Nuke
- Дата
- 1 окт. 2026, 17:56
- Продължителност
- 35:23
Отбор 1
Загуба
7
:
Отбор 2
Победител
13
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
7
Отбор 1
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 82%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
92 | 19 | 15 | 4 | +4 | 1.27 | 0.95 | 110.7 | 1.40 | 75.0% | — | 36.8% | 256 | 0.0% | 28.9% | 49.6% | 3.07° | 5.37° | 469 ms | 1,078 ms | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 48.1% | 1.1% | — | 6 | 3 | 66.7% | 0/0 | 4 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 19 | 18 | 7 | +1 | 1.06 | 0.95 | 118.9 | 1.29 | 65.0% | — | 26.3% | 502 | 0.0% | 18.7% | 24.2% | 3.90° | 8.03° | 609 ms | 1,500 ms | 327 | 0 | 1 | 4 | 2 | 42.6% | 2.4% | — | 4 | 3 | 57.1% | 0/0 | 5 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 14 | 17 | 2 | -3 | 0.82 | 0.70 | 62.4 | 0.98 | 75.0% | — | 28.6% | 270 | 0.0% | 13.7% | 48.0% | 5.60° | 7.27° | 578 ms | 1,297 ms | 17 | 0 | 3 | 4 | 3 | 50.3% | 3.5% | — | 2 | 2 | 50.0% | 0/0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 10 | 12 | 2 | -2 | 0.83 | 0.50 | 40.7 | 0.82 | 70.0% | — | 20.0% | 170 | 0.0% | 18.2% | 49.4% | 8.18° | 8.28° | 391 ms | 695 ms | 96 | 0 | 4 | 3 | 8 | 31.1% | 2.4% | — | 0 | 0 | 0.0% | 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
— | 80 | 2 | 3 | 0 | -1 | 0.67 | 0.10 | 7.2 | 0.75 | 90.0% | — | 0.0% | 29 | 0.0% | 20.7% | 41.4% | 3.96° | 4.28° | 281 ms | 828 ms | 0 | 0 | 2 | 0 | 18 | 45.2% | 4.6% | — | 0 | 0 | 0.0% | 0/10 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
13
Отбор 2
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 16 | 15 | 6 | +1 | 1.07 | 0.80 | 77.1 | 1.15 | 75.0% | — | 25.0% | 232 | 0.0% | 25.9% | 24.1% | 5.59° | 7.13° | 430 ms | 750 ms | 13 | 0 | 5 | 3 | 5 | 45.1% | 1.5% | — | 3 | 2 | 60.0% | 0/0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 16 | 15 | 2 | +1 | 1.07 | 0.80 | 74.5 | 1.15 | 75.0% | — | 37.5% | 214 | 0.0% | 23.4% | 70.9% | 3.54° | 3.75° | 656 ms | 1,070 ms | 44 | 0 | 7 | 3 | 6 | 44.7% | 2.4% | — | 1 | 0 | 100.0% | 0/2 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 12 | 11 | 5 | +1 | 1.09 | 0.60 | 74.2 | 1.17 | 85.0% | — | 33.3% | 283 | 0.0% | 19.4% | 45.9% | 5.02° | 7.01° | 875 ms | 1,281 ms | 23 | 0 | 4 | 4 | 9 | 54.8% | 8.3% | — | 1 | 2 | 33.3% | 2/5 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 11 | 15 | 1 | -4 | 0.73 | 0.55 | 53.8 | 0.90 | 80.0% | — | 36.4% | 87 | 0.0% | 28.7% | 52.9% | 2.45° | 2.30° | 1,000 ms | 1,328 ms | 0 | 0 | 1 | 7 | 7 | 47.8% | 3.9% | — | 1 | 3 | 25.0% | 0/1 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 9 | 12 | 3 | -3 | 0.75 | 0.45 | 50.1 | 0.85 | 75.0% | — | 11.1% | 116 | 0.0% | 38.8% | 70.7% | 3.21° | 4.60° | 672 ms | 1,258 ms | 0 | 0 | 3 | 3 | 9 | 33.3% | 1.2% | — | 2 | 5 | 28.6% | 1/2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Round intelligence
20 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
Objectivedyson168
ObjectiveJaidouer231
ObjectiveFREEQU231
ObjectiveJaidouer231
ObjectiveMEIIRBEK231
ObjectiveJaidouer168
ObjectiveMEIIRBEK168
ObjectiveFrancis J. Hunter168
ObjectiveСёгун231
ObjectiveFrancis J. Hunter231
ObjectiveСёгун168
ObjectiveRadini | Bloodycase.com231
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
Francis J. Hunter
92
Рейтинг1.40
ADR110.7
K/D1.27
KAST75.0%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-479 K
P904 K
M4A1-S4 K
P20002 K
M4A40 K- Изстрели
- 256
- Увреждащи изстрели
- 28.9%
- Crosshair грешка
- 3.07°
- Preaim грешка
- 5.37°
- Aim response
- 469ms
- Time to damage
- 1,078ms
Отбор 1
jetstream
80
Рейтинг1.29
ADR118.9
K/D1.06
KAST65.0%
Entry успех57.1%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
PP-Bizon5 K
MAC-103 K
P903 K
FAMAS2 K
CZ75-Auto1 K- Изстрели
- 502
- Увреждащи изстрели
- 18.7%
- Crosshair грешка
- 3.90°
- Preaim грешка
- 8.03°
- Aim response
- 609ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
Jaidouer
80
Рейтинг0.98
ADR62.4
K/D0.82
KAST75.0%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S5 K
AK-473 K
Glock-182 K
SSG 081 K
Dual Berettas1 K- Изстрели
- 270
- Увреждащи изстрели
- 13.7%
- Crosshair грешка
- 5.60°
- Preaim грешка
- 7.27°
- Aim response
- 578ms
- Time to damage
- 1,297ms
Отбор 1
dyson
80
Рейтинг0.82
ADR40.7
K/D0.83
KAST70.0%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S6 K
AK-472 K
USP-S1 K
MP5-SD1 K
M4A40 K- Изстрели
- 170
- Увреждащи изстрели
- 18.2%
- Crosshair грешка
- 8.18°
- Preaim грешка
- 8.28°
- Aim response
- 391ms
- Time to damage
- 695ms
Отбор 1
umiichka
—80
Рейтинг0.75
ADR7.2
K/D0.67
KAST90.0%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/10
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Glock-182 K
AK-470 K- Изстрели
- 29
- Увреждащи изстрели
- 20.7%
- Crosshair грешка
- 3.96°
- Preaim грешка
- 4.28°
- Aim response
- 281ms
- Time to damage
- 828ms
Отбор 2
HUNTER
80
Рейтинг1.15
ADR77.1
K/D1.07
KAST75.0%
Entry успех60.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
UMP-454 K
Galil AR4 K
M4A1-S3 K
USP-S2 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 232
- Увреждащи изстрели
- 25.9%
- Crosshair грешка
- 5.59°
- Preaim грешка
- 7.13°
- Aim response
- 430ms
- Time to damage
- 750ms
Отбор 2
Сёгун
80
Рейтинг1.15
ADR74.5
K/D1.07
KAST75.0%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AUG7 K
M4A1-S5 K
Galil AR1 K
Desert Eagle1 K
Glock-181 K- Изстрели
- 214
- Увреждащи изстрели
- 23.4%
- Crosshair грешка
- 3.54°
- Preaim грешка
- 3.75°
- Aim response
- 656ms
- Time to damage
- 1,070ms
Отбор 2
FREEQU
80
Рейтинг1.17
ADR74.2
K/D1.09
KAST85.0%
Entry успех33.3%
Clutch-ове2/5
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A44 K
M4A1-S3 K
Desert Eagle1 K
Galil AR1 K
AK-471 K- Изстрели
- 283
- Увреждащи изстрели
- 19.4%
- Crosshair грешка
- 5.02°
- Preaim грешка
- 7.01°
- Aim response
- 875ms
- Time to damage
- 1,281ms
Отбор 2
Radini | Bloodycase.com
80
Рейтинг0.90
ADR53.8
K/D0.73
KAST80.0%
Entry успех25.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP3 K
SCAR-202 K
Knife2 K
SSG 081 K
AK-471 K- Изстрели
- 87
- Увреждащи изстрели
- 28.7%
- Crosshair грешка
- 2.45°
- Preaim грешка
- 2.30°
- Aim response
- 1,000ms
- Time to damage
- 1,328ms
Отбор 2
MEIIRBEK
80
Рейтинг0.85
ADR50.1
K/D0.75
KAST75.0%
Entry успех28.6%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
MP74 K
AWP3 K
AK-471 K
M4A1-S1 K
M4A40 K- Изстрели
- 116
- Увреждащи изстрели
- 38.8%
- Crosshair грешка
- 3.21°
- Preaim грешка
- 4.60°
- Aim response
- 672ms
- Time to damage
- 1,258ms
Weapon intelligence
24 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1915 | ||||||
| 1918 | ||||||
| 1417 | ||||||
| 1012 | ||||||
| 22 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
FREEQU
MEIIRBEK
Francis J. Hunter
MEIIRBEK
HUNTER
Francis J. Hunter
Jaidouer
Jaidouer
Francis J. Hunter
MEIIRBEK
Radini | Bloodycase.com
Radini | Bloodycase.com
Radini | Bloodycase.com
MEIIRBEK
FREEQU
jetstream
MEIIRBEK
HUNTER
jetstream
jetstreamHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
5:611 Директни срещи
Сёгун6:410 Директни срещи
jetstream5:49 Директни срещи
Jaidouer5:38 Директни срещи
HUNTER5:38 Директни срещи
Radini | Bloodycase.com6:17 Директни срещи
MEIIRBEK4:37 Директни срещи
Radini | Bloodycase.com5:16 Директни срещи
FREEQU1:56 Директни срещи
FREEQU4:26 Директни срещи
dysonАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
12.08.0
Отбор 1 имаше предимство
68.065.9
Отбор 2 имаше предимство
13.020.0
Отбор 2 имаше предимство
0.03.0
Отбор 1 имаше предимство
525.8688.3
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
M4A1-S
29 убийства и 0 щети в този мач.
Моменти от демото
42 засечени моментаОтличителни моменти
1v3
1v2
1v2
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 256 | 28.9% | 14.3% | 49.6% | 3.07° | 5.37° | 469ms | 1,078ms | 0/1 | |
| 502 | 18.7% | 7.8% | 24.2% | 3.90° | 8.03° | 609ms | 1,500ms | 0/1 | |
| 270 | 13.7% | 14.0% | 48.0% | 5.60° | 7.27° | 578ms | 1,297ms | 1/0 | |
| 170 | 18.2% | 4.8% | 49.4% | 8.18° | 8.28° | 391ms | 695ms | 1/0 | |
| 29 | 20.7% | 0.0% | 41.4% | 3.96° | 4.28° | 281ms | 828ms | 0/0 | |
| 232 | 25.9% | 7.8% | 24.1% | 5.59° | 7.13° | 430ms | 750ms | 0/0 | |
| 214 | 23.4% | 9.7% | 70.9% | 3.54° | 3.75° | 656ms | 1,070ms | 0/0 | |
| 283 | 19.4% | 13.1% | 45.9% | 5.02° | 7.01° | 875ms | 1,281ms | 0/1 | |
| 87 | 28.7% | 18.5% | 52.9% | 2.45° | 2.30° | 1,000ms | 1,328ms | 0/0 | |
| 116 | 38.8% | 2.2% | 70.7% | 3.21° | 4.60° | 672ms | 1,258ms | 0/1 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0