Anubis
- Дата
- 8 окт. 2026, 18:48
- Продължителност
- 32:56
Отбор 1
Загуба
10
:
Отбор 2
Победител
13
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
10
Отбор 1
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 27 | 16 | 3 | +11 | 1.69 | 1.17 | 107.4 | 1.66 | 82.6% | — | 29.6% | 225 | 0.0% | 19.6% | 69.8% | 3.43° | 8.59° | 844 ms | 1,141 ms | 53 | 0 | 8 | 5 | 8 | 50.2% | 8.8% | — | 5 | 2 | 71.4% | 0/1 | 3 | 4 | 1 | 0 | |
|
|
— | 80 | 21 | 13 | 2 | +8 | 1.62 | 0.91 | 88.9 | 1.38 | 73.9% | — | 66.7% | 225 | 0.0% | 31.6% | 37.9% | 3.81° | 5.00° | 672 ms | 1,328 ms | 2 | 0 | 6 | 1 | 11 | 54.4% | 1.8% | — | 0 | 1 | 0.0% | 0/0 | 4 | 2 | 0 | 0 |
|
|
80 | 14 | 21 | 8 | -7 | 0.67 | 0.61 | 63.4 | 0.85 | 69.6% | — | 42.9% | 353 | 0.0% | 18.1% | 45.7% | 6.11° | 9.81° | 344 ms | 789 ms | 0 | 1 | 1 | 5 | 3 | 48.4% | 5.0% | — | 6 | 2 | 75.0% | 0/2 | 4 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
— | 80 | 8 | 6 | 5 | +2 | 1.33 | 0.35 | 44.4 | 1.08 | 95.7% | — | 37.5% | 165 | 0.0% | 21.8% | 47.9% | 2.79° | 4.37° | 578 ms | 1,297 ms | 6 | 1 | 2 | 2 | 18 | 55.7% | 4.7% | — | 0 | 0 | 0.0% | 0/6 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
— | 80 | 7 | 21 | 5 | -14 | 0.33 | 0.30 | 52.7 | 0.45 | 56.5% | — | 85.7% | 332 | 0.0% | 11.7% | 62.0% | 5.12° | 10.08° | 906 ms | 1,500 ms | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 46.7% | 7.0% | — | 3 | 4 | 42.9% | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
13
Отбор 2
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 85%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 19 | 16 | 8 | +3 | 1.19 | 0.83 | 79.7 | 1.24 | 78.3% | — | 52.6% | 322 | 0.0% | 17.7% | 63.0% | 6.20° | 7.90° | 797 ms | 1,234 ms | 90 | 1 | 5 | 1 | 8 | 51.7% | 1.4% | — | 3 | 4 | 42.9% | 1/3 | 4 | 0 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 16 | 17 | 5 | -1 | 0.94 | 0.70 | 74.0 | 1.07 | 73.9% | — | 31.3% | 287 | 0.0% | 19.9% | 53.0% | 5.81° | 9.42° | 797 ms | 1,328 ms | 54 | 0 | 3 | 4 | 6 | 53.2% | 4.2% | — | 2 | 2 | 50.0% | 0/0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 15 | 16 | 5 | -1 | 0.94 | 0.65 | 70.9 | 0.99 | 69.6% | — | 13.3% | 225 | 0.0% | 18.2% | 72.0% | 4.19° | 4.41° | 1,172 ms | 1,500 ms | 142 | 0 | 3 | 4 | 9 | 47.3% | 3.5% | — | 0 | 4 | 0.0% | 0/3 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
92 | 11 | 16 | 6 | -5 | 0.69 | 0.48 | 61.4 | 0.87 | 73.9% | — | 45.5% | 224 | 0.0% | 19.2% | 40.6% | 4.11° | 6.17° | 594 ms | 1,109 ms | 10 | 0 | 1 | 1 | 7 | 51.6% | 1.8% | — | 3 | 2 | 60.0% | 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
93 | 9 | 15 | 5 | -6 | 0.60 | 0.39 | 48.1 | 0.70 | 65.2% | — | 22.2% | 259 | 0.0% | 15.8% | 27.0% | 3.43° | 5.94° | 531 ms | 1,008 ms | 31 | 0 | 1 | 3 | 8 | 53.8% | 0.8% | — | 1 | 2 | 33.3% | 0/3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
23 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
Objectiveddd281
Objectiveღмιѕкαღ281
Objectiveddd282
ObjectiveMacho*282
ObjectiveMacho*282
Objectiveշիշ282
Objectiveշիշ282
ObjectiveMacho*281
ObjectiveMacho*281
ObjectiveTRUSKAWKA281
Objective_Pattonik_282
ObjectiveQard1kツ281
ObjectiveKinG281
ObjectiveQard1kツ282
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
Qard1kツ
80
Рейтинг1.66
ADR107.4
K/D1.69
KAST82.6%
Entry успех71.4%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP20 K
Galil AR3 K
MP92 K
AK-471 K
P2501 K- Изстрели
- 225
- Увреждащи изстрели
- 19.6%
- Crosshair грешка
- 3.43°
- Preaim грешка
- 8.59°
- Aim response
- 844ms
- Time to damage
- 1,141ms
Отбор 1
_Pattonik_
—80
Рейтинг1.38
ADR88.9
K/D1.62
KAST73.9%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-477 K
M4A45 K
MAC-103 K
AWP2 K
MP92 K- Изстрели
- 225
- Увреждащи изстрели
- 31.6%
- Crosshair грешка
- 3.81°
- Preaim грешка
- 5.00°
- Aim response
- 672ms
- Time to damage
- 1,328ms
Отбор 1
TRUSKAWKA
80
Рейтинг0.85
ADR63.4
K/D0.67
KAST69.6%
Entry успех75.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Negev3 K
M4A1-S3 K
MAC-102 K
MAG-72 K
MP92 K- Изстрели
- 353
- Увреждащи изстрели
- 18.1%
- Crosshair грешка
- 6.11°
- Preaim грешка
- 9.81°
- Aim response
- 344ms
- Time to damage
- 789ms
Отбор 1
Szeyto
—80
Рейтинг1.08
ADR44.4
K/D1.33
KAST95.7%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/6
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S6 K
USP-S3 K
M4A40 K
P20000 K
AK-470 K- Изстрели
- 165
- Увреждащи изстрели
- 21.8%
- Crosshair грешка
- 2.79°
- Preaim грешка
- 4.37°
- Aim response
- 578ms
- Time to damage
- 1,297ms
Отбор 1
ღмιѕкαღ
—80
Рейтинг0.45
ADR52.7
K/D0.33
KAST56.5%
Entry успех42.9%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
USP-S2 K
SCAR-201 K
AWP1 K
P20000 K- Изстрели
- 332
- Увреждащи изстрели
- 11.7%
- Crosshair грешка
- 5.12°
- Preaim грешка
- 10.08°
- Aim response
- 906ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
ddd
80
Рейтинг1.24
ADR79.7
K/D1.19
KAST78.3%
Entry успех42.9%
Clutch-ове1/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-477 K
M4A1-S5 K
Galil AR4 K
Desert Eagle1 K
Glock-181 K- Изстрели
- 322
- Увреждащи изстрели
- 17.7%
- Crosshair грешка
- 6.20°
- Preaim грешка
- 7.90°
- Aim response
- 797ms
- Time to damage
- 1,234ms
Отбор 2
KinG
80
Рейтинг1.07
ADR74.0
K/D0.94
KAST73.9%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A45 K
Galil AR5 K
AK-471 K
AWP1 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 287
- Увреждащи изстрели
- 19.9%
- Crosshair грешка
- 5.81°
- Preaim грешка
- 9.42°
- Aim response
- 797ms
- Time to damage
- 1,328ms
Отбор 2
Macho*
80
Рейтинг0.99
ADR70.9
K/D0.94
KAST69.6%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-477 K
AWP5 K
Galil AR1 K
M4A41 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 225
- Увреждащи изстрели
- 18.2%
- Crosshair грешка
- 4.19°
- Preaim грешка
- 4.41°
- Aim response
- 1,172ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
Francis J. Hunter
92
Рейтинг0.87
ADR61.4
K/D0.69
KAST73.9%
Entry успех60.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S5 K
AK-472 K
Glock-182 K
Galil AR1 K
P20001 K- Изстрели
- 224
- Увреждащи изстрели
- 19.2%
- Crosshair грешка
- 4.11°
- Preaim грешка
- 6.17°
- Aim response
- 594ms
- Time to damage
- 1,109ms
Отбор 2
շիշ
93
Рейтинг0.70
ADR48.1
K/D0.60
KAST65.2%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-472 K
P902 K
M4A1-S2 K
Galil AR1 K
UMP-451 K- Изстрели
- 259
- Увреждащи изстрели
- 15.8%
- Crosshair грешка
- 3.43°
- Preaim грешка
- 5.94°
- Aim response
- 531ms
- Time to damage
- 1,008ms
Weapon intelligence
23 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2715 | ||||||
| 2112 | ||||||
| 1420 | ||||||
| 85 | ||||||
| 718 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
Qard1kツ
Francis J. Hunter
Macho*
KinG
ddd
ღмιѕкαღ
Macho*
KinG
_Pattonik_
ddd
ღмιѕкαღ
ddd
TRUSKAWKA
ddd
Francis J. Hunter
Macho*
Macho*
ღмιѕкαღ
Qard1kツ
շիշ
ღмιѕкαღ
շիշ
TRUSKAWKAHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
3:811 Директни срещи
Qard1kツ4:610 Директни срещи
Qard1kツ4:610 Директни срещи
TRUSKAWKA2:79 Директни срещи
_Pattonik_5:49 Директни срещи
KinG7:18 Директни срещи
TRUSKAWKA6:28 Директни срещи
TRUSKAWKA6:28 Директни срещи
ღмιѕкαღ5:38 Директни срещи
Qard1kツ1:67 Директни срещи
Qard1kツАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
14.09.0
Отбор 1 имаше предимство
71.366.8
Отбор 1 имаше предимство
17.013.0
Отбор 2 имаше предимство
0.01.0
Отбор 1 имаше предимство
642.2777.8
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
32 убийства и 5,160 щети в този мач.
Моменти от демото
53 засечени моментаОтличителни моменти
1v1
4K
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
AIRBORNE
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
NOSCOPE
SMOKE
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 225 | 19.6% | 16.1% | 69.8% | 3.43° | 8.59° | 844ms | 1,141ms | 1/2 | |
| 225 | 31.6% | 20.3% | 37.9% | 3.81° | 5.00° | 672ms | 1,328ms | 0/1 | |
| 353 | 18.1% | 16.9% | 45.7% | 6.11° | 9.81° | 344ms | 789ms | 0/1 | |
| 165 | 21.8% | 15.4% | 47.9% | 2.79° | 4.37° | 578ms | 1,297ms | 0/2 | |
| 332 | 11.7% | 20.5% | 62.0% | 5.12° | 10.08° | 906ms | 1,500ms | 0/1 | |
| 322 | 17.7% | 16.4% | 63.0% | 6.20° | 7.90° | 797ms | 1,234ms | 0/0 | |
| 287 | 19.9% | 10.0% | 53.0% | 5.81° | 9.42° | 797ms | 1,328ms | 0/0 | |
| 225 | 18.2% | 6.3% | 72.0% | 4.19° | 4.41° | 1,172ms | 1,500ms | 1/3 | |
| 224 | 19.2% | 14.6% | 40.6% | 4.11° | 6.17° | 594ms | 1,109ms | 0/0 | |
| 259 | 15.8% | 6.7% | 27.0% | 3.43° | 5.94° | 531ms | 1,008ms | 1/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0


