Dust2
- Дата
- 7 окт. 2026, 19:52
- Продължителност
- 31:25
Отбор 1
Загуба
8
:
Отбор 2
Победител
13
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
8
Отбор 1
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 20 | 16 | 4 | +4 | 1.25 | 0.95 | 87.7 | 1.23 | 61.9% | — | 35.0% | 315 | 0.0% | 17.1% | 55.4% | 4.17° | 7.43° | 1,063 ms | 1,430 ms | 106 | 0 | 1 | 1 | 5 | 49.4% | 5.3% | — | 1 | 4 | 20.0% | 0/3 | 3 | 2 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 18 | 16 | 4 | +2 | 1.13 | 0.86 | 93.6 | 1.27 | 76.2% | — | 77.8% | 518 | 0.0% | 9.1% | 58.5% | 5.27° | 6.59° | 734 ms | 1,500 ms | 31 | 0 | 4 | 1 | 6 | 51.2% | 6.5% | — | 3 | 2 | 60.0% | 2/4 | 5 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 14 | 19 | 5 | -5 | 0.74 | 0.67 | 66.5 | 0.77 | 52.4% | — | 35.7% | 442 | 0.0% | 10.4% | 55.6% | 5.26° | 6.18° | 867 ms | 1,453 ms | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 56.5% | 7.7% | — | 3 | 1 | 75.0% | 0/1 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 12 | 19 | 7 | -7 | 0.63 | 0.57 | 84.5 | 0.97 | 81.0% | — | 33.3% | 413 | 0.0% | 16.2% | 39.3% | 2.87° | 5.08° | 500 ms | 969 ms | 152 | 0 | 1 | 2 | 3 | 56.8% | 5.5% | — | 1 | 2 | 33.3% | 1/6 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 10 | 18 | 7 | -8 | 0.56 | 0.48 | 53.0 | 0.67 | 61.9% | — | 50.0% | 264 | 0.0% | 11.0% | 70.3% | 5.11° | 7.90° | 438 ms | 1,484 ms | 131 | 0 | 1 | 2 | 3 | 54.0% | 5.5% | — | 2 | 2 | 50.0% | 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
13
Отбор 2
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 85%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 24 | 15 | 5 | +9 | 1.60 | 1.14 | 125.2 | 1.62 | 76.2% | — | 45.8% | 396 | 0.0% | 21.0% | 64.4% | 2.55° | 5.27° | 828 ms | 1,484 ms | 27 | 0 | 3 | 3 | 6 | 55.6% | 5.7% | — | 5 | 3 | 62.5% | 0/0 | 5 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
83 | 20 | 15 | 6 | +5 | 1.33 | 0.95 | 110.1 | 1.41 | 71.4% | — | 55.0% | 239 | 0.0% | 18.8% | 67.8% | 1.88° | 2.00° | 938 ms | 1,500 ms | 338 | 0 | 2 | 2 | 6 | 56.1% | 4.2% | — | 2 | 1 | 66.7% | 1/4 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
91 | 18 | 14 | 6 | +4 | 1.29 | 0.86 | 69.3 | 1.22 | 71.4% | — | 44.4% | 186 | 0.0% | 23.7% | 44.6% | 5.19° | 6.35° | 719 ms | 1,133 ms | 73 | 2 | 2 | 1 | 7 | 58.7% | 5.6% | — | 1 | 2 | 33.3% | 0/2 | 6 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
89 | 17 | 12 | 6 | +5 | 1.42 | 0.81 | 82.3 | 1.37 | 85.7% | — | 41.2% | 173 | 0.0% | 27.7% | 65.9% | 2.69° | 2.72° | 766 ms | 1,500 ms | 142 | 0 | 3 | 2 | 9 | 61.3% | 3.2% | — | 1 | 0 | 100.0% | 2/5 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 7 | 18 | 4 | -11 | 0.39 | 0.33 | 41.3 | 0.43 | 52.4% | — | 42.9% | 222 | 0.0% | 13.1% | 54.1% | 4.79° | 5.11° | 1,047 ms | 1,500 ms | 53 | 0 | 0 | 2 | 3 | 58.3% | 4.9% | — | 2 | 4 | 33.3% | 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
21 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
็
80
Рейтинг1.23
ADR87.7
K/D1.25
KAST61.9%
Entry успех20.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-479 K
M4A1-S7 K
Glock-182 K
SSG 081 K
USP-S1 K- Изстрели
- 315
- Увреждащи изстрели
- 17.1%
- Crosshair грешка
- 4.17°
- Preaim грешка
- 7.43°
- Aim response
- 1,063ms
- Time to damage
- 1,430ms
Отбор 1
miko
80
Рейтинг1.27
ADR93.6
K/D1.13
KAST76.2%
Entry успех60.0%
Clutch-ове2/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4711 K
M4A44 K
Five-SeveN2 K
Galil AR1 K
P20000 K- Изстрели
- 518
- Увреждащи изстрели
- 9.1%
- Crosshair грешка
- 5.27°
- Preaim грешка
- 6.59°
- Aim response
- 734ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
NeRo
80
Рейтинг0.77
ADR66.5
K/D0.74
KAST52.4%
Entry успех75.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S5 K
USP-S5 K
AK-472 K
Glock-181 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 442
- Увреждащи изстрели
- 10.4%
- Crosshair грешка
- 5.26°
- Preaim грешка
- 6.18°
- Aim response
- 867ms
- Time to damage
- 1,453ms
Отбор 1
sT!w
80
Рейтинг0.97
ADR84.5
K/D0.63
KAST81.0%
Entry успех33.3%
Clutch-ове1/6
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
MP74 K
MAC-103 K
M4A1-S1 K
M4A40 K- Изстрели
- 413
- Увреждащи изстрели
- 16.2%
- Crosshair грешка
- 2.87°
- Preaim грешка
- 5.08°
- Aim response
- 500ms
- Time to damage
- 969ms
Отбор 1
Ⲙ⁺〆
80
Рейтинг0.67
ADR53.0
K/D0.56
KAST61.9%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
SSG 082 K
AK-472 K
M4A42 K
Glock-182 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 264
- Увреждащи изстрели
- 11.0%
- Crosshair грешка
- 5.11°
- Preaim грешка
- 7.90°
- Aim response
- 438ms
- Time to damage
- 1,484ms
Отбор 2
weanzu
80
Рейтинг1.62
ADR125.2
K/D1.60
KAST76.2%
Entry успех62.5%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4715 K
P2503 K
M4A1-S3 K
Desert Eagle2 K
AWP1 K- Изстрели
- 396
- Увреждащи изстрели
- 21.0%
- Crosshair грешка
- 2.55°
- Preaim грешка
- 5.27°
- Aim response
- 828ms
- Time to damage
- 1,484ms
Отбор 2
sh1zo666
83
Рейтинг1.41
ADR110.1
K/D1.33
KAST71.4%
Entry успех66.7%
Clutch-ове1/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4711 K
AWP5 K
SSG 081 K
Desert Eagle1 K
INFERNO1 K- Изстрели
- 239
- Увреждащи изстрели
- 18.8%
- Crosshair грешка
- 1.88°
- Preaim грешка
- 2.00°
- Aim response
- 938ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
PAIN
91
Рейтинг1.22
ADR69.3
K/D1.29
KAST71.4%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A44 K
AK-473 K
XM10143 K
SG 5532 K
M4A1-S2 K- Изстрели
- 186
- Увреждащи изстрели
- 23.7%
- Crosshair грешка
- 5.19°
- Preaim грешка
- 6.35°
- Aim response
- 719ms
- Time to damage
- 1,133ms
Отбор 2
vase1914
89
Рейтинг1.37
ADR82.3
K/D1.42
KAST85.7%
Entry успех100.0%
Clutch-ове2/5
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-477 K
XM10142 K
USP-S2 K
HE Grenade2 K
SSG 081 K- Изстрели
- 173
- Увреждащи изстрели
- 27.7%
- Crosshair грешка
- 2.69°
- Preaim грешка
- 2.72°
- Aim response
- 766ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
lleesshhkkaa
80
Рейтинг0.43
ADR41.3
K/D0.39
KAST52.4%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
Desert Eagle1 K
USP-S1 K
M4A1-S1 K
P20000 K- Изстрели
- 222
- Увреждащи изстрели
- 13.1%
- Crosshair грешка
- 4.79°
- Preaim грешка
- 5.11°
- Aim response
- 1,047ms
- Time to damage
- 1,500ms
Weapon intelligence
24 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | ||||||
| 1815 | ||||||
| 1419 | ||||||
| 1218 | ||||||
| 1018 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
lleesshhkkaa
lleesshhkkaa
weanzu
weanzu
Ⲙ⁺〆
sT!w
NeRo
lleesshhkkaa
็
็
miko
sT!w
PAIN
PAIN
sh1zo666
weanzu
Ⲙ⁺〆
lleesshhkkaa
็
miko
็Head-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
4:610 Директни срещи
weanzu5:510 Директни срещи
NeRo5:510 Директни срещи
sh1zo6667:29 Директни срещи
lleesshhkkaa3:69 Директни срещи
weanzu4:59 Директни срещи
็5:27 Директни срещи
lleesshhkkaa2:57 Директни срещи
weanzu5:27 Директни срещи
sT!w4:37 Директни срещи
sT!wАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 2 имаше предимство
10.011.0
Отбор 2 имаше предимство
77.085.7
Отбор 2 имаше предимство
7.010.0
Равенство
3.03.0
Отбор 1 имаше предимство
733.9842.0
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
68 убийства и 9,163 щети в този мач.
Моменти от демото
72 засечени моментаОтличителни моменти
1v2
1v2
1v2
1v1
1v1
1v1
4K
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG · SMOKE
WALLBANG · NOSCOPE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 315 | 17.1% | 15.3% | 55.4% | 4.17° | 7.43° | 1,063ms | 1,430ms | 0/5 | |
| 518 | 9.1% | 30.0% | 58.5% | 5.27° | 6.59° | 734ms | 1,500ms | 0/1 | |
| 442 | 10.4% | 15.2% | 55.6% | 5.26° | 6.18° | 867ms | 1,453ms | 1/0 | |
| 413 | 16.2% | 13.9% | 39.3% | 2.87° | 5.08° | 500ms | 969ms | 1/2 | |
| 264 | 11.0% | 17.6% | 70.3% | 5.11° | 7.90° | 438ms | 1,484ms | 2/2 | |
| 396 | 21.0% | 14.0% | 64.4% | 2.55° | 5.27° | 828ms | 1,484ms | 1/1 | |
| 239 | 18.8% | 12.6% | 67.8% | 1.88° | 2.00° | 938ms | 1,500ms | 2/3 | |
| 186 | 23.7% | 17.5% | 44.6% | 5.19° | 6.35° | 719ms | 1,133ms | 1/1 | |
| 173 | 27.7% | 13.4% | 65.9% | 2.69° | 2.72° | 766ms | 1,500ms | 0/1 | |
| 222 | 13.1% | 8.8% | 54.1% | 4.79° | 5.11° | 1,047ms | 1,500ms | 0/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0

