Mirage
- Дата
- 25 септ. 2026, 18:33
- Продължителност
- 43:50
Отбор 1
Победител
16
:
Отбор 2
Загуба
12
Обобщение на мача
Подробна таблица с представяне, aim, активност и duel показатели.
Статистика на играчите
16
Отбор 1
Победител
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 80%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 57 | 15 | 5 | +42 | 3.80 | 2.04 | 214.5 | 2.90 | 92.9% | — | 43.9% | 178 | 0.0% | 53.9% | 64.6% | 7.05° | 6.52° | 945 ms | 1,328 ms | 174 | 0 | 7 | 3 | 13 | 50.4% | 4.6% | — | 11 | 0 | 100.0% | 0/1 | 11 | 5 | 2 | 1 | |
|
|
— | 80 | 20 | 17 | 3 | +3 | 1.18 | 0.71 | 78.4 | 1.11 | 67.9% | — | 25.0% | 221 | 0.0% | 29.4% | 58.9% | 3.46° | 4.75° | 656 ms | 938 ms | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 52.6% | 6.6% | — | 2 | 3 | 40.0% | 0/1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
|
|
80 | 16 | 24 | 6 | -8 | 0.67 | 0.57 | 63.5 | 0.82 | 67.9% | — | 18.8% | 320 | 0.0% | 17.2% | 54.5% | 3.42° | 5.22° | 516 ms | 1,281 ms | 0 | 0 | 2 | 5 | 4 | 53.0% | 2.5% | — | 4 | 3 | 57.1% | 0/0 | 4 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 12 | 21 | 5 | -9 | 0.57 | 0.43 | 44.4 | 0.67 | 67.9% | — | 25.0% | 188 | 0.0% | 21.3% | 50.0% | 4.84° | 6.64° | 688 ms | 1,313 ms | 15 | 0 | 2 | 4 | 7 | 53.0% | 8.4% | — | 0 | 2 | 0.0% | 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.00 | 0.14 | 16.8 | 0.81 | 89.3% | — | 0.0% | 56 | 0.0% | 26.8% | 62.5% | 3.80° | 5.19° | 688 ms | 1,422 ms | 0 | 0 | 1 | 1 | 24 | 52.0% | 8.8% | — | 0 | 3 | 0.0% | 0/8 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Развитие на резултата
Посочи рунд за подробности или натисни, за да го отвориш.
Рундове между двата отбора
12
Отбор 2
Загуба
Среден Premier рейтинг Среден Trust Score 85%
| Играч | Ранг | TS | K | D | A | +/- | K/D | K/R | ADR | Рейтинг | KAST | Сигнали | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Играч | HS% | Изстрели | Точност | Увреждащи изстрели | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | ||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Щети с гранати | Flash асистенции | Trade убийства | Разменени смърти | Оцелели рундове | В движение | Във въздуха | Разстояние | |||||||||||||||||||||||||||||
| Играч | Първи убийства | Първи смърти | Entry успех | Clutch-ове | 2K | 3K | 4K | 5K | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|
80 | 20 | 20 | 4 | 0 | 1.00 | 0.71 | 79.8 | 1.10 | 75.0% | — | 45.0% | 297 | 0.0% | 24.6% | 85.9% | 3.08° | 3.46° | 766 ms | 1,500 ms | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 47.6% | 3.1% | — | 6 | 5 | 54.5% | 0/4 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 18 | 23 | 4 | -5 | 0.78 | 0.64 | 73.1 | 0.87 | 60.7% | — | 33.3% | 711 | 0.0% | 11.4% | 35.4% | 10.17° | 12.34° | 672 ms | 1,094 ms | 118 | 0 | 3 | 0 | 5 | 52.1% | 2.7% | — | 1 | 4 | 20.0% | 0/2 | 5 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
80 | 18 | 20 | 4 | -2 | 0.90 | 0.64 | 58.1 | 0.85 | 57.1% | — | 38.9% | 499 | 0.0% | 10.8% | 53.9% | 4.04° | 5.76° | 969 ms | 1,422 ms | 28 | 0 | 1 | 1 | 8 | 57.2% | 4.7% | — | 2 | 1 | 66.7% | 1/7 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
93 | 17 | 22 | 13 | -5 | 0.77 | 0.61 | 89.0 | 1.02 | 71.4% | — | 35.3% | 429 | 0.0% | 21.4% | 65.0% | 2.39° | 4.39° | 445 ms | 1,383 ms | 287 | 0 | 2 | 3 | 7 | 52.6% | 3.2% | — | 1 | 4 | 20.0% | 0/0 | 5 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
92 | 8 | 25 | 4 | -17 | 0.32 | 0.29 | 39.1 | 0.31 | 46.4% | — | 37.5% | 222 | 0.0% | 23.9% | 29.3% | 2.73° | 3.87° | 750 ms | 1,477 ms | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 54.1% | 2.4% | — | 1 | 3 | 25.0% | 1/5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Round intelligence
28 възстановени рунда
Хронология на мача
Покажи
Към рунд
ObjectiveKosso-v181
ObjectiveFrancis J. Hunter181
ObjectiveFrancis J. Hunter182
ObjectiveScaramouche181
Objectiveperlina181
ObjectiveScaramouche182
Objectivekamii181
ObjectiveScaramouche181
ObjectivePojas!181
ObjectiveKosso-v181
Objectiver0dr1181
Objectivekamii182
Objectivezama182
ObjectiveFrancis J. Hunter182
ObjectivePojas!182
Lobby intelligence
10 играчиВсички играчи
Отбор 1
Pojas!
80
Рейтинг2.90
ADR214.5
K/D3.80
KAST92.9%
Entry успех100.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP23 K
Desert Eagle17 K
AK-478 K
USP-S4 K
SSG 083 K- Изстрели
- 178
- Увреждащи изстрели
- 53.9%
- Crosshair грешка
- 7.05°
- Preaim грешка
- 6.52°
- Aim response
- 945ms
- Time to damage
- 1,328ms
Отбор 1
zama
—80
Рейтинг1.11
ADR78.4
K/D1.18
KAST67.9%
Entry успех40.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP11 K
M4A1-S6 K
MP71 K
AK-471 K
MAC-101 K- Изстрели
- 221
- Увреждащи изстрели
- 29.4%
- Crosshair грешка
- 3.46°
- Preaim грешка
- 4.75°
- Aim response
- 656ms
- Time to damage
- 938ms
Отбор 1
r0dr1
80
Рейтинг0.82
ADR63.5
K/D0.67
KAST67.9%
Entry успех57.1%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-476 K
M4A43 K
AWP2 K
SG 5532 K
XM10141 K- Изстрели
- 320
- Увреждащи изстрели
- 17.2%
- Crosshair грешка
- 3.42°
- Preaim грешка
- 5.22°
- Aim response
- 516ms
- Time to damage
- 1,281ms
Отбор 1
kamii
80
Рейтинг0.67
ADR44.4
K/D0.57
KAST67.9%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/1
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
M4A43 K
SSG 082 K
AK-471 K
Galil AR1 K
CZ75-Auto1 K- Изстрели
- 188
- Увреждащи изстрели
- 21.3%
- Crosshair грешка
- 4.84°
- Preaim грешка
- 6.64°
- Aim response
- 688ms
- Time to damage
- 1,313ms
Отбор 1
borzz RS
80
Рейтинг0.81
ADR16.8
K/D1.00
KAST89.3%
Entry успех0.0%
Clutch-ове0/8
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AWP2 K
Five-SeveN1 K
MP5-SD1 K
M4A40 K
MP70 K- Изстрели
- 56
- Увреждащи изстрели
- 26.8%
- Crosshair грешка
- 3.80°
- Preaim грешка
- 5.19°
- Aim response
- 688ms
- Time to damage
- 1,422ms
Отбор 2
perlina
80
Рейтинг1.10
ADR79.8
K/D1.00
KAST75.0%
Entry успех54.5%
Clutch-ове0/4
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-479 K
M4A45 K
MP73 K
M4A1-S2 K
USP-S1 K- Изстрели
- 297
- Увреждащи изстрели
- 24.6%
- Crosshair грешка
- 3.08°
- Preaim грешка
- 3.46°
- Aim response
- 766ms
- Time to damage
- 1,500ms
Отбор 2
Rolka
80
Рейтинг0.87
ADR73.1
K/D0.78
KAST60.7%
Entry успех20.0%
Clutch-ове0/2
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
P907 K
XM10144 K
M4A43 K
Galil AR2 K
AK-471 K- Изстрели
- 711
- Увреждащи изстрели
- 11.4%
- Crosshair грешка
- 10.17°
- Preaim грешка
- 12.34°
- Aim response
- 672ms
- Time to damage
- 1,094ms
Отбор 2
Kosso-v
80
Рейтинг0.85
ADR58.1
K/D0.90
KAST57.1%
Entry успех66.7%
Clutch-ове1/7
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-476 K
MP75 K
M4A44 K
USP-S2 K
AWP1 K- Изстрели
- 499
- Увреждащи изстрели
- 10.8%
- Crosshair грешка
- 4.04°
- Preaim грешка
- 5.76°
- Aim response
- 969ms
- Time to damage
- 1,422ms
Отбор 2
Scaramouche
93
Рейтинг1.02
ADR89.0
K/D0.77
KAST71.4%
Entry успех20.0%
Clutch-ове0/0
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-477 K
Glock-182 K
MAC-102 K
MP92 K
USP-S2 K- Изстрели
- 429
- Увреждащи изстрели
- 21.4%
- Crosshair грешка
- 2.39°
- Preaim грешка
- 4.39°
- Aim response
- 445ms
- Time to damage
- 1,383ms
Отбор 2
Francis J. Hunter
92
Рейтинг0.31
ADR39.1
K/D0.32
KAST46.4%
Entry успех25.0%
Clutch-ове1/5
Игрови профил
Профил на представянето
Combat intelligence
Влияние в боя
AK-473 K
Galil AR2 K
P901 K
Glock-181 K
XM10141 K- Изстрели
- 222
- Увреждащи изстрели
- 23.9%
- Crosshair грешка
- 2.73°
- Preaim грешка
- 3.87°
- Aim response
- 750ms
- Time to damage
- 1,477ms
Weapon intelligence
27 оръжия с данниОръжия и разпределение на попаденията
Сравнение на влиянието
Отборно и индивидуално влияние от събитията в демотоДуели, размени и clutch-ове
Head-to-head
Редове: Отбор 1 · Колони: Отбор 2Матрица на дуелите
| Отбор 1 vs Отбор 2 | Σ | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5715 | ||||||
| 2017 | ||||||
| 1624 | ||||||
| 1221 | ||||||
| 44 |
Първо убийство по рунд
Развитие на opening дуелите
r0dr1
Francis J. Hunter
borzz RS
borzz RS
Scaramouche
perlina
r0dr1
borzz RS
perlina
kamii
zama
zama
Rolka
Rolka
kamii
Scaramouche
Kosso-v
Rolka
perlina
Francis J. Hunter
zama
r0dr1
perlina
Francis J. Hunter
Scaramouche
Scaramouche
perlina
RolkaHead-to-head intelligence
Изчислено от реалните killer/victim събития в хронологията на демото.Директни дуели играч срещу играч
5:1621 Директни срещи
Pojas!1:1516 Директни срещи
Pojas!4:913 Директни срещи
Pojas!2:911 Директни срещи
Pojas!3:811 Директни срещи
Pojas!6:511 Директни срещи
r0dr16:410 Директни срещи
kamii6:410 Директни срещи
r0dr13:69 Директни срещи
zama5:49 Директни срещи
kamiiАвтоматичен прочит
Детерминистични сравнения — без измислени стойностиИзводи от мача
Нормализиран индекс
Профил на двата отбора
Индивидуално влияние
Лидери по влияние
Отбор 1 имаше предимство
17.011.0
Отбор 1 имаше предимство
83.567.8
Отбор 1 имаше предимство
14.07.0
Отбор 2 имаше предимство
0.02.0
Отбор 2 имаше предимство
735.1688.5
Експериментално: geometry LOS не е потвърден и Trust weight остава 0.
AK-47
42 убийства и 5,658 щети в този мач.
Моменти от демото
73 засечени моментаОтличителни моменти
1v1
1v1
5K
4K
4K
4K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
3K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
2K
WALLBANG · SMOKE
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
WALLBANG
WALLBANG
SMOKE
AIRBORNE
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
WALLBANG
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
SMOKE
Production deep telemetry
ГотовоПълен telemetry анализ на мача
Behavior comparison
Отборен telemetry профил
Reaction timing
Aim response и time-to-damage
Player telemetry
Trust weight: 0Подробни показатели по играчи
| Играч | Изстрели | Увреждащи изстрели | Дял попадения в глава | Изстрели на място | Crosshair грешка | Preaim грешка | Aim response | Time to damage | WB/SMK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 178 | 53.9% | 22.8% | 64.6% | 7.05° | 6.52° | 945ms | 1,328ms | 1/4 | |
| 221 | 29.4% | 9.2% | 58.9% | 3.46° | 4.75° | 656ms | 938ms | 2/0 | |
| 320 | 17.2% | 7.6% | 54.5% | 3.42° | 5.22° | 516ms | 1,281ms | 1/0 | |
| 188 | 21.3% | 8.2% | 50.0% | 4.84° | 6.64° | 688ms | 1,313ms | 0/2 | |
| 56 | 26.8% | 6.3% | 62.5% | 3.80° | 5.19° | 688ms | 1,422ms | 1/0 | |
| 297 | 24.6% | 19.2% | 85.9% | 3.08° | 3.46° | 766ms | 1,500ms | 0/2 | |
| 711 | 11.4% | 10.3% | 35.4% | 10.17° | 12.34° | 672ms | 1,094ms | 1/0 | |
| 499 | 10.8% | 16.1% | 53.9% | 4.04° | 5.76° | 969ms | 1,422ms | 1/1 | |
| 429 | 21.4% | 8.5% | 65.0% | 2.39° | 4.39° | 445ms | 1,383ms | 1/2 | |
| 222 | 23.9% | 7.5% | 29.3% | 2.73° | 3.87° | 750ms | 1,477ms | 0/1 |
Експериментална aim телеметрия
Aim показателите използват tick и subtick данни, но още нямат geometry-verified line of sight. · Trust weight: 0



