Cache
- Дата
- 6 окт. 2026, 19:32
- Продължителност
- 32:25
Отбор 1
Победител
13
:
Отбор 2
Загуба
9
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
13
Отбор 1
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 25 | 11 | 5 | +14 | 2.27 | 1.14 | 111.1 | 1.75 | 81.8% | — | 40.0% | 269 | 0.0% | 27.9% | 55.8% | 3.06° | 3.84° | 875 ms | 1,398 ms | 126 | 0 | 5 | 2 | 11 | 61.3% | 1.7% | — | 3 | 0 | 100.0% | 0/3 | 5 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 20 | 18 | 5 | +2 | 1.11 | 0.91 | 100.6 | 1.35 | 81.8% | — | 55.0% | 289 | 0.0% | 21.8% | 59.7% | 3.65° | 6.38° | 813 ms | 1,359 ms | 163 | 0 | 2 | 3 | 5 | 54.7% | 2.8% | — | 4 | 1 | 80.0% | 0/3 | 6 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 17 | 13 | 4 | +4 | 1.31 | 0.77 | 75.8 | 1.14 | 63.6% | — | 23.5% | 401 | 0.0% | 14.2% | 43.0% | 6.04° | 8.21° | 938 ms | 1,391 ms | 160 | 1 | 2 | 1 | 10 | 61.0% | 3.0% | — | 2 | 3 | 40.0% | 1/1 | 6 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 14 | 10 | 2 | +4 | 1.40 | 0.64 | 66.2 | 1.15 | 77.3% | — | 57.1% | 179 | 0.0% | 19.6% | 50.3% | 2.80° | 4.30° | 750 ms | 1,375 ms | 37 | 2 | 1 | 4 | 12 | 62.0% | 5.5% | — | 4 | 0 | 100.0% | 1/1 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 8 | 18 | 3 | -10 | 0.44 | 0.36 | 46.7 | 0.50 | 54.6% | — | 62.5% | 255 | 0.0% | 16.5% | 28.5% | 3.29° | 4.69° | 500 ms | 1,500 ms | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 57.1% | 5.2% | — | 2 | 3 | 40.0% | 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
9
Отбор 2
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 81%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
83 | 37 | 15 | 3 | +22 | 2.47 | 1.68 | 188.6 | 2.37 | 81.8% | — | 40.5% | 396 | 0.0% | 27.3% | 79.0% | 3.10° | 4.49° | 641 ms | 1,219 ms | 399 | 0 | 5 | 1 | 7 | 57.1% | 3.7% | — | 3 | 0 | 100.0% | 0/5 | 6 | 5 | 0 | 1 | |
|
|
80 | 9 | 16 | 3 | -7 | 0.56 | 0.41 | 54.6 | 0.61 | 54.6% | — | 44.4% | 269 | 0.0% | 14.5% | 58.7% | 4.93° | 6.60° | 852 ms | 1,188 ms | 164 | 0 | 1 | 3 | 6 | 62.6% | 1.6% | — | 1 | 2 | 33.3% | 0/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 8 | 20 | 8 | -12 | 0.40 | 0.36 | 63.5 | 0.53 | 54.6% | — | 50.0% | 227 | 0.0% | 22.5% | 30.0% | 3.70° | 5.27° | 531 ms | 1,094 ms | 27 | 0 | 2 | 4 | 2 | 51.4% | 0.2% | — | 2 | 7 | 22.2% | 0/4 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 8 | 16 | 0 | -8 | 0.50 | 0.36 | 37.8 | 0.47 | 50.0% | — | 37.5% | 131 | 0.0% | 25.2% | 38.2% | 2.58° | 3.02° | 922 ms | 1,500 ms | 31 | 0 | 1 | 1 | 6 | 59.5% | 0.9% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 6 | 17 | 0 | -11 | 0.35 | 0.27 | 35.8 | 0.33 | 45.5% | — | 83.3% | 217 | 0.0% | 14.7% | 52.8% | 4.50° | 5.46° | 516 ms | 1,164 ms | 47 | 0 | 2 | 2 | 5 | 53.4% | 5.2% | — | 1 | 4 | 20.0% | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
22 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
ObjectiveXeroth339
ObjectiveDoomsdayDany339
ObjectiveStefanG338
Objectivesh1zo666338
Objectivesh1zo666338
Objectivesh1zo666338
Objective∴ CZリCZ Ⲷ K ∵338
Objectiveb_u_e_n_a_v_i_d_a338
Objectivehuyy0za339
ObjectiveL0rdB_Nr3339
Objective∴ CZリCZ Ⲷ K ∵339
ObjectiveL0rdB_Nr3338
Objective∴ CZリCZ Ⲷ K ∵339
Objectivehuyy0za339
Objective∴ CZリCZ Ⲷ K ∵338
Objectivesh1zo666338
Objectivehuyy0za339
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
∴ CZリCZ Ⲷ K ∵
80
Рейтинг1.75
ADR111.1
K/D2.27
KAST81.8%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4719 K
Galil AR2 K
M4A41 K
MP71 K
Dual Berettas1 K- Изстрели
- 269
- Увреждащи изстрели
- 27.9%
- Crosshair грешка
- 3.06°
- Preaim грешка
- 3.84°
- Aim response
- 875ms
- Time to damage
- 1,398ms
Отбор 1
ѕɪᴋɪᴍᴀ
80
Рейтинг1.35
ADR100.6
K/D1.11
KAST81.8%
Entry успех80.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-478 K
M4A46 K
Glock-182 K
Tec-92 K
MP91 K- Изстрели
- 289
- Увреждащи изстрели
- 21.8%
- Crosshair грешка
- 3.65°
- Preaim грешка
- 6.38°
- Aim response
- 813ms
- Time to damage
- 1,359ms
Отбор 1
L0rdB_Nr3
80
Рейтинг1.14
ADR75.8
K/D1.31
KAST63.6%
Entry успех40.0%
Clutch-ове1/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A47 K
MAC-104 K
AK-472 K
M4A1-S2 K
P901 K- Изстрели
- 401
- Увреждащи изстрели
- 14.2%
- Crosshair грешка
- 6.04°
- Preaim грешка
- 8.21°
- Aim response
- 938ms
- Time to damage
- 1,391ms
Отбор 1
huyy0za
80
Рейтинг1.15
ADR66.2
K/D1.40
KAST77.3%
Entry успех100.0%
Clutch-ове1/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP3 K
Galil AR3 K
Glock-183 K
M4A1-S3 K
AK-471 K- Изстрели
- 179
- Увреждащи изстрели
- 19.6%
- Crosshair грешка
- 2.80°
- Preaim грешка
- 4.30°
- Aim response
- 750ms
- Time to damage
- 1,375ms
Отбор 1
TANANA
80
Рейтинг0.50
ADR46.7
K/D0.44
KAST54.6%
Entry успех40.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A43 K
AK-472 K
P901 K
Tec-91 K
MP71 K- Изстрели
- 255
- Увреждащи изстрели
- 16.5%
- Crosshair грешка
- 3.29°
- Preaim грешка
- 4.69°
- Aim response
- 500ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
sh1zo666
83
Рейтинг2.37
ADR188.6
K/D2.47
KAST81.8%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/5
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4712 K
AWP11 K
M4A1-S5 K
Glock-184 K
SSG 082 K- Изстрели
- 396
- Увреждащи изстрели
- 27.3%
- Crosshair грешка
- 3.10°
- Preaim грешка
- 4.49°
- Aim response
- 641ms
- Time to damage
- 1,219ms
Отбор 2
Xeroth
80
Рейтинг0.61
ADR54.6
K/D0.56
KAST54.6%
Entry успех33.3%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A44 K
Galil AR2 K
MP71 K
P2501 K
HE Grenade1 K- Изстрели
- 269
- Увреждащи изстрели
- 14.5%
- Crosshair грешка
- 4.93°
- Preaim грешка
- 6.60°
- Aim response
- 852ms
- Time to damage
- 1,188ms
Отбор 2
StefanG
80
Рейтинг0.53
ADR63.5
K/D0.40
KAST54.6%
Entry успех22.2%
Clutch-ове0/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-475 K
M4A1-S2 K
MP91 K
M4A40 K
Galil AR0 K- Изстрели
- 227
- Увреждащи изстрели
- 22.5%
- Crosshair грешка
- 3.70°
- Preaim грешка
- 5.27°
- Aim response
- 531ms
- Time to damage
- 1,094ms
Отбор 2
DoomsdayDany
80
Рейтинг0.47
ADR37.8
K/D0.50
KAST50.0%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
SG 5532 K
Glock-182 K
MP71 K
AK-471 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 131
- Увреждащи изстрели
- 25.2%
- Crosshair грешка
- 2.58°
- Preaim грешка
- 3.02°
- Aim response
- 922ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
b_u_e_n_a_v_i_d_a
80
Рейтинг0.33
ADR35.8
K/D0.35
KAST45.5%
Entry успех20.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
FAMAS2 K
USP-S2 K
SG 5531 K
MP5-SD1 K
P20000 K- Изстрели
- 217
- Увреждащи изстрели
- 14.7%
- Crosshair грешка
- 4.50°
- Preaim грешка
- 5.46°
- Aim response
- 516ms
- Time to damage
- 1,164ms
Weapon intelligence
22 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2511 | ||||||
| 2017 | ||||||
| 1712 | ||||||
| 1410 | ||||||
| 818 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
StefanG
L0rdB_Nr3
Xeroth
TANANA
DoomsdayDany
StefanG
Xeroth
b_u_e_n_a_v_i_d_a
b_u_e_n_a_v_i_d_a
L0rdB_Nr3
StefanG
TANANA
StefanG
DoomsdayDany
StefanG
b_u_e_n_a_v_i_d_a
StefanG
ѕɪᴋɪᴍᴀ
TANANA
L0rdB_Nr3
StefanG
b_u_e_n_a_v_i_d_aHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
3:1316 Директни срещи
sh1zo6664:711 Директни срещи
sh1zo6666:410 Директни срещи
sh1zo6660:88 Директни срещи
sh1zo6667:18 Директни срещи
DoomsdayDany2:68 Директни срещи
ѕɪᴋɪᴍᴀ5:38 Директни срещи
Xeroth5:27 Директни срещи
StefanG2:57 Директни срещи
sh1zo6665:16 Директни срещи
XerothАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
15.07.0
Отбор 1 имаше предимство
80.176.0
Равенство
11.011.0
Отбор 1 имаше предимство
2.00.0
Отбор 2 имаше предимство
799.9671.5
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
50 убийства и 6,597 щети в този мач.
Моменти от демото
66 засечени моментаОтличителни моменти
1v3
1v1
5K
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
BLIND
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 269 | 27.9% | 11.1% | 55.8% | 3.06° | 3.84° | 875ms | 1,398ms | 1/1 | |
| 289 | 21.8% | 18.8% | 59.7% | 3.65° | 6.38° | 813ms | 1,359ms | 0/1 | |
| 401 | 14.2% | 13.2% | 43.0% | 6.04° | 8.21° | 938ms | 1,391ms | 0/3 | |
| 179 | 19.6% | 20.5% | 50.3% | 2.80° | 4.30° | 750ms | 1,375ms | 0/0 | |
| 255 | 16.5% | 21.4% | 28.5% | 3.29° | 4.69° | 500ms | 1,500ms | 0/1 | |
| 396 | 27.3% | 12.5% | 79.0% | 3.10° | 4.49° | 641ms | 1,219ms | 4/5 | |
| 269 | 14.5% | 9.4% | 58.7% | 4.93° | 6.60° | 852ms | 1,188ms | 0/3 | |
| 227 | 22.5% | 9.4% | 30.0% | 3.70° | 5.27° | 531ms | 1,094ms | 0/0 | |
| 131 | 25.2% | 13.9% | 38.2% | 2.58° | 3.02° | 922ms | 1,500ms | 0/1 | |
| 217 | 14.7% | 13.2% | 52.8% | 4.50° | 5.46° | 516ms | 1,164ms | 0/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0
