Anubis
- Дата
- 26 септ. 2026, 16:02
- Продължителност
- 30:58
Отбор 1
Загуба
6
:
Отбор 2
Победител
13
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
6
Отбор 1
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 17 | 13 | 3 | +4 | 1.31 | 0.89 | 91.1 | 1.24 | 63.2% | — | 47.1% | 158 | 0.0% | 22.8% | 68.4% | 4.71° | 4.35° | 1,125 ms | 1,500 ms | 50 | 1 | 3 | 0 | 6 | 45.5% | 3.9% | — | 2 | 3 | 40.0% | 0/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
80 | 13 | 15 | 4 | -2 | 0.87 | 0.68 | 85.6 | 0.95 | 57.9% | — | 76.9% | 152 | 0.0% | 21.7% | 49.3% | 3.23° | 3.55° | 703 ms | 1,352 ms | 14 | 0 | 0 | 4 | 4 | 50.8% | 6.8% | — | 3 | 1 | 75.0% | 0/2 | 4 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 13 | 16 | 0 | -3 | 0.81 | 0.68 | 72.3 | 0.82 | 52.6% | — | 30.8% | 326 | 0.0% | 14.1% | 85.2% | 6.46° | 6.01° | 875 ms | 1,500 ms | 28 | 0 | 1 | 1 | 3 | 53.5% | 4.9% | — | 3 | 0 | 100.0% | 0/1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 8 | 15 | 6 | -7 | 0.53 | 0.42 | 49.5 | 0.73 | 73.7% | — | 50.0% | 140 | 0.0% | 20.7% | 35.7% | 3.53° | 4.46° | 750 ms | 1,500 ms | 16 | 1 | 3 | 1 | 4 | 50.9% | 7.4% | — | 2 | 1 | 66.7% | 0/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
— | 80 | 7 | 17 | 1 | -10 | 0.41 | 0.37 | 43.0 | 0.39 | 47.4% | — | 57.1% | 109 | 0.0% | 25.7% | 43.4% | 3.46° | 4.52° | 531 ms | 820 ms | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 47.2% | 2.3% | — | 1 | 3 | 25.0% | 0/3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
13
Отбор 2
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 84%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
83 | 21 | 14 | 2 | +7 | 1.50 | 1.11 | 105.8 | 1.47 | 68.4% | — | 33.3% | 126 | 0.0% | 27.0% | 68.3% | 4.02° | 4.70° | 898 ms | 1,148 ms | 175 | 0 | 1 | 2 | 6 | 51.3% | 3.6% | — | 1 | 3 | 25.0% | 0/2 | 4 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
80 | 20 | 10 | 7 | +10 | 2.00 | 1.05 | 115.3 | 1.68 | 84.2% | — | 40.0% | 150 | 0.0% | 28.0% | 45.3% | 3.44° | 4.25° | 1,102 ms | 1,344 ms | 289 | 1 | 2 | 0 | 9 | 55.3% | 5.1% | — | 3 | 1 | 75.0% | 0/0 | 2 | 2 | 1 | 0 | |
|
|
89 | 14 | 12 | 3 | +2 | 1.17 | 0.74 | 80.6 | 1.21 | 79.0% | — | 57.1% | 200 | 0.0% | 25.0% | 62.5% | 2.97° | 3.48° | 719 ms | 1,336 ms | 35 | 0 | 2 | 3 | 7 | 52.8% | 1.7% | — | 0 | 1 | 0.0% | 0/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 13 | 11 | 1 | +2 | 1.18 | 0.68 | 64.4 | 0.99 | 63.2% | — | 38.5% | 151 | 0.0% | 25.8% | 55.6% | 2.90° | 3.64° | 703 ms | 1,203 ms | 23 | 0 | 3 | 1 | 8 | 52.3% | 7.7% | — | 2 | 4 | 33.3% | 1/1 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
88 | 8 | 12 | 4 | -4 | 0.67 | 0.42 | 53.4 | 0.71 | 63.2% | — | 37.5% | 223 | 0.0% | 14.8% | 34.1% | 3.23° | 6.77° | 234 ms | 953 ms | 11 | 0 | 0 | 2 | 7 | 46.4% | 1.3% | — | 2 | 2 | 50.0% | 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Round intelligence
19 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
ObjectiveBlack_Snow282
Objective✯OkacWin1✯282
Objectiveskoda Rapid282
Objectivesh1zo666281
Objectivew0nderful281
Objectivesh1zo666281
Objectivew0nderful282
Objective✯OkacWin1✯281
ObjectiveFReeeeZ281
ObjectiveTeacherBizz282
Objectiveskoda Rapid282
ObjectiveBlack_Snow282
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
skoda Rapid
80
Рейтинг1.24
ADR91.1
K/D1.31
KAST63.2%
Entry успех40.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
SSG 087 K
AK-473 K
Desert Eagle2 K
AWP2 K
USP-S2 K- Изстрели
- 158
- Увреждащи изстрели
- 22.8%
- Crosshair грешка
- 4.71°
- Preaim грешка
- 4.35°
- Aim response
- 1,125ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
TeacherBizz
80
Рейтинг0.95
ADR85.6
K/D0.87
KAST57.9%
Entry успех75.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Desert Eagle4 K
AWP3 K
AK-472 K
Glock-182 K
MP91 K- Изстрели
- 152
- Увреждащи изстрели
- 21.7%
- Crosshair грешка
- 3.23°
- Preaim грешка
- 3.55°
- Aim response
- 703ms
- Time to damage
- 1,352ms
Отбор 1
Ne zlobniy
80
Рейтинг0.82
ADR72.3
K/D0.81
KAST52.6%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A46 K
AWP3 K
Galil AR2 K
P2501 K
AK-471 K- Изстрели
- 326
- Увреждащи изстрели
- 14.1%
- Crosshair грешка
- 6.46°
- Preaim грешка
- 6.01°
- Aim response
- 875ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
ammo
80
Рейтинг0.73
ADR49.5
K/D0.53
KAST73.7%
Entry успех66.7%
Clutch-ове0/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Glock-182 K
AWP2 K
MAC-101 K
MP91 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 140
- Увреждащи изстрели
- 20.7%
- Crosshair грешка
- 3.53°
- Preaim грешка
- 4.46°
- Aim response
- 750ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
FReeeeZ
—80
Рейтинг0.39
ADR43.0
K/D0.41
KAST47.4%
Entry успех25.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S3 K
AK-472 K
AWP1 K
USP-S1 K
M4A40 K- Изстрели
- 109
- Увреждащи изстрели
- 25.7%
- Crosshair грешка
- 3.46°
- Preaim грешка
- 4.52°
- Aim response
- 531ms
- Time to damage
- 820ms
Отбор 2
sh1zo666
83
Рейтинг1.47
ADR105.8
K/D1.50
KAST68.4%
Entry успех25.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP8 K
AK-477 K
SSG 083 K
Desert Eagle2 K
HE Grenade1 K- Изстрели
- 126
- Увреждащи изстрели
- 27.0%
- Crosshair грешка
- 4.02°
- Preaim грешка
- 4.70°
- Aim response
- 898ms
- Time to damage
- 1,148ms
Отбор 2
✯OkacWin1✯
80
Рейтинг1.68
ADR115.3
K/D2.00
KAST84.2%
Entry успех75.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP8 K
Galil AR5 K
M4A1-S5 K
MP71 K
INFERNO1 K- Изстрели
- 150
- Увреждащи изстрели
- 28.0%
- Crosshair грешка
- 3.44°
- Preaim грешка
- 4.25°
- Aim response
- 1,102ms
- Time to damage
- 1,344ms
Отбор 2
Black_Snow
89
Рейтинг1.21
ADR80.6
K/D1.17
KAST79.0%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/3
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A1-S5 K
Galil AR3 K
SG 5532 K
USP-S2 K
M4A41 K- Изстрели
- 200
- Увреждащи изстрели
- 25.0%
- Crosshair грешка
- 2.97°
- Preaim грешка
- 3.48°
- Aim response
- 719ms
- Time to damage
- 1,336ms
Отбор 2
w0nderful
80
Рейтинг0.99
ADR64.4
K/D1.18
KAST63.2%
Entry успех33.3%
Clutch-ове1/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Glock-185 K
AK-474 K
M4A1-S2 K
Galil AR1 K
AWP1 K- Изстрели
- 151
- Увреждащи изстрели
- 25.8%
- Crosshair грешка
- 2.90°
- Preaim грешка
- 3.64°
- Aim response
- 703ms
- Time to damage
- 1,203ms
Отбор 2
✌Dakata✌
88
Рейтинг0.71
ADR53.4
K/D0.67
KAST63.2%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
PP-Bizon3 K
AWP2 K
M4A1-S2 K
AK-471 K
M4A40 K- Изстрели
- 223
- Увреждащи изстрели
- 14.8%
- Crosshair грешка
- 3.23°
- Preaim грешка
- 6.77°
- Aim response
- 234ms
- Time to damage
- 953ms
Weapon intelligence
21 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1713 | ||||||
| 1315 | ||||||
| 1316 | ||||||
| 815 | ||||||
| 717 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
Black_Snow
✯OkacWin1✯
skoda Rapid
w0nderful
FReeeeZ
ammo
skoda Rapid
✌Dakata✌
skoda Rapid
w0nderful
✌Dakata✌
sh1zo666
sh1zo666
w0nderful
sh1zo666
FReeeeZ
FReeeeZ
w0nderful
TeacherBizzHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
3:69 Директни срещи
sh1zo6666:39 Директни срещи
FReeeeZ5:49 Директни срещи
sh1zo6663:58 Директни срещи
skoda Rapid3:58 Директни срещи
Ne zlobniy1:67 Директни срещи
✯OkacWin1✯2:57 Директни срещи
Black_Snow3:47 Директни срещи
sh1zo6662:46 Директни срещи
sh1zo6661:45 Директни срещи
skoda RapidАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
11.08.0
Отбор 2 имаше предимство
68.383.9
Равенство
8.08.0
Отбор 2 имаше предимство
0.01.0
Отбор 2 имаше предимство
819.8757.6
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AWP
30 убийства и 5,306 щети в този мач.
Моменти от демото
43 засечени моментаОтличителни моменти
1v2
5K
5K
4K
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
NOSCOPE
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
BLIND
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 158 | 22.8% | 22.0% | 68.4% | 4.71° | 4.35° | 1,125ms | 1,500ms | 3/0 | |
| 152 | 21.7% | 37.1% | 49.3% | 3.23° | 3.55° | 703ms | 1,352ms | 1/0 | |
| 326 | 14.1% | 7.8% | 85.2% | 6.46° | 6.01° | 875ms | 1,500ms | 0/0 | |
| 140 | 20.7% | 17.1% | 35.7% | 3.53° | 4.46° | 750ms | 1,500ms | 0/1 | |
| 109 | 25.7% | 17.9% | 43.4% | 3.46° | 4.52° | 531ms | 820ms | 0/0 | |
| 126 | 27.0% | 17.8% | 68.3% | 4.02° | 4.70° | 898ms | 1,148ms | 1/1 | |
| 150 | 28.0% | 16.2% | 45.3% | 3.44° | 4.25° | 1,102ms | 1,344ms | 0/2 | |
| 200 | 25.0% | 15.4% | 62.5% | 2.97° | 3.48° | 719ms | 1,336ms | 0/0 | |
| 151 | 25.8% | 15.6% | 55.6% | 2.90° | 3.64° | 703ms | 1,203ms | 0/0 | |
| 223 | 14.8% | 13.9% | 34.1% | 3.23° | 6.77° | 234ms | 953ms | 0/1 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0