Mirage
- Дата
- 25 септ. 2026, 21:14
- Продължителност
- 22:07
Отбор 1
Загуба
2
:
Отбор 2
Победител
13
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
2
Отбор 1
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
— | 80 | 13 | 14 | 1 | -1 | 0.93 | 0.87 | 93.7 | 1.21 | 80.0% | — | 53.8% | 216 | 0.0% | 18.5% | 53.7% | 3.14° | 5.00° | 719 ms | 1,313 ms | 58 | 0 | 1 | 2 | 1 | 55.9% | 4.6% | — | 2 | 3 | 40.0% | 0/0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 13 | 13 | 1 | 0 | 1.00 | 0.87 | 95.0 | 1.05 | 53.3% | — | 23.1% | 107 | 0.0% | 24.3% | 55.1% | 2.71° | 2.33° | 1,008 ms | 1,500 ms | 132 | 0 | 1 | 1 | 2 | 47.4% | 1.4% | — | 1 | 2 | 33.3% | 1/5 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 7 | 15 | 3 | -8 | 0.47 | 0.47 | 54.2 | 0.56 | 60.0% | — | 71.4% | 196 | 0.0% | 12.2% | 24.7% | 3.74° | 5.42° | 641 ms | 1,297 ms | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 59.6% | 5.3% | — | 1 | 1 | 50.0% | 0/4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 5 | 14 | 1 | -9 | 0.36 | 0.33 | 33.0 | 0.21 | 33.3% | — | 20.0% | 49 | 0.0% | 24.5% | 80.9% | 2.92° | 3.07° | 766 ms | 914 ms | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 44.4% | 2.2% | — | 1 | 3 | 25.0% | 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 3 | 15 | 4 | -12 | 0.20 | 0.20 | 40.2 | 0.15 | 40.0% | — | 33.3% | 205 | 0.0% | 14.1% | 30.2% | 3.12° | 3.30° | 516 ms | 1,219 ms | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 61.0% | 4.5% | — | 0 | 1 | 0.0% | 0/4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
13
Отбор 2
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 84%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
![]() |
83 | 23 | 4 | 4 | +19 | 5.75 | 1.53 | 145.5 | 2.47 | 100.0% | — | 34.8% | 225 | 0.0% | 21.8% | 67.1% | 2.57° | 3.99° | 938 ms | 1,484 ms | 188 | 0 | 4 | 2 | 11 | 61.0% | 6.9% | — | 2 | 0 | 100.0% | 1/2 | 3 | 4 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
90 | 18 | 8 | 6 | +10 | 2.25 | 1.20 | 138.1 | 1.93 | 86.7% | — | 66.7% | 213 | 0.0% | 25.8% | 63.9% | 3.69° | 4.73° | 484 ms | 1,344 ms | 146 | 1 | 1 | 1 | 7 | 55.8% | 3.9% | — | 4 | 1 | 80.0% | 0/0 | 6 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
89 | 13 | 9 | 0 | +4 | 1.44 | 0.87 | 59.9 | 1.27 | 80.0% | — | 46.2% | 111 | 0.0% | 23.4% | 72.1% | 3.10° | 3.36° | 906 ms | 1,469 ms | 1 | 0 | 1 | 1 | 7 | 64.9% | 2.8% | — | 1 | 0 | 100.0% | 1/1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 11 | 12 | 2 | -1 | 0.92 | 0.73 | 82.4 | 1.18 | 86.7% | — | 54.5% | 168 | 0.0% | 16.7% | 62.5% | 3.25° | 3.71° | 1,094 ms | 1,500 ms | 119 | 1 | 2 | 3 | 3 | 63.6% | 5.1% | — | 3 | 2 | 60.0% | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
![]() |
80 | 6 | 9 | 5 | -3 | 0.67 | 0.40 | 56.0 | 0.85 | 80.0% | — | 33.3% | 115 | 0.0% | 26.1% | 87.0% | 2.39° | 3.53° | 594 ms | 1,500 ms | 74 | 0 | 2 | 3 | 6 | 60.0% | 6.3% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
15 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
Objectivevase1914110
Objectivevase1914110
Objectivevase1914109
Objectivesh1zo666110
Objectivevase1914109
Objectivenekiygondon109
ObjectiveMuleTo0109
Objectivesh1zo666109
Objectivesh1zo666109
Objective666109
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
bmw enjoyer
—80
Рейтинг1.21
ADR93.7
K/D0.93
KAST80.0%
Entry успех40.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
Desert Eagle5 K
Glock-182 K
M4A1-S2 K
M4A41 K
AK-471 K- Изстрели
- 216
- Увреждащи изстрели
- 18.5%
- Crosshair грешка
- 3.14°
- Preaim грешка
- 5.00°
- Aim response
- 719ms
- Time to damage
- 1,313ms
Отбор 1
80
klongerr
80Рейтинг1.05
ADR95.0
K/D1.00
KAST53.3%
Entry успех33.3%
Clutch-ове1/5
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP7 K
USP-S3 K
Glock-181 K
HE Grenade1 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 107
- Увреждащи изстрели
- 24.3%
- Crosshair грешка
- 2.71°
- Preaim грешка
- 2.33°
- Aim response
- 1,008ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 1
80
Kapsel
80Рейтинг0.56
ADR54.2
K/D0.47
KAST60.0%
Entry успех50.0%
Clutch-ове0/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AUG2 K
MP5-SD2 K
FAMAS1 K
P901 K
M4A1-S1 K- Изстрели
- 196
- Увреждащи изстрели
- 12.2%
- Crosshair грешка
- 3.74°
- Preaim грешка
- 5.42°
- Aim response
- 641ms
- Time to damage
- 1,297ms
Отбор 1
80
WolfsBane
80Рейтинг0.21
ADR33.0
K/D0.36
KAST33.3%
Entry успех25.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP2 K
SCAR-201 K
Negev1 K
USP-S1 K
P20000 K- Изстрели
- 49
- Увреждащи изстрели
- 24.5%
- Crosshair грешка
- 2.92°
- Preaim грешка
- 3.07°
- Aim response
- 766ms
- Time to damage
- 914ms
Отбор 1
80
Czarny
80Рейтинг0.15
ADR40.2
K/D0.20
KAST40.0%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
FAMAS2 K
M4A1-S1 K
M4A40 K
AK-470 K
P20000 K- Изстрели
- 205
- Увреждащи изстрели
- 14.1%
- Crosshair грешка
- 3.12°
- Preaim грешка
- 3.30°
- Aim response
- 516ms
- Time to damage
- 1,219ms
Отбор 2
83
sh1zo666
83Рейтинг2.47
ADR145.5
K/D5.75
KAST100.0%
Entry успех100.0%
Clutch-ове1/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP13 K
AK-474 K
M4A42 K
USP-S2 K
P2501 K- Изстрели
- 225
- Увреждащи изстрели
- 21.8%
- Crosshair грешка
- 2.57°
- Preaim грешка
- 3.99°
- Aim response
- 938ms
- Time to damage
- 1,484ms
Отбор 2
90
MuleTo0
90Рейтинг1.93
ADR138.1
K/D2.25
KAST86.7%
Entry успех80.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-4712 K
M4A42 K
Desert Eagle1 K
Tec-91 K
HE Grenade1 K- Изстрели
- 213
- Увреждащи изстрели
- 25.8%
- Crosshair грешка
- 3.69°
- Preaim грешка
- 4.73°
- Aim response
- 484ms
- Time to damage
- 1,344ms
Отбор 2
89
vase1914
89Рейтинг1.27
ADR59.9
K/D1.44
KAST80.0%
Entry успех100.0%
Clutch-ове1/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-476 K
AWP2 K
Glock-182 K
MP5-SD2 K
XM10141 K- Изстрели
- 111
- Увреждащи изстрели
- 23.4%
- Crosshair грешка
- 3.10°
- Preaim грешка
- 3.36°
- Aim response
- 906ms
- Time to damage
- 1,469ms
Отбор 2
80
666
80Рейтинг1.18
ADR82.4
K/D0.92
KAST86.7%
Entry успех60.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-474 K
AWP2 K
Desert Eagle1 K
Glock-181 K
FAMAS1 K- Изстрели
- 168
- Увреждащи изстрели
- 16.7%
- Crosshair грешка
- 3.25°
- Preaim грешка
- 3.71°
- Aim response
- 1,094ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
80
nekiygondon
80Рейтинг0.85
ADR56.0
K/D0.67
KAST80.0%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-472 K
MP72 K
AWP1 K
Knife1 K
Galil AR0 K- Изстрели
- 115
- Увреждащи изстрели
- 26.1%
- Crosshair грешка
- 2.39°
- Preaim грешка
- 3.53°
- Aim response
- 594ms
- Time to damage
- 1,500ms
Weapon intelligence
23 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1314 | ||||||
| 1313 | ||||||
| 715 | ||||||
| 514 | ||||||
| 315 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
WolfsBane
666
klongerr
nekiygondon
666
klongerr
bmw enjoyer
bmw enjoyer
MuleTo0
nekiygondon
bmw enjoyer
WolfsBane
Czarny
WolfsBane
KapselHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
2:68 Директни срещи
sh1zo6665:27 Директни срещи
klongerr5:27 Директни срещи
6664:37 Директни срещи
MuleTo03:47 Директни срещи
vase19142:46 Директни срещи
sh1zo6663:36 Директни срещи
6660:55 Директни срещи
klongerr0:55 Директни срещи
sh1zo6661:45 Директни срещи
MuleTo0Автоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 2 имаше предимство
5.010.0
Отбор 2 имаше предимство
63.296.4
Отбор 2 имаше предимство
5.010.0
Отбор 2 имаше предимство
1.02.0
Отбор 1 имаше предимство
721.2769.0
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
29 убийства и 4,328 щети в този мач.
Моменти от демото
39 засечени моментаОтличителни моменти
1v1
1v1
1v1
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG · NOSCOPE
WALLBANG
WALLBANG
NOSCOPE
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 216 | 18.5% | 23.3% | 53.7% | 3.14° | 5.00° | 719ms | 1,313ms | 0/1 | |
![]() | 107 | 24.3% | 12.2% | 55.1% | 2.71° | 2.33° | 1,008ms | 1,500ms | 0/0 |
![]() | 196 | 12.2% | 32.0% | 24.7% | 3.74° | 5.42° | 641ms | 1,297ms | 0/0 |
![]() | 49 | 24.5% | 16.7% | 80.9% | 2.92° | 3.07° | 766ms | 914ms | 0/0 |
![]() | 205 | 14.1% | 3.4% | 30.2% | 3.12° | 3.30° | 516ms | 1,219ms | 0/0 |
![]() | 225 | 21.8% | 12.1% | 67.1% | 2.57° | 3.99° | 938ms | 1,484ms | 3/0 |
![]() | 213 | 25.8% | 21.3% | 63.9% | 3.69° | 4.73° | 484ms | 1,344ms | 1/1 |
![]() | 111 | 23.4% | 14.3% | 72.1% | 3.10° | 3.36° | 906ms | 1,469ms | 0/0 |
![]() | 168 | 16.7% | 14.3% | 62.5% | 3.25° | 3.71° | 1,094ms | 1,500ms | 0/0 |
![]() | 115 | 26.1% | 9.5% | 87.0% | 2.39° | 3.53° | 594ms | 1,500ms | 1/0 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0