Dust2
- Дата
- 27 септ. 2026, 21:05
- Продължителност
- 46:20
Отбор 1
Равенство
15
:
Отбор 2
Равенство
15
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
15
Отбор 1
Равенство
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 83%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
90 | 39 | 24 | 8 | +15 | 1.63 | 1.30 | 117.0 | 1.77 | 83.3% | — | 28.2% | 410 | 0.0% | 29.3% | 61.2% | 3.92° | 4.53° | 602 ms | 1,133 ms | 153 | 1 | 7 | 3 | 6 | 51.1% | 5.2% | — | 2 | 1 | 66.7% | 0/5 | 10 | 1 | 1 | 1 | |
|
|
— | 80 | 23 | 19 | 5 | +4 | 1.21 | 0.77 | 81.9 | 1.26 | 83.3% | — | 26.1% | 206 | 0.0% | 29.6% | 74.6% | 2.22° | 3.26° | 1,094 ms | 1,500 ms | 80 | 0 | 3 | 4 | 11 | 54.1% | 6.6% | — | 3 | 4 | 42.9% | 1/8 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
80 | 19 | 19 | 9 | 0 | 1.00 | 0.63 | 62.5 | 1.01 | 70.0% | — | 42.1% | 398 | 0.0% | 18.1% | 63.2% | 2.83° | 4.62° | 1,047 ms | 1,500 ms | 0 | 2 | 7 | 3 | 11 | 59.1% | 5.0% | — | 2 | 2 | 50.0% | 2/2 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
— | 80 | 13 | 25 | 14 | -12 | 0.52 | 0.43 | 67.9 | 0.84 | 80.0% | — | 38.5% | 253 | 0.0% | 25.7% | 68.3% | 2.19° | 3.00° | 883 ms | 1,500 ms | 184 | 1 | 2 | 8 | 5 | 49.1% | 2.4% | — | 2 | 6 | 25.0% | 0/3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
|
|
83 | 13 | 28 | 4 | -15 | 0.46 | 0.43 | 55.1 | 0.44 | 43.3% | — | 46.2% | 257 | 0.0% | 19.5% | 53.7% | 3.44° | 3.88° | 734 ms | 1,500 ms | 133 | 0 | 2 | 3 | 3 | 43.9% | 2.4% | — | 4 | 4 | 50.0% | 0/0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
15
Отбор 2
Равенство
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
— | 80 | 31 | 21 | 8 | +10 | 1.48 | 1.03 | 111.5 | 1.52 | 76.7% | — | 54.8% | 248 | 0.0% | 26.6% | 60.5% | 2.91° | 4.05° | 1,055 ms | 1,484 ms | 440 | 0 | 1 | 4 | 9 | 54.3% | 3.9% | — | 6 | 1 | 85.7% | 0/3 | 5 | 1 | 2 | 0 |
|
|
— | 80 | 26 | 21 | 6 | +5 | 1.24 | 0.87 | 84.2 | 1.26 | 73.3% | — | 65.4% | 419 | 0.0% | 15.5% | 71.8% | 3.58° | 4.94° | 734 ms | 1,188 ms | 24 | 0 | 1 | 2 | 9 | 54.7% | 6.0% | — | 4 | 2 | 66.7% | 0/3 | 7 | 2 | 0 | 0 |
|
|
80 | 25 | 21 | 11 | +4 | 1.19 | 0.83 | 94.6 | 1.28 | 73.3% | — | 28.0% | 349 | 0.0% | 20.6% | 47.3% | 3.33° | 4.98° | 984 ms | 1,500 ms | 255 | 2 | 3 | 4 | 9 | 55.1% | 6.0% | — | 4 | 4 | 50.0% | 1/3 | 3 | 3 | 1 | 0 | |
|
|
— | 80 | 20 | 19 | 8 | +1 | 1.05 | 0.67 | 76.0 | 1.18 | 83.3% | — | 40.0% | 310 | 0.0% | 26.1% | 74.8% | 3.39° | 4.87° | 547 ms | 1,188 ms | 131 | 2 | 4 | 0 | 11 | 53.9% | 4.3% | — | 1 | 0 | 100.0% | 1/6 | 6 | 0 | 0 | 0 |
|
|
80 | 12 | 25 | 5 | -13 | 0.48 | 0.40 | 48.0 | 0.55 | 56.7% | — | 75.0% | 278 | 0.0% | 16.2% | 40.3% | 3.64° | 4.89° | 609 ms | 1,063 ms | 100 | 1 | 2 | 1 | 5 | 53.7% | 4.2% | — | 2 | 6 | 25.0% | 0/2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
30 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
ObjectiveTach0168
ObjectiveTach0169
ObjectiveHaaVoK_169
ObjectiveHaaVoK_169
ObjectiveTach0169
ObjectiveYANI168
ObjectiveYANI168
ObjectiveMuleTo0168
Objectivesaint gorb, total corolla 1986168
ObjectiveYANI168
ObjectiveGasou168
ObjectiveDakiZ1168
ObjectiveЖоззи и Лерррочка168
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
MuleTo0
90
Рейтинг1.77
ADR117.0
K/D1.63
KAST83.3%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/5
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4716 K
Galil AR7 K
AWP5 K
M4A44 K
P902 K- Изстрели
- 410
- Увреждащи изстрели
- 29.3%
- Crosshair грешка
- 3.92°
- Preaim грешка
- 4.53°
- Aim response
- 602ms
- Time to damage
- 1,133ms
Отбор 1
Жоззи и Лерррочка
—80
Рейтинг1.26
ADR81.9
K/D1.21
KAST83.3%
Entry успех42.9%
Clutch-ове1/8
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP13 K
M4A1-S5 K
AK-473 K
Galil AR1 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 206
- Увреждащи изстрели
- 29.6%
- Crosshair грешка
- 2.22°
- Preaim грешка
- 3.26°
- Aim response
- 1,094ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
saint gorb, total corolla 1986
80
Рейтинг1.01
ADR62.5
K/D1.00
KAST70.0%
Entry успех50.0%
Clutch-ове2/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-477 K
M4A46 K
Galil AR2 K
MAC-101 K
FAMAS1 K- Изстрели
- 398
- Увреждащи изстрели
- 18.1%
- Crosshair грешка
- 2.83°
- Preaim грешка
- 4.62°
- Aim response
- 1,047ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
YANI
—80
Рейтинг0.84
ADR67.9
K/D0.52
KAST80.0%
Entry успех25.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-475 K
M4A1-S4 K
AWP2 K
Five-SeveN1 K
USP-S1 K- Изстрели
- 253
- Увреждащи изстрели
- 25.7%
- Crosshair грешка
- 2.19°
- Preaim грешка
- 3.00°
- Aim response
- 883ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
sh1zo666
83
Рейтинг0.44
ADR55.1
K/D0.46
KAST43.3%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A45 K
AK-473 K
AWP2 K
Glock-181 K
Tec-91 K- Изстрели
- 257
- Увреждащи изстрели
- 19.5%
- Crosshair грешка
- 3.44°
- Preaim грешка
- 3.88°
- Aim response
- 734ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
Tach0
—80
Рейтинг1.52
ADR111.5
K/D1.48
KAST76.7%
Entry успех85.7%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S8 K
SSG 084 K
AK-474 K
USP-S4 K
Galil AR3 K- Изстрели
- 248
- Увреждащи изстрели
- 26.6%
- Crosshair грешка
- 2.91°
- Preaim грешка
- 4.05°
- Aim response
- 1,055ms
- Time to damage
- 1,484ms
Отбор 2
Gasou
—80
Рейтинг1.26
ADR84.2
K/D1.24
KAST73.3%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4711 K
M4A1-S6 K
Galil AR4 K
M4A42 K
FAMAS2 K- Изстрели
- 419
- Увреждащи изстрели
- 15.5%
- Crosshair грешка
- 3.58°
- Preaim грешка
- 4.94°
- Aim response
- 734ms
- Time to damage
- 1,188ms
Отбор 2
xanator
80
Рейтинг1.28
ADR94.6
K/D1.19
KAST73.3%
Entry успех50.0%
Clutch-ове1/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP10 K
AK-478 K
M4A42 K
MP72 K
Glock-181 K- Изстрели
- 349
- Увреждащи изстрели
- 20.6%
- Crosshair грешка
- 3.33°
- Preaim грешка
- 4.98°
- Aim response
- 984ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
HaaVoK_
—80
Рейтинг1.18
ADR76.0
K/D1.05
KAST83.3%
Entry успех100.0%
Clutch-ове1/6
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4711 K
M4A43 K
Glock-183 K
Five-SeveN1 K
MAC-101 K- Изстрели
- 310
- Увреждащи изстрели
- 26.1%
- Crosshair грешка
- 3.39°
- Preaim грешка
- 4.87°
- Aim response
- 547ms
- Time to damage
- 1,188ms
Отбор 2
DakiZ1
80
Рейтинг0.55
ADR48.0
K/D0.48
KAST56.7%
Entry успех25.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-475 K
MAC-102 K
M4A1-S2 K
M4A41 K
Desert Eagle1 K- Изстрели
- 278
- Увреждащи изстрели
- 16.2%
- Crosshair грешка
- 3.64°
- Preaim грешка
- 4.89°
- Aim response
- 609ms
- Time to damage
- 1,063ms
Weapon intelligence
20 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3924 | ||||||
| 2319 | ||||||
| 1919 | ||||||
| 1325 | ||||||
| 1327 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
DakiZ1
Жоззи и Лерррочка
xanator
YANI
sh1zo666
DakiZ1
Tach0
MuleTo0
xanator
DakiZ1
Gasou
DakiZ1
saint gorb, total corolla 1986
Жоззи и Лерррочка
Жоззи и Лерррочка
YANI
Gasou
saint gorb, total corolla 1986
DakiZ1
Жоззи и Лерррочка
sh1zo666
YANI
DakiZ1
YANI
xanator
xanator
sh1zo666
YANI
YANI
sh1zo666Head-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
3:1215 Директни срещи
MuleTo06:814 Директни срещи
MuleTo03:1013 Директни срещи
MuleTo05:712 Директни срещи
HaaVoK_6:612 Директни срещи
xanator10:111 Директни срещи
sh1zo6669:211 Директни срещи
YANI4:711 Директни срещи
Gasou3:710 Директни срещи
Tach07:29 Директни срещи
YANIАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 2 имаше предимство
13.017.0
Отбор 2 имаше предимство
76.982.9
Отбор 1 имаше предимство
21.011.0
Отбор 1 имаше предимство
3.02.0
Отбор 2 имаше предимство
839.8787.2
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
73 убийства и 9,092 щети в този мач.
Моменти от демото
94 засечени моментаОтличителни моменти
1v2
1v2
1v1
1v1
1v1
5K
4K
4K
4K
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG · SMOKE
AIRBORNE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
BLIND
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 410 | 29.3% | 9.2% | 61.2% | 3.92° | 4.53° | 602ms | 1,133ms | 1/4 | |
| 206 | 29.6% | 10.6% | 74.6% | 2.22° | 3.26° | 1,094ms | 1,500ms | 0/2 | |
| 398 | 18.1% | 15.1% | 63.2% | 2.83° | 4.62° | 1,047ms | 1,500ms | 1/3 | |
| 253 | 25.7% | 7.5% | 68.3% | 2.19° | 3.00° | 883ms | 1,500ms | 1/0 | |
| 257 | 19.5% | 11.7% | 53.7% | 3.44° | 3.88° | 734ms | 1,500ms | 0/0 | |
| 248 | 26.6% | 26.4% | 60.5% | 2.91° | 4.05° | 1,055ms | 1,484ms | 2/5 | |
| 419 | 15.5% | 27.8% | 71.8% | 3.58° | 4.94° | 734ms | 1,188ms | 0/3 | |
| 349 | 20.6% | 10.0% | 47.3% | 3.33° | 4.98° | 984ms | 1,500ms | 2/2 | |
| 310 | 26.1% | 9.9% | 74.8% | 3.39° | 4.87° | 547ms | 1,188ms | 1/1 | |
| 278 | 16.2% | 19.6% | 40.3% | 3.64° | 4.89° | 609ms | 1,063ms | 0/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0

