | 1,500ms | 0/0 | |
| 140 | 17.9% | 3.8% | 45.0% | 3.20° | 3.29° | 578ms | 1,500ms | 0/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0